Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Poštovní 1254, Varnsdorf

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Skvělá doktorka, vstřícná, vždy poradí. První doktorka, která čte odborné zprávy a nezaloží je jen do karty, jako jsem se s tím setkala u bývalého pediatra.

Já osobně nemám dobré zkušenosti s paní doktorkou,setkal jsem se u ní s náladami,které se pak odráží,pokud má člověk k léčbě nějaké otázky.Prostě doktorské ego tu jde silně cítit.Můj zdraví rozum mi říkal,že je na čase změnit pediatra a to jsem také udělal.

Nedoporučuji. Jednou jsem k ní přišla s bodáním pod prsy a horečkami. Paní doktorka mi po velmi odbytém vyšetření poslala domů s antibiotiky a angínou. Po týdnu, kdy už jsem sotva chodila, jsem za ní přišla s ještě většími bolestmi. Tak mě poslala na rentgen, kde zjistili zápal plic. Na to mi vážně angínová antibiotika nezabrala. Toto považuji za selhání.

Milá paní doktorka, která se s Vámi vždycky zapovídá. Někdy má docela špatnou náladu a je nevrlá.Nevím, zda je úplně nejlepší profesionál-většinou doporučuje drahé bylinky v lékárně.

Já jsem s ní naprosto spokojená. Doporučuji!

S toutou doktorkou,sem moc spokojená,vždy mé malé pomohla jen,tak dál!

s p.doktorkou jsem velice spokojená,je milá,příjemná snaží se vždy vše vyřešit.

příjemná,snaží se vždy vše řešit.jsem s paní doktorkou spokojená