Stavbařská 2, Opava

Děkuji za úžasný přístup.
Paní doktorku bych rozhodně doporučila. Je velmi milá a citlivá.

Chtěla bych poděkovat paní doktorce za citlivý přístup a vysvělení jak dospělým tak dětem .Moje dcera se hodně bála ,ale po profesionálním provedení se nebojíme a chodíme tam rádi. Děkuji moc vaše pacientka Cigánová

Ty špatné komentáře nechápu. Paní doktorka je úžasná, starostlivá a vše vysvětlí. Nikdy nebyl žádný problém u mě ani nikoho z mého okolí, kdo ji navštěvuje. Doporučuji a děkujeme paní doktorko :)

Paní zubařka je v samotném ošetření pečlivá, to musím uznat. S čím jsem ale měla problém bylo, že na mé často kazící se zuby mi odpověděla, že "nic není", co by mi pomohlo.
Bohužel mi paní doktorka neuměla doporučit žádnou doplňkovou léčbu(minerály v kapslích, zubní gely, které jsem si po vlastním uvážení koupila sama) ani se mnou prodiskutovat nejlepší péči o zuby. Co mě ale mrzí více je to, že jsem měla bolesti zubu, který mi pár měsíců zpátky vrtala, dvakrát jsem ji na to upozornila a dvakrát mi bylo řečeno, že zub je zdravý. Odjela jsem do zahraničí kde mě do pár dní chytly veliké záchvaty bolesti a poté co jsem navštívila tamního zubaře, po pár sekundách poznal, že mám nemocný zubní kanálek. Bohužel v tomto okamžiku došlo z mé strany ke ztrátě důvěry k paní zubařce a správnosti její diagnózy, tudíž je pochopitelné, že svého zubaře změním.

Všicni co píšou názor neuspokojivý nesouhlasím.Paní zubařka je velmi pečlivá ,sympatická a hlavně bezbolestná,vždycky jsem se bálá ale ted k zubaři jdu ráda.Děkuji paní doktorko.

Paní doktorka je nejlepší zubařka co jsem zatím poznala moc ji děkuji za vytrhnutí osmiček bespolestně a nemusela jsem po zakroku vubec polykat léky no Super a moc zato paní doktorce děkuji Lenka Šidlerova

Paní doktorka je velmi milá, citlivá, a proto ošetření v její ordinaci nepatří ke stresujícím záležitostem, jak je u návštěvy stomatologa většinou zvykem. Opravdu ji mohu všem jen a jen doporučit.

Po příchodu do ordinace a následném usednutí do křesla mě vzhled paní doktorky nenechal chladným a zcela jsem zapoměl na to, kde jsem a co se bude dít. Vzhledem k tomu, že šlo o vytržení 2 x osmičky (horní) to bylo něco zcela nečekaného. Po několika minutové konverzaci jsem se uvolnil a nevnímal nic. Celý proces trval cca 10 minut a žádná bolest. Doktorka je velice pečlivá a na to, jak pracovala bych si dovolil tvrdit, že k jejímu věku je dostatečně zkušená. Jako důkaz pečlivosti můžu podotknout to, že po odchodu z ordinace a po celé dny ( 8dnů od zákroku ) se nedostavilá žádná bolest....

S MUDr. Strakovou jsem byla velice spokojena, jejími pacienty byly i děti, které u ní byly v pohodě. Škoda, že se odstěhovala...

Je to ta nejlepší lékařka co znám. Je rychlá a bezbolestná. Kvalitní a pečlivá lékařka, která ví co dělá a také vše hezky vysvětlí. Skvělá. Všem vřele doporučuji. Jsem u ní velmi spokojen a neměnil bych. Děkuji paní doktorko!!!!!!!