Praktické zubní lékařství
Krále Jana 538, Chotěboř

Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

Chodila jsem k paní doktorce desetiletí, od střední školy. Teď mi je 35 a musím napsat, že jsem na zubní hygienu opravdu pečlivá. Jenže pro zdravý chrup musíte být také ve správných rukou. A to přesně jsem si celou dobu myslela. Když bohužel došlo na trhání druhého zubu (kdy před tím jsem k paní doktorce jezdila téměř každý týden, aby zub zachránila, ale bohužel její nekvalitní péče měla za následek vytržení, je mi moc líto, že mi nebyla ani schopná doporučit specializované pracoviště, kde by byli schopni zub zachránit), zpozornila jsem a zašla na velký rentgen k jinému zubaři. Jeho slova mě opravdu rozbrečela, řekl mi, že paní doktorka se o mě nepostarala vůbec dobře a že náprava mě vyjde na cca 160 000,-. To byl opravdu šok! Byla jsem tak zklamaná a naštvaná zároveň, že jsem chtěla paní doktorku žalovat za zanedbání péče. Nakonec jsem vychladla a rozhodla se finanční prostředky vynaložit na záchranu té POHROMY, kterou mi v puse zanechala. Tato zkušenost byla pro obrovským zklamáním, ale naopak mě naučila nedůvěřovat jednomu odborníku, aneb mít názor i odjinud. Od té doby, co nejsem v její péči/nepéči, tak nemám žádný jiný zub vytržený a ani netrpím bolestmi, jako jsem trpěla s její péčí, ona mi vlastně dokázala pomoct jedinou cestou a to vytrhnout zub.

Ochotná paní doktorka, vždy zváží postup léčby, komunikuje s pacientem. Snaží se zachránit co se dá. Sestřička vynikající, vstřícná a empatická.