Praktický lékař gynekolog
Cakov 16, Senice na Hané

C

Je dobře, že mezi desítkami gynekologů kteří v Olomouci ordinují, existuje paní doktorka Gebauerová. Jak je jasné z předchozích protichůdných příspěvků je paní doktorka osobitá a nekonformní. Jde proti proudu dnešní medicíny řízené lobby farmaceutických firem a naopak se vydává cestou zdravého rozumu. Každý pacient očekává jinou péči. Někdo chce být hýčkán obrázkem z ultrazvuku z každého těhotenského vyšetření, někdo chce na každý problém zázračnou pilulku, někdo nechce zbytečné řeči, nechce odpovídat na osobní otázky a nezajímá ho názor lékaře. Jsem vděčná za alternativu, kterou paní doktorka Gebauerová nabízí. Je profesionální, má bohaté zkušenosti, vnímá zdraví celostně a proto dokáže dlouhodobě pomoci. Díky ní jsem porodila dvě zdravé děti. Nikdy mi nevnucovala svoje názory, naopak mi mnohokrát poskytla dobrou radu nad rámec běžné péče, která ale samozřejmě vyžadovala z mé strany změnu některých návyků. Vždy mi to pomohlo.Pro ty co hledají alternativní gynekoložku s přehledem a těm, kteří se zabývají tím, co jí a věří, že to zásadně ovlivňuje jejich zdraví, doporučuji paní doktorku Gebauerovou.

co se týče stravy,at řekne,co se má a nemá,ale at to nevnucuje.přece jako těhotná,nebudu jíst jen samé vývary a sojové jogurty.vždy se jedlo vše a všichni žijeme.a taky to,že doslova přede mě hodila papír at ji napíšu,co vše jím z toho jejího zdravého jídelníčku.a vyhrožovala mi,že mě pošle do nemocnice a také (jak jsem později zjistila),mě neposlala v těhoenství na jeden test. taky mi řekla,že pokud budu v těhotenství jíst hodně čokolády,tak moje dítě bude gay.nevím,kde na tohle přišla.když jsem se jednou zhroutila,museli mě k ní dovézt a ona mě s odebranou krví poslala,at si ji zanesu na rozbor do nemocnice ihned - což je docela zlé,když se s váma vše točí a je vám zle.nemám s touto doktorkou dobré zkušenosti a odešla jsem.zatím jsem se nesetkala s kladným názorem na ni ani v porodnici,kde jsem rodila.gratuluji těm ženám,které k ní chodí tak dlouho a nemají problém.jak jsem se dozvěděla od jejího rodinného příslušníka,něco káže a sama to dělá......

K paní doktorce chodím již několik let a díky ní mám krásné 3 děti. Líbí se mi její přímočarost, protože vždy se jí můžu přímo zeptat co je třeba za problém a dostanu přímočarou odpověď bez okolků a obchůzek. A když se jako neodborník na lékařskou vědu zeptám co může být příčinou a jak jinak než ještě léky mohu pomoci uzdravení, tak dostanu vždy polopatistickou odpověď, takže porozumím v čem je problém. Nikdy mi nic nepřikazovala a pokud jsem sama chtěla něco z jejich rad přijmot, tak jsem přijala a vždy to bylo pro mé dobro, protože není vše jen o práškách, ale o celkovém přístupu pacienta ke svému problému.

Zdravím všechny ženy. Z toho, co jsem si přečetla a co tady většina žen píše, málem naskakuje husí kůže, co že je to za paní doktorku. Chodím k ní už léta a ba právě naopak, já se k ní po letech vrátila, po té, co doktor (odborník ve svém oboru, titulů před i za jménem, mi způsobil zánět vejcovodu, kvůli kterému jsem musela na okamžitou operaci....při návštěvách v jeho ordinaci jsem se nikdy nic nedověděla, na dotazy odpovídal stroze, asi se držel přísloví - mluviti stříbro, mlčeti zlato, a to jsem k němu chodila v době těhotenství, jenom penízky dokázal vybírat neokázale). S paní doktorkou Gebauerovou mám naopak daleko daleko lepší zážitky a zkušenosti. A pokud si někdo nedokáže přiznat, že opravdu záleží na tom, co jíme a jak žijeme a pohodlného života se nechce a nehodlá vzdát (a mimochodem kvasinky-víte v čem je vůbec podstata tohoto onemocnění) No pokud Vám chutnají tablety a pořád se divíte, proč se kvasinkové onemocnění objevuje znovu a znovu, zkuste si o tomto onemocnění taky něco nastudovat :-))), je pak těžko s tím cokoli dělat.....a házet špínu na kdekoho - to Čechům jde přece výborně, že?? ....ale zamést si před vlastním prahem, to je námaha....

JA KAZDOPADNE TEDY GYNEKOLOZKU ZMENIM. PRI PRVNI NAVSTEVE ME JEJI CHOVANI DOCELA VYDESILO, A POKAZDE MAM NEPRIJEMNY POCIT Z VYSETRENI U NI. JE FAKT ZE SE U NI NIKDY NECEKA DLOUHO. CHOVA SE ALE PODLE ME DOST NEPROFESIONALNE. NAPRIKLAD KDYZ JSEM JEDNOU DOSEDLA V ORDINACI NA ZIDLI, TAK REKLA: "MOMENT, JESTE SI TADY NECO DODELAM V POCITACI... ANO ,A UZ JSEM VE VAS! ." A V MEM PRESVEDCENI ZMENIT MISTO ME UTVRDILA I SITUACE, KDY SE MI LETOS OPET VRATILO KVASINKOVE ONEMOCNENI A MUSELA JSEM BRAT LEKY. VADI, MI ZE MI PANI DOKTORKA NABIZELA SPECIALNI PRASKY, KTERE BYCH BRALA CELY ROK, KDYZ SE MI TO TEDY STALE VRACI ,ALE UZ MI NEREKLA PODSTATNOU INFORMACI, ZE JE MOZNE, ZE MI TO VRACI TAKE PROTO, ZE ZARODEK TETO NEMOCI MA MUJ STALY PARTNER A JE TO TREBA PRELECIT I U NEJ! KDYBYCH SI DUKLADNE NEPRECETLA PRIBALOVY LETAK K LEKU ,TAK BYCH TO VUBEC NEVEDELA !! TENTO PRISTUP SE MI NELIBI.

Když jsem otěhotněla tak se ke mě doktorka chovala jako by mi řekla něco naprosto běžného,ani se nezatěžovala tolerovat moji radost a stav!!!!!Navíc mě neustále urážela slovy, že je semnou velmi špatná spolupráce a takové nesmyslné věty a ty papíry,které jsem dostala jako těhotná zvané jako otevřený dopis pro nastávající rodiče je tak vhodný na lékařskou komoru!!!!!Zakazuje těhotným sex,ovoce,sladkosti a ostatní věci!!!Navíc v těch jejích bludech jsou napsáné lži typu, že když žijete zdravý život nemůžete se nakazit HIV!!!No šílené lži!!!
Všechny vás předem varuji ristkujete se svým zdravým jen co překročíte prách téhle šarlatánky s pedantskými návyky!!!Fůj,jsem pryč musela jsem v půli těhotenství odejít!!!!Díky bohu

K paní doktorce chodím 15 let a jsem spokojená.
Mám díky ní 2 zdravé děti.

jsme zatím spokojeni

Paní doktorka má nejvyšší čas odejít do lékařského důchodu, popřípadě by na dveřích její ordinace mělo být napsáno:"JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!", nejenom že pacientkám, které o to vůbec nestojí, vnucuje neustále své mikrobiotické přesvědčení, a pokud jej nedodržujete, tak Vám to dává přisprostle najevo a vyhrožuje těhotným tím, že budou mít nemocné děti, a nebo že je nechá zavřít do špitálu až do porodu (přestože ostatní odborníci z oboru mají o 180°odlišný názor), úmyslně děsí těhotné pacientky, a to je v tomto období hormonální disbalance ze strany lékaře, kterému z principu důvěřujete, nejen hodně neprofesionální, ale především nehumánní ... jak uvádějí mnohé pisatelky níže - paní doktorka je mimo mísu ve své odbornosti, ale pokud je někdo nezdravě zapálen do stravování a sledování sebe sama, vřele doporučuji. Já jsem šťastná, že jsem se po špatné zkušenosti dostala do rukou jiné paní doktorce, která je normální, nebere těhotenství jako nemoc a doufám, že už další paní doktorku Gebauerovou ve svém životě nepotkám!!!

k paní doktorce chodím již 24 let a jsem s ní spokojená, vždy pomohla, poradila. Je pravda, že si pamatuje moji postavu i před lety a doporučuje mi zhubnout, to já bych chtěla taky, ale moc se mi to nedaří ...