MUDr. Gabriel Zdeněk

Uherské Hradiště 1 adresa

Praktický zubní lékař
Za Olšávkou 290, Uherské Hradiště

Ochotný, milý, příjemný, citlivý

Přistup doktora Gabriela i jeho sestry, je nadmiru profesionální a nestresující.Díky Zlatí .

Navsteva v ordinaci MUDr Gabriela a setry Zajicove je naprosto nestresujicim zazitkem.Kratke objednaci terminy,nesmirna ochota sestry vyjit vstric pri objednavani-naprosto uprednostnuje vase moznosti uvolneni z prace.Cas objednani odpovida osetreni-zadne cekani v cekarne.Atmosfera v ordinaci je plna pohody,klidu a ochoty.Je to stoprocentni spoluprace lekare a sestry doplnena nesmirne uklidnujicim pocitem.Je to vynikajici lekar s vynikajici sestrou.Jen doporucuji.

Z této zubní ordinace mám ten nejlepší dojem. Pan doktor je velice milý, s profesionálním přístupem, taktéž sestra Zajícová. Je to sehraná dvojka. Každá návštěva zubaře není zrovna z nejpříjemnějsích, ale tady je to opravdu fajn, příjemná atmosféra, když jste objednaný na 9:00, tak opravdu v 9:02 sedíte v křesle, ještě nikdy jsem tam nečekala více než 5 minut. U pana doktora jsem si nechala odstranit všechny 8 (zuby moudrosti), pan doktor byl velice opatrný a profesionální. Vřele doporučuji všem, kdo mají traumu ze zubaře. Tento je opravdu skvělý!

Již po několik let jsem nadmíru spokojen.

jsem s ním spokojena