Doporučení gynekologové s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Kralupy nad Vltavou

• „Velmi příjemná prohlídka s citlivým a příjemným přístupem pana doktora. Na dotazy rád odpověděl. Vše zvládá i bez přítomnosti sestry z důvodu nemoci. Více

Milady Horákové 116/109, Praha Mapa

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

• „Dle mé zkušenosti je pan doktor Luboš Karásek nejen dobrý lékař, ale i člověk. Z návštěvy jsem měla panickou hrůzu a několik let ji odkládala. Velmi mi pomohla jeho empatie, pochopení a psychická podpora, díky které jsem k němu nabyla důvěry a vyšetření se odvážila vůbec podstoupit. Po celou dobu jsem se cítila maximálně respektována, do ničeho a nic mi nenutil a neustále se ujišťoval, zda necítím bolest. I přes to, že to se mnou nemohlo být lehké, výborně zvládl moji paniku a významně mi pomohl snížit můj strach z příští návštěvy. Jsem mu opravdu moc vděčná. Více

Žukovského 888/2, Praha Mapa

Medicinské a estetické centrum Markin

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Nejlepší klinika a gynekolog v Praze. Dekuji za 6 let klidu a té nejlepší úrovně. Opět jsem obdržela kompletní vyšetření za 15 minut v nejpohodlnějších podmínkách. Více

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha Mapa

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

• „K panu doktorovi chodím již mnoho let, jsem naprosto spokojena jak s běžnými prohlídkami, tak s maximální a pečlivou péčí během těhotenství Díky panu doktorovi a sestřičce jsme nyní s malým naprosto zdraví a v pořádku i po komplikacích, které se ke konci těhotenství projevily. Doporučuji Více

Kojetická 1021, Neratovice Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pan doktor Pohl je opravdu výborný doktor, který ví, co dělá. Je to první gynekolog, ke kterému se nebojím chodit a vždy odcházím velmi spokojená. Je velmi pečlivý, snaží se vyřešit i na první pohled banální problém, ale co je na něm i na sestřičce paní Pohlové tak obdivuhodné, je jejich lidskost, vstřícnost a ochota! Pan Pohl mi vždy odpoví na všechny mé otázky a snaží se mi problém vysvětlit. Nemohu si oba vynachválit. Více

Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace PL gynekologa

• „Výborná a profesionální paní doktorka, ve kterou mám plnou důvěru a jako bonus ještě vždycky usměvavá sestřička.

GYO sro,Praha7, Dukelských hrdinů 406/23, Praha Mapa

Gynekologická ordinace

• „K panu doktorovi chodím několik let. Je to odborník a milý člověk, který vyniká lidských přístupem a svoji přímočarostí. Jasně vše vysvětlí, je citlivý k mým potřebám a vždy jedná s klidnou hlavou a porozuměním (což my ženy někdy nedokážeme zpracovat) a uklidnil mě, i když jsem k němu do ordinace přiběhla s akutním problémem, který se ukázal, jako nicotnost :-) Ráda si u něj zaplatím za nadstandardní péči, která mi ušetří mi spoustu času s obj. a receptem, dostanu jednorázové pomůcky, nečekám na ošetření a HLAVNĚ MÁM ODBORNÍKA NA SLOVO VZATÉHO! Více

Ovenecká 512/24, Praha Mapa

Gynekologicko-porodnická ambulance JST Medical Pro, s.r.o.