Údolní 16, Brno

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá lékařka, vysvětlila dokonale problém i způsob jeho řešení, upozornila a odstranila chyby, kterých jsem se roky dopuštěl. Můj zdravotní stav se po setkání s paní MUDr. Cimrovou výrazně a trvale zlepšil.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velká odbornice ve svém oboru alergologie a imunologie. Člověk se jí může z této oblasti na cokoliv zeptat. Problém neřeší jednostranně. V našem případě vždy velmi podrobně diagnostikovala a poradila nám, jak problém řešit (doporučila, co je potřeba ještě dovyšetřit, doporučila stravování, vakcinaci apod.) Mockrát ji děkujeme za její ochotu, odbornost a nasazení :-)!

Umístění: Ordinace Jiný

Po prvním kontaktu s paní doktorkou jsem byla rozpolcená, syn na paní doktorku reagoval velmi dobře. Ovšem já jsem nestíhala myšlenkové pochody paní doktorky, znala diagnózu a problematiku, ale já se musela učit z internetu, co se týče diety apod. Informace podané po telefonu byli sice úplné, ale kdybych si její odpověď ne nahrála nevěděla bych jak mám postupovat. Nyní za paní doktorkou chodíme už 3 rokem, jsem již obeznámena s diagnózou a rozumím všemu co je potřeba, nicméně chápu že některé maminky vyděsí nyní mohu paní doktorku jen doporučit i sestřičku. A doporučit nebojte se zeptat když něčemu nerozumíte, klidně i přes e-mail.

Umístění: Ordinace

Paní doktorku, mohu vřele doporučit. Chodíme k ní s dcerou již téměř 5 let. Vždy nám ochotně ve všem vyhověla, s dcerou jedná bezvadně. Astma máme stabilizované a na paní doktorku se vždycky moc těšíme. Za mě 5 hvězdiček plus. Loupová

Dobrý den, svůj názor jsem už kdysi psala, ale asi se někde ztratil...my máme s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti. Ano, je vytížená, ale nikdy nemám pocit, že by se nám nevěnovala, nebo něco nevysvětlila. Pokud něčemu nerozumím, zeptám se a vysvětlí znovu. Chodíme k paní doktorce celá rodina...2 dospělí a 3 děti. Vždy pozná, jak léky užíváme a jak ne. A sestřička? Je to poklad. Lidi si pamatuje jménem, ani se nemusí ve většině případů představovat. Jediný problém co máme je se občas dovolat, ale kdo je trochu ví, jak to u paní doktorky funguje, tak to chápe. Osobně na paní doktorku nedám dopustit a jsme rádi, že ji máme !

Na brněnské alergology obvykle nejsou nijak negativní recenze, ale toto je pozoruhodná výjimka - porovnejte si to sami na tomto webu. Odbornost paní doktorky je solidní, je zjevně vysoce inteligentní, ale asi se minula povoláním, protože jí nedochází, že lékař pracuje s lidmi a že lidé jí přinášejí výdělek. Po několika ponižujících a trapných scénách, které jsem spolu s mými dětmi zažil v její ordinaci, jdeme jinam, i přesto, že to mám k ní z práce pár kroků.

K paní doktorce Cimrové jsme chodily rok a půl. Po odborné stránce předpokládám, že mé dceři pomohla nastartovat léčebný postup, s nímž jsme pak pokračovaly u jiné dr. a zdravotní stav se po pěti letch opravdu zlepšil. Po stránce přístupu k pacientům, potažmo rodičům je paní doktorka přímo odstrašující příklad. Je evidentně velmi vytížená, nevrózní, z jejího chování stále čiší spěch, neochota cokoliv vysvětlovat. Ano, vysvětlení se vám dostane, ale mluví rychle, používá víc cizích slov než češtiny, arogantně vám dá najevo, že vy s vaším (humanitním) VŠ vzděláním jistě nemáte problém porozumět - ale já jsem studovala filozofickou fakultu, nikoliv lékařství!!! Než máte možnost si promyslet, co jste vlastně v tom cizojazyčném slovníku slyšeli, už jste ze dveří. Její lékařská zpráva je též psaná tak narychlo, že je plná překlepů včetně dávkování, takže doma musíte pohledem na klávesnici zjišťovat, kolikrát denně ten lék vlastně máte brát. (ěx nebo šx?) Její přístup k dětem je podobně arogantní a neprofesionální.

Dobrý den!!! Nemohu říct křivého slova na paní doktorku a ani sestru. Sestra je živej anděl!!! chodím na tuto alergologii už 22 let... do 10 let jsem byla hodně silná astmatička!!! Paní doktorka(Kebrlová) mě s toho vytáhla aniž bych musela polehavat po špitalech na plicnim!!! Za to Děkuji!!!! A v roce 2008 jsem otěhotněla... paní doktorka Cimrová mě připravila na porod s tím že mí řikala co a jak, při pravidelných kontrolách během těhotenství! A ted tam chodím i s dcerou aby sme předešli tomu aby měla taky astma, a je na nás hodná! Cokoliv potřebuju, zavolam a není v tom žadný problém! Každý má své mouchy, ale lidi zamyslete se taky nad sebou ja doktorum vychazíte vztříc vy!!! Každopadně bych neměnila, jak už se zde někdo zmínil je to nej. alergo. - imuno. v Brně!!! Kateřina Novotná

K paní doktorce jsem jela se synem 3x a naprsto zbytečně! Jezdíme z Kyjova. Nepříjemná, protivná nic nevysvětlí a když se zeptáte na nějaké vysvětlení je to asi to nejhorší co může být! Velice odměřeně mi začala něco vysvětlovat, ale v podstatě si mlela jen to svoje a nenechala mě něco namítat! Na syna se ani jednou nepodívala, neprohlédla a stačil jí rok starý rozbor krve od naší dětské lékařky??!!!! O tom jak ječela na syna v ordinaci(spadla mu hračka) ani nemluvím. asi takto: přednější je jí asi vybavení ordinace než děti! Hledáme jiného lékaře

K paní doktorce Cimrové chodím se synem(dnes už vlastně chodí sám)cca 15 let.Nejprve jsme chodili k paní doktorce Kebrlové a od té jsem utíkala,co mi nohy stačily.Nevstřícná,chladná,nic nevysvětlila,takže jsem vlastně o synově nemoci nevěděla prakticky nic.Byla mi doporučena paní doktorka Cimrová a když jsme k ní poprvé přišli,byla jsem jak Alenka v říši divů.Všechno mi polopaticky vysvětlila,takže jsem najednou synově nemoci rozuměla,věděla jsem proč užívá svoje léky,jak a kdy mu mám pomoci při potížích,takže nechápu pisatele níže,že mají zkušenosti opačné.A naopak,jak tady kdosi psal,že řvali na jeho dítě,právě naopak,když jsem syna napomínala a chtěla aby seděl,se ho zastávala s tím,ať si hraje,že je to přece dítě.
A ještě jednu věc!!!Kdo plivete po setřičce a vznášíte do nebes paní doktorku Kebrlovou,jste si jistě museli všimnout,že tato *nepříjemná a arogantní* sestra u ní pracovala.No,tak nějak tomu nerozumím :-(
Kdo chcete mít dítě zdravé co nejvíc to jde,vřele paní doktorku Cimrovou doporučuji.
Je tam od toho,aby léčila a když na její snahu někdo kašle,její práce ztrácí smysl a já se potom nedivím,že je k těmto pacientům,nebo rodičům těchto pacientů nepříjemná.
A že má dlouhé čekací lhůty?Bude to nejspíš tím,že je tak špatná lékařka takže má tolik pacientů.