Sokolská 438, Velký Týnec
Praktický zubní lékař (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více

Ošetření kořenových kanálků

Dentální hygiena

Estetická stomatologie +6 Více

Bělení zubů

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Dříve soukromá zubní praxe v Bystřici pod Hostýnem, od roku 2017 ve Velkém Týnci u Olomouce. • Lékařská fakulta Univerzity Palackého Olomouc • čl...

Ošetření kořenových kanálků

Zubní vyšetření

Keramické korunky

Endodontické konzultace

Praktický zubní lékař

Umístění: Praktický zubní lékař bolestivý zoubek:-)

Po dnešní (mimořádné)návštěvě pana doktora Tománka musím říct, že jsem nadmíru spokojen s profesionálním a lidským přístupem k pacientovi. Lepšího zubaře jsem v životě nepoznal,prostě odborník na slovo vzatý, kéž by takových bylo víc. Pane doktore děkuji moc:-) Ladislav K.

Umístění: Praktický zubní lékař Akutní potíže

V rámci naší návštěvy prarodičů jsem dnes musela akutně vyhledat s dcerou stomatologa. To bývá psychicky náročné i když jdeme jen na prevenci, natož když jdeme s potížemi. Přestože pan doktor není naším ošetřujícím lékařem, byly jsme velmi mile přijaty. Pan doktor se ukázal jako velmi sympatický profesionál s pochopením pro dětské strachy. Ordinaci jsme opouštěly obě s úsměvem. Děkujeme moc.

Pan doktor Tománek je nejlepší zubař, jakého jsem za svůj život poznal. Usměvavý a příjemný odborník s lidským přístupem. Dříve jsem měl ze zubařů strach, teď k němu do ordinace chodím v klidu a s radostí!

F

Maximální spokojenost. Zřejmě nejlepší zubař, ke kterému se může člověk v těchto končinách dostat :). 5* hovoří za vše.

Je fakt nejlepší

kapacita, lidský přístup, profesionálita ve svém oboru. Hned jakmile přijnu do jeho ordinace, ihned se usmívá. Při práci ve všem informuje, o postupu, radách. Při bolesti je ohleduplný a chápavý. Zatím jsem nepoznal žádnou jinou konkurenci k tomuto lékaři.

Nejen po stránce odborné, ale i po stránce lidské naprosto perfektní lékař

Komentářů není třeba :-)..... Naprostá špička ve svém oboru. Troufnu si říci že i v širokém okolí cca 25km

I po odstěhování do Otrokovic jezdíme celá rodina k panu zubaři do Bysřice

Lékař s vysokou odborností, aplikuje nejnovější poznatky v medicíně, perfektní přístup k pacientům.