Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Masarykova 48, Rajhrad

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Nejlepší doktorka co může být.Chodila jsem k ní už jako dítě.A ted u pani doktorky mám i 3 děti a jsem s její péči moc spokojená vždy dokáže pomoc i mimo svoji pracovní dobu jsem ráda že jsou dobří doktoři moc a moc děkuji za to že je :-D Jen mohu doporučit budet vážně spokojeni nej doktorka :-D

M
Ověřený profil

Paní doktorka Jarošová i sestřička jsou moc příjemné,vždy ochotné poradit,či odpovědět na všetečné otázky maminek.Vřele všem doporučuji.Děti budou v dobrých rukou.

M
Ověřený profil

Paní doktorka spolu se sestřičkou jsou fajn ženské. Paní doktorka je na telefonu pro pacienty i mimo ordinační hodiny, což je u lékařů vzácnost. Děti k ní rády chodí, vždy dostanou i nějakou malou pozornost. Jediné co bych doporučila je, aby byla lékařka více sdílnější při ordinování léků a stanovení diagnózy v komunikaci s rodiči a dále pak jasně rodičům řekla, zda je nutné přijít na kontrolu a za kolik dní. Celkově mohu doporučit. Příjemné osůbky, příjemná ordinace.


B
Ověřený profil

Veškerá hodnocení, která byla dosud zapsána jako velmi dobrá, můžu pouze potvrdit. Paní doktorka je, jak výtečný lékař, tak i člověk, který je oblíbený nejen u dětí, ale i u jejich rodičů. Nikdy se nám nestalo, že by něco zanedbala a opravdu je pacientům k dispozici i mimo ordinační hodiny, což u jiných lékařů nebývá zvykem. Paní doktorku můžu pouze chválit a doporučovat dále, a i když nebydlíme v Rajhradě, tak pediatričku bych nikdy neměnila. Darina Bednářová


T
Ověřený profil

Skvělá lékařka a člověk . Dcera ji miluje a můj půlroční syn ma vynikající péči . Ona a sestřička jsou dve báječné stvoření .


J
Ověřený profil

Výborná lékařka - super člověk vždy ochotná, mílá a příjemná. Nikdy bych neměnila je opravdu nej- všem doporučuji.


S paní doktorkou i sestřičkou mám ty nejlepší zkušenosti. Nikdy bych neměnila a všem vřele doporučuji. Dcerka se k paní doktorce vyloženě těší což je nejlepší vyzitka.


Nejlepší paní doktorka i sestřička, jsou bezva tým, vždy příjemé a ochotné. Nikdy jsem neměla obavy ani jako malá k ní jít a vždy mi pomohla, nebo mne včas poslala na odbornější vyšetření. A je milé, že si mě pamatují i moje sourezence křestími jmény a to mi již je přes třicet.


Nejlepší dětská doktorka co jsme kdy poznali.Děkujeme :)


K paní doktorce jsem začala chodit už jako malá a ted ji navštěvuji dále se svojí dcerkou.Mám k ní naprostou důvěru , také proto jsem u ní zůstala i po přestěhování o 30km .


Došlo k chybě, zkuste to znovu