(24 názorů)

Nejbližší zařízení

• Hana Burešová

Gynekolog, MUDr.

• V

Tuto doktorku rozhodně nedoporučuji.
      Obyčejné vyšetření je velmi bolestivé, při vyšetření děložního čípku jsem cítila velkou bolest, že jsem bolestí vykřikla a ona mi nepříjemně řekla, že to holt bolí a musím to vydržet. Když jsem slezla z vyšetřovacího křesla, zjistila jsem, že jsem krvácela.
      Plus, jen kvůli nějakým problémům, které jsem měla mi řekla, ať si dávám pozor na přítele. Že ty chlapi jsou takový souloživý.
      Rozhodně nedoporučuji a přecházím k jinému lékaři

• B

Je pravda, že paní doktorka je rázná a s ničím s moc nemaže. Jelikož vím, že to není nejlepší chování a nechci mít do budoucna problém, tak si budu hledat nového lékaře v Praze. Určitě nejsem zásadně proti ní, jde i o přístup pacientek.

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Lucie Lachmanová

Gynekolog, MUDr.

• H
      Umístění: GYNEKOLOGIE Burešová s.r.o.Služby: Prevence, zavedení tělíska, těhotenství

Chodím k paní doktorce 6 let, nejdřív do Řevnic, teď do Berouna. Je vždy usměvavá, vstřícná a nevidí problém v zavádění tělíska těm, které nerodily. Ne jako ostatní gynekologové, kteří by nejraději jen vypisovali recepty na prášky. Negativně hodnotím systém dvou kabinek, kde je vše z ordinace slyšet, ale co se paní doktorky týká, neměnila bych. Dojíždím za ní z Plzně.

• I

Paní doktorka je super, jemná, milá, pozorná. Dříve jsem vyšetření absolvovala se zatnutými zuby, u paní doktorky ani nevím, že mě prohlíží. Na všechno mi ráda odpoví, věnuje mi dostatek času, je moc příjemná. Nevadí mi dojíždění, jsem ráda, že jsem se k ní dostala.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře