Masarykovo náměstí, Mnichovo Hradiště
Soukromá psychologická a terapeutická praxe https://lukovasittova.wixsite.com/psycholog

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Psychologické konzultace • od 600 kč

Psychologické vyšetření • od 600 kč

Rodinná a individualni terapie • od 700 kč

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

https://lukovasittova.wixsite.com/psycholog Kontakt: rodinna.terapie@gmail.com lukovasittova@icloud.com Tel:605827910 Jako psycholožka se věnuji...

• emocionální krize

Psychologické vyšetření

od 600 kč

Rodinná a individualni terapie

od 700 kč

K paní psycholožce chodíme již dlouho, ceníme si jí po odborné i lidské stránce. Záhy odhalila oč se jedná, pomáhá nám zvládat problémy doma i ve škole, syn ji má moc rád. Velmi nám prospívá, že k ní docházíme.

Mgr. Gabriela Luková Sittová

Děkuji. I pro mne byla setkání příjemná, jsem opravdu ráda, že i přínosná.

Paní psycholožka je velmi milá a profesionální. Předtím jsme navštívili několik jiných psychologů ,ale teprve ona dokázala pomoci nejem mému nemocnému synovi ,ale také mně. Jsem ráda ,že jsme konečně našli profesionální, milou a hodnou paní psycholožku,které jde především o děti a ne o osobní prospěch.

Mgr. Gabriela Luková Sittová

Jsem moc ráda za odezvu, dobrý pocit a práce na změně je však Vaše zásluha. Jen tak dál, přeji vše dobré.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,dcera 5 let se boji chodit sama na wc,spat sama a tento tyden mi rekla ze vidi nejake osklive “duchy” kteri na ni pri spanku sahaji (spi v pulce manzelske postele) a na kraji na ni dosahnou,chteji ji vzbudit,ale nechce.bydli pod posteli,uz pry u nich i byla a chteli si ji nechat,chodi za ni kdyz je sama,boji se jich ale oni pry ji rekli at se neboji,mluvi spolu nejakymi zvuky.a chtela by aby ji nechali byt.nildy nic nerikala ale asi to vysvetluje jeji strach byt sama,nevim jestli to mam nejak resit,nebo jen nejak zatim pozorovat,jestli se tohle da resit u vas nebo je to spis na psychiatra...diky za radu a pomoc

Dobrý den, myslím, že by bylo dobré vše probrat v rámci individuální konzultace. V tomto věku není u dětí neobvyklá velká fantazie nebo také tzv.magické myšlení. Pokud byste měla zájem o sezení, kontaktujte mne na: lukovasittova@icloud.com.
    Přeji pěkný den.

G. Luková Sittová

Mgr. Gabriela Luková Sittová

• Dobry den muj syn bude mit za 2 mesice 3 roky. Nez nastoupil do skolky, tak byl komunikativni hral si s detmi vse bylo v pradku.Ve skolce se sice napapa, ale misto hrani jen chodi a porad opakuje "maminka prijde" ted to zacal delat i u babicek chce byt porad jen semnou a doma. Jak to mam resit?

Dobrý den, adaptace každého dítka v mateřské škole trvá různě dlouho, mnohdy i měsíc a déle. Je to velká změna a syn se může ujišťovat, že si jej vyzvednete, může být nejistý, doporučuji nespěchat a mluvit o tom pozitivním, co ve školce zažil, co se mu líbilo. Osvědčuje se ráno před rozloučením domluvit, kdy ho vyzvednete, aby měl jistotu ,kdy přijdete. Napadal mne ještě- Neporadily by i paní učitelky, které jsou v tomto zkušené? Případně pokud by adaptace trvala neúměrně dlouho nebo s výrazným emočním doprovodem, můžete se objednat na konzultaci k dětskému psychologovi či psychoterapeutovi.
    Přeji ať toto období zvládnete a syn se z docházky a z nových kamarádů těší.
    Mgr. G. Luková Sittová

• emocionální krize