Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Poštovní 1254, Varnsdorf
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velice vstřícná, důsledná a empatická. Velmi nám pomohla s problémem, který jiní nevyřešili. Pokud něco neví, tak si to ihned dohledá a neváhá zavolat o dodatečné informace na specializovaná střediska, např. do Prahy. Setra je vždy milá a ochotná, dnes nám po odběru krve 6 měsíčního syna, dokonce sama nakrmila a při tom přidržovala vpih po jehle. Patří jim naše velké DÍKY.

M
Ověřeny pacient

Ještě jsem se nesetkala s tak výbornou lékařkou jako je MUDr. Bémová. Vstřícná, milá a zároveň velice pečlivá k mému tříletému synovi Danielovi, který byl v Thomayerově nemocnici hospitalizován začátkem prosince 2015 s akutní bronchitidou. I když už je to přes půl roku, stále to mám v živé paměti. Děkuji Vám paní doktorko a moc si vážím toho co pro druhé děláte. S pozdravem a úctou: Plachá Miroslava.

A
Ověřeny pacient

Paní doktorka nám vždy pomohla.Jsme naprosto spokojeni.Jedná hezkým přístupem k dětičkám.Mají jí moc rádi

V
Ověřeny pacient

Zpočátku jsem jako dítě byla u jiné pediatričky, ale po nespokojenosti jsem odešla k paní Böhmové a to tedy bylo jako nebe a dudy. Skvělá lékařka, nic nezanedbá, má zájem a je moc milá. A veškeré drby o tom, že je snad alkoholička jsou naprostý nesmysl závistivých lidí. Lepší doktorku jsem nikdy nepotkala!

V
Ověřeny pacient

Nemuzem si stezovat mame tam obe deti

D
Ověřeny pacient

Je velká škoda ,že tady ve VDF není větší konkurence. Chodíme k ní se synem a často ten alkohol je fakt hodně cítit. Máme zkušenost s ní 10let a kdyby to šlo tak okamžitě ZMIZÍME , ale není ke komu. Až tam opět půjdem a bude pod vlivem beru mob. a letí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

nevim co se komu nelibi,ale ja jsem nadmiru spokojena!!!vzdy mi vyhovela a nedavno me presvedcila o tom ze ji muzu verit na max.lekarka ktera u meho syna nepoznala pupecni kylu a moucnivku me zklamala a dr.bohmova me opet presvedcila ze je lekarkou na spravnem miste.chodim k ni se svymi 3detmi a nemam jedine spatne slovo natoz vyhrady.a ten kdo o ni prohlasil ze v pracovni dobe pije je idiot.ja to nikdy nezazila.TAKZE MOHU JEN DOPORUCIT!!!!!NOVAKOVA

Paní doktorku znán již 17 let, je to vynikající člověk s pochopením a s absolutní profesialitou. Chodím k ní s oběma dětmi a nikdy nepochybyla. Proto se mě dotýkají tak nehorazný pomluvy. Je to bezvadný člověk s pochopením. Prosím jen ať je tady pro nás a nenechá se těmi nechutnými pomluvy zastrašit. I když vím, že je natolik inteligentní a doufám, že to hází za hlavu. Určitě si nezaslouží nějaké výtky. Naopak PANÍ DOKTORKO JSTE SKVĚLÁ !!!!!

P

Zdravím všechny...... na paní doktorku jsi vubec nemužu stěžovat vždy mi poradila a byla ke mě vstřícna...jeden čas jsem chodila fakt hodně jsem matka ktera se všeho lekne tak jsem tam byla docela dost často a paní doktorka ze sestřičkou mě vždy přijali s velkou ochotou... jsem jim za to vděčna že maj se nmou trpělivost... a o tom alkoholu co tu čtu tak stím dost silně nesouhlasím paní doktorka byla vždy o.k. nikdy jsem z paní doktorky alkohol necítila byla vždy stoprocentně připravena k ordinovaní... a tomu kdo to o paní doktorce napsal bych vzkazala at jde do pr...... protože mluví nesmysli.

L

Dobry den vše kdo čtou tyto řádky... Paní doktorka mi zachranila mou dceru ... kdyby jsi nevšimla toho čeho jsi všimla tak moje dcera zemře ,asi tak do dvou dnu co jsme navštívili Paní doktorku... našla se u mojí dcerušky važna srdeční vada...jsem jí moooooc vděčná, že jsi toho všimla a poslala mě dal za odborníky. Ty pomluvy o alkoholu a o tom co tu čtu tak stím nesouhlasím NAOPAK je vždy mila jak k dětem tak i ke mě... sestřička je taky super maj obě lidsky přístup a to je v dnešní době potřeba...prostě jsem spokojena a neměnila bych...PANÍ DOKTORKA I SESTŘIČKA JSOU SUPER.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti