Hana Hradcová, pediatr Kostelec nad Labem

MUDr. Hana Hradcová

Pediatr

10 názorů

Uložit


Adresa

Neratovická 237, Kostelec nad Labem
Ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
10 názorů

J

My máme velmi dobré zkušenosti, jsme u paní doktorky zatím jen rok máme dvojčátka a vždy bylo vše ok.a doufám že to tak bude i na dále ;)


P

zachranila mi zivot :-)


pani doktorka yléči angínua chřipku - tot vše

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Souhlasím, že paní doktorka je to milá, hodná a příjemná. K běžnému obrázku za statečnost přidává i lízátko či bombon. To ale dítě neuzdraví. Volila jsem jí právě pro její vstřícnost k dětem. Když jsme potřebovali opravdu pomoci v její pracovní době, stála jsem před zavřenými dveřmi s cedulkou na které byla opět upravená pracovní doba. Záskok žádný! Poslední případ léčení mé dcery mi otevřel oči a tuto milou a hodnou doktorku měním. Léčila mé dítě 3 neděle na "obyčejný" kašel. Po týdnu nelepšení vždy měnila sirupíky, bez výsledku a ke zlepšení stavu to nevedlo. Poté bylo dítě týden ve školce a problém tu byl zpět. Prý je to jen rýma a na ten kašel mám dávat dál nějaký sirup. Při vyšetření jiným lékařem bylo zjištěno že má angínu s bronchytýdou. Na šelest nás také vůbec neupozornila.
Tak pokud máte možnost volte jiného lékaře. To že tam tentokrát nebyla bylo pro dobro věci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Navštěvujeme paní doktorku se dvěma ratolestmi a máme s paní doktorkou i její setřičkou velmi dobré zkušenosti, jak po stránce lidské tak i po stránce odborné (navštěvuje její ordinaci i několik ratolestí spokojených sousedů z oboru). Paní doktorka není první pediatr kam docházíme a tak máme srovnání na to, abychom ji mohli jen doporučit.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá,ale bohužel to že je milá předčí její zdravotnické znalosti.Jako dítě sem měla sloupaný jazyk do krve a ona nám na to řekla že to je angína a že mám v létě ležet v posteli.Šli jsme za jiným lékařem a ten nám řekl že to je jen nedostatek zinku,s tim že mi dal pár tabletek a šli sme domů.To nemluvím o tom že nechce posílat na vyšetření k jiným lékařům.Na všechno cpe antibiotika a nic víc jí nezajímá.Svoje dítě by sem k ní nikdy nepustila.Paní doktorka je opravdu hodná jednáli se o kašlík,rýmičku a podobné blbosti,ale s vážnou nemocí si neví rady.Už se stalo a né jen jednou že díky ní zemřelo dítě! Malé dítě pana exstarosty Králíka,prej mělo bolesti z růstu ovšem nakonec se ukázalo že zemřelo na metastázy v kostech.Děkujeme paní doktorko že se o nás staráte!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Bez problémů.Vždy příjemná, pozná co se děje a celkem rychlá.


M

I já souhlasím, že je paní doktorka velmi zkušená. Ve všem poradí, je milá, nikdy jsem se nesetkala s tím, že by měla špatnou náladu, nebo mne za něco kritizovala. Vždy si udělala čas. I přístup sester je vlídný. Myslím, že je pediatrem na svém místě a že si rozhodně zaslouží velký dík.


R

pani doktorka je velmi zkusena a velice obdivuji to, i kdyz jsem se toho zprvu bala, ze i presto, ze jsem k ni chodila ja, ma sestra, jeji tri deti a ted i muj 6ti mesicni syn, tak jeji nazory a rady nejsou staromodni, ale jde s dobou, kojeni, prikrmy...
Je velice hodna, pokazde se s mym synem skoro mazli a on se na ni smeje a libi se mu u ni, presne takhle si na ni pamatuji i ja, jako dite.
Usmevava, hodna, mila, po telefonu poradi, ma vzdy cas na otazky, muzu rict, ze se k ni vzdy tesim :-)


A

Velmi zkušená a soudná lékařka, kam mi paměť sahá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti