Hana Ježková, gynekolog Čelákovice

MUDr. Hana Ježková

Gynekolog Více

17 názorů

Uložit


Adresa

Sady 17.listopadu 1056, Čelákovice
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
17 názorů

K
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

K pani doktorce jsem chodila od svych 15 do 28 let a byla jsem velmi spokojena, dokonce mi stalo za to dojizdet az z Prahy. Mily pristup pani doktorky i sestricky, peclive preventivni prohlidky, ordinace je pekna. Obvykle jsem cekala neco mezi pul hodinou a hodinou. Objednaci doba na preventivni prohlidku byla pres mesic, ale v pripade akutnich problemu me pani doktorka vzala hned. Velmi doporucuji.


K
Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky s dcerou 4roky, je to už pár let, ale dodnes je to pro mě stresující vzpomínka.
Při objednání mi sestra/doktorka? řekla, že dceři nemám nic říkat, abych jí neděsila. Předpokládala jsem, že dětský gynekolog tomuto rozumí. Dcera při vyšetření odmítla spolupracovat, kdybych jí to předem vysvětlila, co se bude dít, tak by problém nebyl, bohužel ani čas na vysvětlení přímo při vyšetření jsem nedostala - doktorka se sestrou dceři (za velkého řevu pochopitelně) násilím roztáhly nohy. A ještě při tom měla jízlivé poznámky k dceři, že se jí přece nic tak hrozného neděje!!!
Já jsem za život už vystřídala spoustu gynekologů, ale takhle otřesné, necitlivé chování jsem nezažila ani jako dospělá, natož chudák to dítě!!!


Ověřeny pacient

U paní doktorky oceňuji rychlý přístup. Nesnaží se vás zdržovat, i když je vyšetření občas nepříjemné, preferuji ho před sáhodlouhými rozhovory s bývalou gynekoložkou, u které byly sice v čekárně jen dvě pacientky, ale stejně jste čekala minimálně hodinu, protože měla potřebu s každým "podrbat". U paní doktorky Ježkové sice někdy také čekám hodinu, ale vždy proto, že je přede mnou více pacientek, což jí nemohu zazlívat. Každý problém se mnou byla ochotna vyřešit a nikdy jsem neměla dojem, že by mě jakkoli zanedbala.


S paní doktorkou Ježkovou mám jen dobré zkušenosti. Pravda je, že čekání je někdy delší, na druhou stranu mi to stojí za to. Paní doktorka má věcný přístup, což mi vyhovuje, a má pochopení pro běžné ženské problémy, pomůže i praktickou radou, sestřička také ochotně vyslechne a poradí. Za těch cca dvacet let co k ní chodím jsem nikdy neměla důvod být nespokojená. I díky paní doktorce mám (dnes už sedmnáctiletou)dceru. Měla jsme rizikové těhotenství a paní doktorka se mi maximálně věnovala, a to i s ohledem na to, že jsem úzkostný člověk se sklonem k depresím. Doporučuji.


Vystřídala jsem několik gynekologů a paní doktorka Ježková je nejlepší z nich. Úžasný přístup i jednání. Jen díky ní mám druhé dítě. Moc si jí vážím.


Doporučuji paní doktorku, neměla jsem s ní nikdy žádné problémy, sestřička je velmi příjemná. Určitě doporučuji, pozná odhadem spoustu věcí,zkušená.


Ověřeny pacient

Opět jsem byla na kontrole u p.Dr,čekání jako vždy..........,velmi bolestivé vyšetření,s tím,že to vypadá dobře ,pro citol. at si zavolám za 10dnů.Po zavolání sestřička řekla ano moment,najdeme a odložila telefon,následovalo šuškání sestry s doktorkou,které samozřejmě bylo slyšet,to je tamé jméno,aniž by sestra řekla předám lékařku,ta vzala telefon a oznámila mi ,že výsledky jsou nedobré a že mě posílá do Centra onkolog.prevence na další došetření,pak začla mluvit o Motole či Apolináři,na moji větu tak to mě čekají pěkné věci věci ,odpověděla no.Považuji to za docela zvláštní přístup k pacientovi,nota bene ,když má v kartě napsáno,že jsem v čid,agarofobie a uzkostná porucha.Manžel si vyzvedl pro mě pouze doporučení a kartičku kam mám jít.A já jsem z toho totálně odrovnaná.Ve srovnání s předešlým gynekologem je to opravdu síla.


DOBRY DEN NA TUTO LEKARKU NENECHAM DOUSTIT CHODIM K NI UZ HEZKEJCH PAR LET A JE OPRAVDU VYBORNA A PROTO DOPORUCUJI S POZDRAVEM


A

Dlouhé čekání, jak v čekárně, tak v kabinkách, neochota jakkoliv řešit a měnit antikoncepci, hrubost při vyšetření provázené slovy, že pokud nevydržím obyčejné vyšetření, co pak až budu rodit... Můj názor je, že to neni špatná doktorka, jen určitě upřednostňuje své vrstevnice či oblíbenkyně, se kterými si může poklábosit, mezitím co vy čekáte nahatá v kabince.. mladé holky ji asi nevoní.


B


Za svůj život jsem už poznala několik gynekologů, protože už jsem v důchodovém věku, ale hodně roků jsem v péči u této p. doktorky. Hodnotím všechno na jedničku.Milý, ochotný a vstřícný přístup personálu, čistotu a hezké prostředí a
samozřejmě profesionalitu a odbornost p. doktorky. Ráda ji navštěvuji, protože
ke své práci přidá i vlídná a povzbudivá slova. Děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti