Praktická zubní lékařka
Masarykovo náměstí 82/I, Rokycany

Zubní lékařka Filipovská je ta nejúžasnější zubařka co jsem poznala a že jsem jich docela vystřídala dost! Je velice inteligentní a chápavá k bolesti pacienta což se nedá rozhodně říci o spoustě jiných zub.lékařů. Pochopení ze strachu výkonu pacienta by mělo být samozřejmostí zub.lékaře.Také se mi dostalo odpovědi od zubaře když jsem ho prosila o injekci, tu chvilku to vydržíte. Na Dr.Filipovskou nedám dopustit.

nečekáte, úžasné jednání, nemusí se nikdo bát...jsou skvělé

K paní doktorce docházím již velice dlouho a jsem velmi spokojena.Je jedna z mála lékařů kde se nečeká hodiny v čekárně.Vždy milá a příjemná

Zbavila mě hrůzy ze zubařů. Je trpělivá, ochotná a dokáže případné problémy vysvětlovat a s pacientem konzultovat. Vychází maximálně vstříc ohledně termínů objednávání a dokonce umí objednávat pacienty tak, že v čekárně není třeba dlouho čekat. Což bohužel nebývá u lékařů tak samozřejmé, jak by se mohlo zdát. Stejně jako není samozřejmé, že je sestřička milá a umí jednat s lidmi. Sestřička u paní doktorky je zlatá a umí jednat i s malými dětmi!

Mám panickou hrůzu ze zubaře, ale k paní doktorce chodím sice se strachem, ale s plnou důvěrou. Nikdy mě nezklamala. Její přístup je přímo úžasný. Někdy žasnu nad její trpělivostí.

To je neúžasnější zubní lékařka, kterou jsem poznala. Milý a vstřícný přístup k pacientovi je u ní samozřejmostí. U ní nikdo nemusí mít strach z bolesti i z toho, že se nedoplatí :-)