Sam. ordinace PL - gynekologa
Sady 17.listopadu 1056, Čelákovice

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

S paní doktorkou sem nebyla spokojena a to z důvodu že mě odbila s tím že po mimodelozním těhotenství po ivf nemám nárok na lázně to prej vůbec nemám zkoušet že je to pro jiné případy než sem já.Krome toho několikrát mě objednali na špatný čas dokonce když tam nikdo nebyl a já jela zbytecne 30km.Takze za mě doktorku nedoporucuji.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

K pani doktorce jsem chodila od svych 15 do 28 let a byla jsem velmi spokojena, dokonce mi stalo za to dojizdet az z Prahy. Mily pristup pani doktorky i sestricky, peclive preventivni prohlidky, ordinace je pekna. Obvykle jsem cekala neco mezi pul hodinou a hodinou. Objednaci doba na preventivni prohlidku byla pres mesic, ale v pripade akutnich problemu me pani doktorka vzala hned. Velmi doporucuji.

Byla jsem u paní doktorky s dcerou 4roky, je to už pár let, ale dodnes je to pro mě stresující vzpomínka.
Při objednání mi sestra/doktorka? řekla, že dceři nemám nic říkat, abych jí neděsila. Předpokládala jsem, že dětský gynekolog tomuto rozumí. Dcera při vyšetření odmítla spolupracovat, kdybych jí to předem vysvětlila, co se bude dít, tak by problém nebyl, bohužel ani čas na vysvětlení přímo při vyšetření jsem nedostala - doktorka se sestrou dceři (za velkého řevu pochopitelně) násilím roztáhly nohy. A ještě při tom měla jízlivé poznámky k dceři, že se jí přece nic tak hrozného neděje!!!
Já jsem za život už vystřídala spoustu gynekologů, ale takhle otřesné, necitlivé chování jsem nezažila ani jako dospělá, natož chudák to dítě!!!

U paní doktorky oceňuji rychlý přístup. Nesnaží se vás zdržovat, i když je vyšetření občas nepříjemné, preferuji ho před sáhodlouhými rozhovory s bývalou gynekoložkou, u které byly sice v čekárně jen dvě pacientky, ale stejně jste čekala minimálně hodinu, protože měla potřebu s každým "podrbat". U paní doktorky Ježkové sice někdy také čekám hodinu, ale vždy proto, že je přede mnou více pacientek, což jí nemohu zazlívat. Každý problém se mnou byla ochotna vyřešit a nikdy jsem neměla dojem, že by mě jakkoli zanedbala.

S paní doktorkou Ježkovou mám jen dobré zkušenosti. Pravda je, že čekání je někdy delší, na druhou stranu mi to stojí za to. Paní doktorka má věcný přístup, což mi vyhovuje, a má pochopení pro běžné ženské problémy, pomůže i praktickou radou, sestřička také ochotně vyslechne a poradí. Za těch cca dvacet let co k ní chodím jsem nikdy neměla důvod být nespokojená. I díky paní doktorce mám (dnes už sedmnáctiletou)dceru. Měla jsme rizikové těhotenství a paní doktorka se mi maximálně věnovala, a to i s ohledem na to, že jsem úzkostný člověk se sklonem k depresím. Doporučuji.

Vystřídala jsem několik gynekologů a paní doktorka Ježková je nejlepší z nich. Úžasný přístup i jednání. Jen díky ní mám druhé dítě. Moc si jí vážím.

Doporučuji paní doktorku, neměla jsem s ní nikdy žádné problémy, sestřička je velmi příjemná. Určitě doporučuji, pozná odhadem spoustu věcí,zkušená.

Opět jsem byla na kontrole u p.Dr,čekání jako vždy..........,velmi bolestivé vyšetření,s tím,že to vypadá dobře ,pro citol. at si zavolám za 10dnů.Po zavolání sestřička řekla ano moment,najdeme a odložila telefon,následovalo šuškání sestry s doktorkou,které samozřejmě bylo slyšet,to je tamé jméno,aniž by sestra řekla předám lékařku,ta vzala telefon a oznámila mi ,že výsledky jsou nedobré a že mě posílá do Centra onkolog.prevence na další došetření,pak začla mluvit o Motole či Apolináři,na moji větu tak to mě čekají pěkné věci věci ,odpověděla no.Považuji to za docela zvláštní přístup k pacientovi,nota bene ,když má v kartě napsáno,že jsem v čid,agarofobie a uzkostná porucha.Manžel si vyzvedl pro mě pouze doporučení a kartičku kam mám jít.A já jsem z toho totálně odrovnaná.Ve srovnání s předešlým gynekologem je to opravdu síla.

DOBRY DEN NA TUTO LEKARKU NENECHAM DOUSTIT CHODIM K NI UZ HEZKEJCH PAR LET A JE OPRAVDU VYBORNA A PROTO DOPORUCUJI S POZDRAVEM

Dlouhé čekání, jak v čekárně, tak v kabinkách, neochota jakkoliv řešit a měnit antikoncepci, hrubost při vyšetření provázené slovy, že pokud nevydržím obyčejné vyšetření, co pak až budu rodit... Můj názor je, že to neni špatná doktorka, jen určitě upřednostňuje své vrstevnice či oblíbenkyně, se kterými si může poklábosit, mezitím co vy čekáte nahatá v kabince.. mladé holky ji asi nevoní.