MUDr. Hana Kalčíková

Pediatr Více

Třešť, Stonařov 2 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 70, Stonařov

K paní doktorce chodím od narození svého syna. Je velmi milá, vstřícná, citlivá, vše vysvětlí, má na nás dostatek času. Dokáže poradit i uklidnit. Je velmi pečlivá, nic nezanedbá. Nic nevnucuje, nepřemlouvá např. k očkování, rozhodnutí nechává vždy na mně. Syn z ní nespustí oči :)
Sestřička je někdy trochu nepříjemná, miminko nemůže za to, že pláče, ale neodpustí si komentáře. Ale je velmi profesionální.
Jsem velmi spokojená, že jsem našla tak dobrou lékařku pár kroků od domova.

Já i má dcera jsme s touto lékařkou a ze sestřičkou nadmíru spokojeny,dokonce paní doktorka diagnostikovala tzv:kožní chřipku,která není až tak běžným onemocněním....Pro jistotu nás sice poslala na kožní,ale diagnoza se jen potvrdila.Vřele doporučuji.

Paní doktorka je velmi mila a prijemna a vzdy nam dokazala pomoci.

Chodím k této lékaře s oběma dětmi,jsem velmi spokojena s jejím přístupen jak k dětem, tak k rodičům. Léčbu dobře vysvětlí a líbí se mi, že hned nepředepisuje na všechno antibiotika.

Paní doktorku mohu jen chválit, má opravdu citlivý přístup k dětem, snaží se najít nejvhodnější způsob léčby, nestresuje rodiče ani děti, a především nedává na všechno antibiotika, stále se vzdělává a její rozhodnutí nejsou unáhlená.

Velice hodná a příjemná paní doktorka i sestřička, já sama jsem k ní chodila a teď tam chodím i se synem. Zatím jsme nikdy neměli žádný problém a když potřebuji tak mi poradí a pomůže. Pro mě je prostě nejlepší

Pani doktorka je strasne hodna .

Paní doktorka je velice milá a citlivá ke všem pacientům i rodičům, skvělá a ochotná. Je to člověk na správném místě- doporučuji!

Je to ta nejlepší dětská doktorka, kterou jsem poznala. Je velmi ochotná, kdykoli pomůže.
Více takových pediatrů, tak jsou děti v těch nejlepších rukou.

Navštěvujeme už spoustu let a vždy jsme byli nad míru spokojeni.Moc doporučujeme.