MUDr. Gabriela Štětinová

Nové Město nad Metují 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Komenského 48, Nové Město nad Metují

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

cela moje rodina je velice spokojena s pani doktorkou jsme si naprosto jisti ze lepsi nenajdem mila pecliva a vzdy pomuze je proste bajecna lidska a vzdy dukladna dekujeme pani doktorko

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Lepší doktorku jsme si přát nemohla, pro svou dceru, která je silné mentální.Je to lékařka, která tu je pro lidi a né lidí, pro ní.Dokáže se postavit, za práva postižených a požádat se za ně na úřadě.Je sympatická a rozumí své práci.

Naprostá spokojenost. Paní doktorka má mou plnou důvěru. Navíc je sympatická,milá a vstřícná. Sestra je taky skvělá.

Něco tak arogantního a nesympatického jsem dlouho neviděl.P.doktorka by se možná měla zamyslet proč tuto práci vykonává,velmi dobrým komentářům bych až tak moc nevěřil,ale je to každého názor.

Já hodnotím paní doktorku velmi dobře, protože po dlouhých tahanicích po jiných dr. mě srovnala hladinu štítné žlázy, což ostatní neudělali. Jinde jsem na kontrolu čekala 3 měsíce a měsíc na výsledky, podotýkám, že mi bylo fakt mizerně a skoro celé 2 roky jsem prospala. Léky mi v Náchodě na endokrinologii nakonec nezvedli, stavy se horšily. Po cca roce a půl jsen tam přestala chodit a byla mi doporučená paní dr. Štětinová jako odbornice mimo jiné na štítnou žlázu. U paní dr. Štětinové mě hned objednali, odebrali krev a za pár dní byla konzultace, na které mi upravili léky. Ze začátku jsem chodila tak často, jak to bylo nutné. Teď, když to mám srovnané, tak tam přijdu jak je potřeba. Vždy jsou obě ženy velmi milé a vstřícné, vyslechnou, poradí, pomůžou. Díky nim jsem také později mohla otěhotnět. Také se v čekárně dlouho nečeká, moc lidí tam nepotkáte, takže si neodnesete nějakou jinou nemoc (což jinde jsem odcházela minimálně s rýmou). Moc bych tímto chtěla těmto ženám poděkovat za jejich práci. Lepšího obvoďáka bych těžko našla. Jsem moc ráda, že můžu chodit právě k Vám. Vinterová

Lekarka se srdickem na spravmem miste....velice profesionalni,pecliva!!!!

Vím,že každý pacient má právo hodnotit svého obvodního lékaře jak kladně, tak i záporně. Ovšem také vím, že když nebudu se svým obvodním lékařem spokojený, tak mám právo prostě přejít k jinému! A nyní již k věci: Pani doktorka Štětinová je podle mého názoru velmi erudovaná lékařka, která léčí pacienta podle jejího nejlepšího věaomí a svědomí! Rovněž tak i zdravotní sestra která u ní pracuje pani Martina Kratěnová je zdravotní sestra, které není co vytknout.Jadiná věc co mně na tomto hodnocení vadí jsou pacienti kteří se pod svůj názor nedokážou podepsat! To je podle mě zbabělost a takový názor, nebo kritiku přehlížím a neuznávám. Paní doktorko a sestřičko, děkuji vám za vše co jste pro mě jako pacienta udělaly. A nenechte se v práci obvodní lékařky i po kritických názorech v žádném případě odradit. Ivan Horničár Malecí 531, Nové Město nad Metují

S paní doktorkou i sestřičkou jsem velice spokojená, neměnila bych. Vlídná, milá, sympatická.

S paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojená...

U paní doktorky jsem spokojený, hlavně má oproti ostatním praktickým lékařům v Novém Městě normální chování a u mé osoby zatím vždy precizní diagnózu a navrženou léčbu.