Adresa

Chrudim
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

L
Ověřeny pacient

K paní doktorce normálně nechodím, dnes to mohlo být poprvé, protože naše dětská MUDr. je nemocná. Syn měl ráno 38,6 horečku, zvracel, usínal mi v čekárně, protože celou noc nemohl pořádně spát. Do čekárny jsme přišli v 8h. Do 9:05h vyšla z ordinace pouze jedna maminka s dítětem, nikdo další tam nevešel. Jelikož před námi byly ještě další 4 děti, mohli bychom tam třeba čekat do odpoledne, kdyby to šlo tímto tempem.. Jeli jsme jinam, na tohle čas ani nervy nemám..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce se synem 3,5 r a velice ji doporučuji. Je velice milá a vnímavá k dětem a vždy je připravena je vyslechnout. Sestřička je velmi milá a příjemná. VELICE DOPORUČUJI!!!


I touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce i její sestřičce za odbornou práci, báječný přístup k dětem, ale i rodičům, pochopení a podporu, když je dítě nemocné. Kdybytak všichni lékaři byli takto zodpovědní a příjemní k tomu! Všem tuto ordinaci vřele doporučuji.


k paní doktorce jsem chodil já i bratr od malička. nyní k ní chodíme se synem a nemám důvod ani přemýšlet nad kýmkoliv jiným. ostatní hodnocení jen potvrzují to, co já vím již dlouho. vřele doporučuji. David Pešek


Jsem velice spokojena, velmi mi s dcerou pomohla a pomáhá.


Vážení přátelé, Takto má vypadat SPRÁVNÁ DOKTORKA.Mám dvě děti. Velice ráda používám alternativní léčbu takovou, aby byla co nejšetrnější k dětskému organismu.
Vůbec nemám obavu s paní doktorkou tuto léčbu konzultovat. Když se mi nelíbí předepsané léky , je schopná mi nabídnout jinou alternativu, nebo mi důkladně vysvětlí důležitost této léčby.Paní doktorka je milá, vstřícná, empatická, je na ní vidět, že svojí práci má ráda. K dětem je velice citlivá. Jana Horníková


K paní Brabcové chodim už od narození a moc jí chválim už se těšim až mi bude 13let a půjdu k ní.Floriánová Šárka


K paní dortorce chodím se synem od jeho narození - tzn. 2 roky a zatím jsem velmi spokojená. Je vždy milá a vše nám důkladně vysvětlí a ve všem poradí. Mohu ji jen doporučit.


Moc se mi líbí, že paní doktorka hned nepoužívá nejradikálnější léčbu. Nedává s oblibou antibiotika apod., pokud to není nutné... Velicé milá a ochotná vše lidsky (ne medicínsky) vysvětlit. Sestřička je také velmi hodná.


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila jako dítě já a moji sourozenci,vždy byla velmi milá,ochotná,snažila se najít nejlepší způsob léčby.Chodili jsme k ní velmi rádi.Dnes k ní chodím s dcerkou a synem,přístup se nezměnil,jen jsme o pár let starší.Děti se paní doktorky nebojí,vždy je k dizpozici a ochotná.Moc ji děkuji a všem jen doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti