František Šmehlík, psycholog Ostrava

Mgr. František Šmehlík

Uložit

Psycholog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Českobratrská 15, Ostrava
Zařízení klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: Zařízení klinické psychologie

Pan Šmehlík je výborný psycholog, kterého mohu velmi doporučit. Navštěvuji jej několik let a vždy mi dokáže s každým problémem pomoc a poradit.

J
Ověřeny pacient

Za mně říkám: již nikdy více! K tomuto psychologovi jsem docházela 4 měsíce, během nich bylo 6 nebo 7 sezení. Výsledkem bylo to, že jsem raději přešla k jinému, který mi po prvním sezení (kde jsem mu sdělila stejné věci jako p. Šmehlíkovi) diagnostikoval těžké akutní deprese a okamžitě začala léčba. Mé trápení mi tak pan Šmehlík akorát zbytečně prodlužoval v době, když jsem potřebovala pomoc. Teď jsem po několika měsících u jiného psychologa v daleko lepším stavu a opravdu cítím, že má zájem na zlepšení mého stavu. Nicméně přeji všem ostatním, aby u p. Šmehlíka byli spokojení. Ovšem jestli má takový laksní přístup i v politice, tak.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřeny pacient

Skvělý Ostravský psycholog. Po mém kontaktování bylo velmi rychle dohodnuté první sezení. P. Šmehlík je nenápadný a vstřícný, po vyslechnutí problému mi osvětlil můj černý pohled na věc. Vždy mi pomohl a p. dr. doporučuji všem, kdo potřebujete najít cestu, nebo pochopit proč se vám to či ono děje.

P
Ověřeny pacient

Pana doktora Šmehlíka si velice vážím.V průběhu několika let k němu nepravidelně docházím s různými problémy. Mou situaci vždy dokáže trefně analyzovat a nenásilně navést správným směrem.Chová se naprosto přirozeně, pohodově. Mohu se mu bez obav svěřit s čímkoliv, aniž bych se cíítila trapně. Je spolehlivý, ochotný, důvěruhodný a velice příjemný.Nikdy jsem návštěvy u něj nelitovala.

Když mně bylo zle,pomohl.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Pan psycholog Smehlik je uplne nejlepsi . Nikam jsem nejdriv chodit nechtela, ale ted se tam vzdycky hrozne tesim. A ani se na me nezlobil, kdyz jsem nekolikrat spletla sezeni kdy mam prijit.

Chodím k panu magistrovi již dlouho, přešla jsem od jiné psycholožky, která mi nevyhohovala. Tak můžu porovnávat. Konečně jsem našla normálního psychologa, který mě fakt poslouchá, rozumí a co řekne má hlavu a patu. je trpělivý, umí být vážný i vtipný. Byla jsem na něho někdy naštvaná, že mě neutěšoval, ale pak jsem pochopila, že to tak bylo dobře. nevím, co by teď se mnou bez něj bylo...Nikdy se mi nestalo, že by nepřišel, když byl jednou nemocný, tak mi volal. Těch pět minut co mě nechá sedět samotnou se vždycky naladím na sezení. A vychází mi vždycky vstříc s časem sezení.Já ho můžu jenom vřele doporučit, nikdy bych ho neměnila.

Mgr. Šmehlíka mohu jen doporučit.

Mám s panem Šmehlíkem jen dobré zkušenosti, jako psycholog je výborný.

K

Nedodržuje dohodu setkání, klidně se nedostaví na domluvený čas.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti