Tuto doktorku rozhodně nedoporučuji.
Obyčejné vyšetření je velmi bolestivé, při vyšetření děložního čípku jsem cítila velkou bolest, že jsem bolestí vykřikla a ona mi nepříjemně řekla, že to holt bolí a musím to vydržet. Když jsem slezla z vyšetřovacího křesla, zjistila jsem, že jsem krvácela.
Plus, jen kvůli nějakým problémům, které jsem měla mi řekla, ať si dávám pozor na přítele. Že ty chlapi jsou takový souloživý.
Rozhodně nedoporučuji a přecházím k jinému lékaři

Je pravda, že paní doktorka je rázná a s ničím s moc nemaže. Jelikož vím, že to není nejlepší chování a nechci mít do budoucna problém, tak si budu hledat nového lékaře v Praze. Určitě nejsem zásadně proti ní, jde i o přístup pacientek.

Paní Doktorka Hana Burešová nepoznala že jsem v 10 týdnu těhotentsví...A díky Ní jsem i Miminko přišla...Takže nedoporučuji

K paní doktorce jsem přestoupila cca před 3lety... v tu dobu jsem si myslela že můj bývalí gynekolog je pečlivý...
Ale asi zdání klame... po tom co mi udělala odběry krve, ultrazvuk které jsem u předchozího gynekologa za 5let nezažila, poté se mě začala ptát, co plánuji do budoucna...
Paní doktorka je velice vstřícná, kdykoliv se jí na něco zeptám vysvětlí mi vše bez lékařských názvů jako člověk člověku a sestřička je vždy velice moc vstřícná, zajímá se a pokaždé se snaží vyjít co nejvíce vstříc.
Moc tuto paní doktorku doporučuji...

Jsem s paní doktorkou moc spokojená a také velmi se sestřičkou!!!

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti, navštěvuju ji od svých 9-ti let, kdy jsem prodělala akutní zánět slepého střeva a díky ní mám dnes ve svých dvaatřiceti letech krásnou dceru. Pravda, co se týče jaterních testů a komunikace s lidmi je trochu ve skluzu, ale jinak lékařka na svém místě.

V žádném případě nedoporučuji, po čtyřech letech, dvou potratech, bychom přišli díky pani doktorce o nyní už 10. měsíčního chlapečka, když nás poslala do nemocnice s verdiktem, že vše je opět špatně a máme nástup v nemocnici na čištění. V nemocnici se moc divili a my ještě více, že je toto vůbec možné, ale jsme strašně rádi, že tomu tak bylo a my měli to štěstí, že zodpovědný pan primář se před zákrokem pořádně podíval.

Je mi 27 let. Před dvěmi lety mi při roční kontrole a citologickém vyšetření paní doktorka diagnostikovala podezření na HPV. Řekla mi to jako kdyby mi prodávala ponožky, no hrůza. No, každopádně mi sdělila, že to budeme sledovat a každý půl rok dělat kontrolní citologie. Nejdřív jsem si říkala, že to asi stačí, ale když i po dvou odběrech byla diagnoza pořád stejná, už jsem se začala bát, aby se něco nezanedbalo. Rozhodla jsem se přejít k jinému lékaři. Tam jsem byla okamžitě poslána do nemocnice na LEEP děložního čípku, aby se vyloučila rakovina. Naštěstí jsem zdravá, ale nedovedu si představit, že by s takovým přístupem u někoho rakovinu zanedbala.
O vyšetření prsou a ultrazvuku ani nemluvě. To je pouze na vyžádání a to ještě s rozsáhlým komentářem. Většinou mi toto vyšetření dělala lékařka, která paní doktorku zastupovala.

S paní doktorkou jsem neměla problém (12let jsem k ní chodila) do doby než jsem otěhotněla. Kamarádky co k ní též chodily na preventivní prohlídky tak vždy při otěhotnění přešly k jinému lékaři. Tomu jsem nevěnovala pozornost a moc tomu nevěřila, než jsem to sama zažila. Paní doktorka umí jen zastrašovat a vyčítat. Jelikož jsem se ptala a nenechala jsem si dělat se sebou co ona chtěla tak to bylo špatně. Vše musí běžet podle tabulek, a zajetých kolejí, Váš stav a názor tam nikoho nezajímá, jakmile něco odmítnete, hned dostanete odpověď že ubližujete miminku. V ordinaci jste nadbytečená, tam "léčí" jen to miminko, Vy jste jen nutné zlo. A když chcete tatínka u ultrazvuku, tak si zaplatťe a pak to jde, jinak při běžné prohlídce to paní doktorku obtěžuje - nemá na to čas a je to nestandartní.
Rozhodně bych ji nikomu nedoporučila!!!!!!!!

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti je pečlivá a nic nezanedbá.