Údolní 16, Brno
Ordinace (mapa)

Umístění: Ordinace

Paní doktorku, mohu vřele doporučit. Chodíme k ní s dcerou již téměř 5 let. Vždy nám ochotně ve všem vyhověla, s dcerou jedná bezvadně. Astma máme stabilizované a na paní doktorku se vždycky moc těšíme. Za mě 5 hvězdiček plus. Loupová

Dobrý den, svůj názor jsem už kdysi psala, ale asi se někde ztratil...my máme s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti. Ano, je vytížená, ale nikdy nemám pocit, že by se nám nevěnovala, nebo něco nevysvětlila. Pokud něčemu nerozumím, zeptám se a vysvětlí znovu. Chodíme k paní doktorce celá rodina...2 dospělí a 3 děti. Vždy pozná, jak léky užíváme a jak ne. A sestřička? Je to poklad. Lidi si pamatuje jménem, ani se nemusí ve většině případů představovat. Jediný problém co máme je se občas dovolat, ale kdo je trochu ví, jak to u paní doktorky funguje, tak to chápe. Osobně na paní doktorku nedám dopustit a jsme rádi, že ji máme !

F

Na brněnské alergology obvykle nejsou nijak negativní recenze, ale toto je pozoruhodná výjimka - porovnejte si to sami na tomto webu. Odbornost paní doktorky je solidní, je zjevně vysoce inteligentní, ale asi se minula povoláním, protože jí nedochází, že lékař pracuje s lidmi a že lidé jí přinášejí výdělek. Po několika ponižujících a trapných scénách, které jsem spolu s mými dětmi zažil v její ordinaci, jdeme jinam, i přesto, že to mám k ní z práce pár kroků.

K paní doktorce Cimrové jsme chodily rok a půl. Po odborné stránce předpokládám, že mé dceři pomohla nastartovat léčebný postup, s nímž jsme pak pokračovaly u jiné dr. a zdravotní stav se po pěti letch opravdu zlepšil. Po stránce přístupu k pacientům, potažmo rodičům je paní doktorka přímo odstrašující příklad. Je evidentně velmi vytížená, nevrózní, z jejího chování stále čiší spěch, neochota cokoliv vysvětlovat. Ano, vysvětlení se vám dostane, ale mluví rychle, používá víc cizích slov než češtiny, arogantně vám dá najevo, že vy s vaším (humanitním) VŠ vzděláním jistě nemáte problém porozumět - ale já jsem studovala filozofickou fakultu, nikoliv lékařství!!! Než máte možnost si promyslet, co jste vlastně v tom cizojazyčném slovníku slyšeli, už jste ze dveří. Její lékařská zpráva je též psaná tak narychlo, že je plná překlepů včetně dávkování, takže doma musíte pohledem na klávesnici zjišťovat, kolikrát denně ten lék vlastně máte brát. (ěx nebo šx?) Její přístup k dětem je podobně arogantní a neprofesionální.

Dobrý den!!! Nemohu říct křivého slova na paní doktorku a ani sestru. Sestra je živej anděl!!! chodím na tuto alergologii už 22 let... do 10 let jsem byla hodně silná astmatička!!! Paní doktorka(Kebrlová) mě s toho vytáhla aniž bych musela polehavat po špitalech na plicnim!!! Za to Děkuji!!!! A v roce 2008 jsem otěhotněla... paní doktorka Cimrová mě připravila na porod s tím že mí řikala co a jak, při pravidelných kontrolách během těhotenství! A ted tam chodím i s dcerou aby sme předešli tomu aby měla taky astma, a je na nás hodná! Cokoliv potřebuju, zavolam a není v tom žadný problém! Každý má své mouchy, ale lidi zamyslete se taky nad sebou ja doktorum vychazíte vztříc vy!!! Každopadně bych neměnila, jak už se zde někdo zmínil je to nej. alergo. - imuno. v Brně!!! Kateřina Novotná

K paní doktorce jsem jela se synem 3x a naprsto zbytečně! Jezdíme z Kyjova. Nepříjemná, protivná nic nevysvětlí a když se zeptáte na nějaké vysvětlení je to asi to nejhorší co může být! Velice odměřeně mi začala něco vysvětlovat, ale v podstatě si mlela jen to svoje a nenechala mě něco namítat! Na syna se ani jednou nepodívala, neprohlédla a stačil jí rok starý rozbor krve od naší dětské lékařky??!!!! O tom jak ječela na syna v ordinaci(spadla mu hračka) ani nemluvím. asi takto: přednější je jí asi vybavení ordinace než děti! Hledáme jiného lékaře

G

K paní doktorce Cimrové chodím se synem(dnes už vlastně chodí sám)cca 15 let.Nejprve jsme chodili k paní doktorce Kebrlové a od té jsem utíkala,co mi nohy stačily.Nevstřícná,chladná,nic nevysvětlila,takže jsem vlastně o synově nemoci nevěděla prakticky nic.Byla mi doporučena paní doktorka Cimrová a když jsme k ní poprvé přišli,byla jsem jak Alenka v říši divů.Všechno mi polopaticky vysvětlila,takže jsem najednou synově nemoci rozuměla,věděla jsem proč užívá svoje léky,jak a kdy mu mám pomoci při potížích,takže nechápu pisatele níže,že mají zkušenosti opačné.A naopak,jak tady kdosi psal,že řvali na jeho dítě,právě naopak,když jsem syna napomínala a chtěla aby seděl,se ho zastávala s tím,ať si hraje,že je to přece dítě.
A ještě jednu věc!!!Kdo plivete po setřičce a vznášíte do nebes paní doktorku Kebrlovou,jste si jistě museli všimnout,že tato *nepříjemná a arogantní* sestra u ní pracovala.No,tak nějak tomu nerozumím :-(
Kdo chcete mít dítě zdravé co nejvíc to jde,vřele paní doktorku Cimrovou doporučuji.
Je tam od toho,aby léčila a když na její snahu někdo kašle,její práce ztrácí smysl a já se potom nedivím,že je k těmto pacientům,nebo rodičům těchto pacientů nepříjemná.
A že má dlouhé čekací lhůty?Bude to nejspíš tím,že je tak špatná lékařka takže má tolik pacientů.

Zásadně nesouhlasím s negativním hodnocením paní doktorky Cimrové a její sestřičky! S dcerou chodíme k paní doktorce přes pět let. Sestřička si ke své základní práci přibrala další úkol a to párovat pacienty se stejným léčením a léky tak, aby se zbytečně neplýtvalo léky, které jeden pacient pro krátkou dobu použitelnosti nespotřebuje a zároveň tak i pacientům ušetří nemalé finanční částky za vakcíny. Při náporu pacientů, které musí každý den obsloužit je vždy usměvavá, hbitá, přesná, pamatuje si jména a je velice empatická právě tím, že vás svým ,,ještě, ještě, ještě...., nebo foukéééj..." při měření podporuje.
Paní doktorka Cimrová je velice schopná lékařka, která rozumí své profesi, a to je něco co od lékaře požaduji! Pokud jsem měla nějaký problém, paní doktorka mě i mé dceři vše jasně vysvětlila osobně při návštěvě nebo krátce telefonicky nebo písemně přes email. Při aplikaci vakcín je velice ohleduplná i když samotná procedura je koncem léčení bolestivá. Na požádání nám léky vždy předepsala a dle počtu dávek vždy zjistila zda dcera léky užívá nebo léčbu šidí.
Celkem nerozumím kritice kde si někdo stěžuje na dlouhé objednací lhůty, čekání v čekárně a pak se chce v ordinaci vykecávat a nechat ostatní čekat!?
S paní doktorkou Cimrovou i její sestřičkou jsem velice spokojená.

Paní doktorka je báječná, dokáže s pacientem navázat důvěryplný vztah a snaží se mu pomoci, jak nejlépe umí. Je to člověk na správném místě.

K této doktorce bych řekla asi toto arogantní a důležitá, pokud si jednou nezavoláte na výsledky tak se k vám chová dotčeně a v podstatě ji už ani nezajímáte, když potřebujete předepsat léky tak vás pošle k praktickému lékaři a je jí úplně jedno, že se kvůli astmatu nemůžete pomalu ani nadechnout a ještě vás objedná až za 4 měsíce výbornej přístup je vidět jak skvěle svoji práci zvládá a o čekací době v čekárně ani nemluvím takže po dvou návštěvách u této doktorky hledám novou zlatá paní doktorka Kebrlová.

Umístění: Ordinace

F

G

S paní doktorkou Cimrovou i její sestřičkou jsem velice spokojená.