Hana Jarošová, pediatr Rajhrad

MUDr. Hana Jarošová

Uložit

Pediatr Více

20 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Masarykova 48, Rajhrad

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Nejlepší doktorka co může být.Chodila jsem k ní už jako dítě.A ted u pani doktorky mám i 3 děti a jsem s její péči moc spokojená vždy dokáže pomoc i mimo svoji pracovní dobu jsem ráda že jsou dobří doktoři moc a moc děkuji za to že je :-D Jen mohu doporučit budet vážně spokojeni nej doktorka :-D

M
Ověřený profil

Paní doktorka Jarošová i sestřička jsou moc příjemné,vždy ochotné poradit,či odpovědět na všetečné otázky maminek.Vřele všem doporučuji.Děti budou v dobrých rukou.

M
Ověřený profil

Paní doktorka spolu se sestřičkou jsou fajn ženské. Paní doktorka je na telefonu pro pacienty i mimo ordinační hodiny, což je u lékařů vzácnost. Děti k ní rády chodí, vždy dostanou i nějakou malou pozornost. Jediné co bych doporučila je, aby byla lékařka více sdílnější při ordinování léků a stanovení diagnózy v komunikaci s rodiči a dále pak jasně rodičům řekla, zda je nutné přijít na kontrolu a za kolik dní. Celkově mohu doporučit. Příjemné osůbky, příjemná ordinace.

B
Ověřený profil

Veškerá hodnocení, která byla dosud zapsána jako velmi dobrá, můžu pouze potvrdit. Paní doktorka je, jak výtečný lékař, tak i člověk, který je oblíbený nejen u dětí, ale i u jejich rodičů. Nikdy se nám nestalo, že by něco zanedbala a opravdu je pacientům k dispozici i mimo ordinační hodiny, což u jiných lékařů nebývá zvykem. Paní doktorku můžu pouze chválit a doporučovat dále, a i když nebydlíme v Rajhradě, tak pediatričku bych nikdy neměnila. Darina Bednářová

T
Ověřený profil

Skvělá lékařka a člověk . Dcera ji miluje a můj půlroční syn ma vynikající péči . Ona a sestřička jsou dve báječné stvoření .

J
Ověřený profil

Výborná lékařka - super člověk vždy ochotná, mílá a příjemná. Nikdy bych neměnila je opravdu nej- všem doporučuji.

S paní doktorkou i sestřičkou mám ty nejlepší zkušenosti. Nikdy bych neměnila a všem vřele doporučuji. Dcerka se k paní doktorce vyloženě těší což je nejlepší vyzitka.

Nejlepší paní doktorka i sestřička, jsou bezva tým, vždy příjemé a ochotné. Nikdy jsem neměla obavy ani jako malá k ní jít a vždy mi pomohla, nebo mne včas poslala na odbornější vyšetření. A je milé, že si mě pamatují i moje sourezence křestími jmény a to mi již je přes třicet.

Nejlepší dětská doktorka co jsme kdy poznali.Děkujeme :)

K paní doktorce jsem začala chodit už jako malá a ted ji navštěvuji dále se svojí dcerkou.Mám k ní naprostou důvěru , také proto jsem u ní zůstala i po přestěhování o 30km .

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti