Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Masarykovo náměstí, Mnichovo Hradiště

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Psychologické konzultace • od 600 kč

Psychologické vyšetření • od 600 kč

Rodinná a individualni terapie • od 700 kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

https://lukovasittova.wixsite.com/psycholog Kontakt: rodinna.terapie@gmail.com lukovasittova@icloud.com Tel:605827910 Jako psycholožka se věnuji...

• Emocionální krize

Psychologické vyšetření

od 600 kč

Rodinná a individualni terapie

od 700 kč

Umístění: Soukromá psychologická a terapeutická praxe https://lukovasittova.wixsite.com/psycholog psychologické konzultace

Vždy velmi milé setkání, odborná a účinná pomoc, velká empatie. Moc hezky vedené sezení, pomalými kroky napravení problému. Syn zde cítil klid, důvěru, zcela se otevřel a dokázal o všem mluvit. Za nás absolutní spokojenost a zcela jistě doporučení.

Mgr. Gabriela Luková Sittová

Děkuji za milou a povzbuzující zprávu. Přeji ať se vám vše daří. Srdečně zdravím G.L.

K paní psycholožce chodíme již dlouho, ceníme si jí po odborné i lidské stránce. Záhy odhalila oč se jedná, pomáhá nám zvládat problémy doma i ve škole, syn ji má moc rád. Velmi nám prospívá, že k ní docházíme.

Mgr. Gabriela Luková Sittová

Děkuji. I pro mne byla setkání příjemná, jsem opravdu ráda, že i přínosná.

Paní psycholožka je velmi milá a profesionální. Předtím jsme navštívili několik jiných psychologů ,ale teprve ona dokázala pomoci nejem mému nemocnému synovi ,ale také mně. Jsem ráda ,že jsme konečně našli profesionální, milou a hodnou paní psycholožku,které jde především o děti a ne o osobní prospěch.

Mgr. Gabriela Luková Sittová

Jsem moc ráda za odezvu, dobrý pocit a práce na změně je však Vaše zásluha. Jen tak dál, přeji vše dobré.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den chtěla jsem se zeptat na jeden problém který mě již dlouhou dobu trápí víte noc co noc nemohu dlouho usnout a také se často probouzím během noci což způsobuje to že mám poté další den špatnou náladu a také nemám chuť do života i když je mi teprve 16 let a mám kolem sebe věci ze kterých doslova září radost
    Prosím poraďte mi co mám dělat

Dobrý den, možná to nebude lehké, ale přemýšlela jste o možnosti svěřit se svými pocity někomu z vašich blízkých? Mohl by vás podpořit , nebo přímo pomoci nalézt odborníka- psychologa-psychoterapeuta.
    Také je možné kontaktovat přímo krizové centrum nebo linku: Linka Bezpečí 116 111, Záchranný kruh 116 123. Kde jsou odborníci, kteří po telefonu nebo chatu poskytují podporu. Držím palce. G.Luková

Mgr. Gabriela Luková Sittová

• Dobrý den, mám problém a nevím jak si mám poradit. Moc nejím a hubnu, mám špatnou náladu a parkrat jsem měla i úzkosti a když uz se teda najím tak se mi chce zvracet. Už to pozoruju delší dobu a nevim co s tim a ani kam si mám zajít. Děkuji za odpověď

Dobrý den, je dobře, že chcete svoje potíže řešit, není někdo ve vaše okolí, kdo by vás podpořil a pomohl vám nalézt odborníka- psychologa, psychoterapeuta? Také je možné se obrátit na linky důvěry telefonicky nebo chatem, například na Linku bezpečí116 111 nebo Záchranný kruh116 123, kde vám jistě poradí. Ať se vám podaří vše zvládnout. Zdraví G.L.

• Emocionální krize
  • Anorexie