Zařízení klinické psychologie
Českobratrská 15, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Nejsem odborník přes psychology, ale přišlo mi, že mu chyběl pro-klientský přístup. Na prvním sezení se chlubil, jak hodně má klientů - hned mě napadlo, že nebude mít čas se mi věnovat. A to se potvrdilo, návštěvy 1x za měsíc.

Na sezení ráno 2x přišel pozdě (možná mi to jen vracel?). A hned na prvním sezení mi přišlo, že se do mě pokouší vrtat a dostat se k jádru pudla, a to přes to, že jsem tam přišel s PTSD (traumatem) a toto jsem mu řekl - očekával bych od psychologa trochu jiné chování v takové situaci, aby nebyl klient tzv. retraumatizován. Byl jsem nevrlý (a mám za to, že právem) a on začal mluvit o obranách.

Očekával bych, že psycholog bude v takové situaci postupovat víc citlivě. Měl jsem z něj dojem, že jako člověk mi, chlapovi, úplně nechce pomoct.

Možná, že je spíše specialista na ženy a děti, kteří nejspíš tvoří větší část jeho klientely, než na muže. Jak říkám, nejsem odborník přes kvalitu služeb psychologů, třeba jsem si s ním jen osobnostně nesedl.

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Já jsem začala docházet od května. Dal mír rychlý termín. Mám ptsd v podstatě a pomáhá mi s traumatem. Je hodný, snesl první sezení, i když to bylo asi se mnou náročný. Nechápu,jak to mohl dát. Jde vidět,že je zkušený psychoterapeut. Já se snažím a on mě i umí pochválit a pomoc. Ukazuje mi realitu, když něco vidím,flashbacky, tak se mě snaží ukázat,že je všechno v pořádku.

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Pan Mgr. Šmehlík bude vyhovovat těm,kdo chtějí vzít život do svých rukou. O tom je dospělost. Můžete mu rict cokoli. Nevím,jak je to u jiných klientů,ale neradí mi,spíš poslouchá,jakým způsobem sama analyzuji svou situaci. Sama se totiž vzdělávam,vyhledavám si informace z psychologie,abych mohla vést plnohodnotnější zivot.Je vidět,že když se mi daří zvládat,pana psychologa to těší,když ne,jedno mu to taky není. Jeho přístup ke klientovi je zodpovědný. Pokud se člověk cítí opravdu zoufale,nezhoršuje tu situaci klientovi stupidními radami,pomáhá dívat se na situaci realisticky. Pokud k němu chodí klient delší dobu,vyjde vstříc i s mimořádným termínem.

Umístění: Zařízení klinické psychologie

Pan Šmehlík je výborný psycholog, kterého mohu velmi doporučit. Navštěvuji jej několik let a vždy mi dokáže s každým problémem pomoc a poradit.

Za mně říkám: již nikdy více! K tomuto psychologovi jsem docházela 4 měsíce, během nich bylo 6 nebo 7 sezení. Výsledkem bylo to, že jsem raději přešla k jinému, který mi po prvním sezení (kde jsem mu sdělila stejné věci jako p. Šmehlíkovi) diagnostikoval těžké akutní deprese a okamžitě začala léčba. Mé trápení mi tak pan Šmehlík akorát zbytečně prodlužoval v době, když jsem potřebovala pomoc. Teď jsem po několika měsících u jiného psychologa v daleko lepším stavu a opravdu cítím, že má zájem na zlepšení mého stavu. Nicméně přeji všem ostatním, aby u p. Šmehlíka byli spokojení. Ovšem jestli má takový laksní přístup i v politice, tak.....

Skvělý Ostravský psycholog. Po mém kontaktování bylo velmi rychle dohodnuté první sezení. P. Šmehlík je nenápadný a vstřícný, po vyslechnutí problému mi osvětlil můj černý pohled na věc. Vždy mi pomohl a p. dr. doporučuji všem, kdo potřebujete najít cestu, nebo pochopit proč se vám to či ono děje.

Pana doktora Šmehlíka si velice vážím.V průběhu několika let k němu nepravidelně docházím s různými problémy. Mou situaci vždy dokáže trefně analyzovat a nenásilně navést správným směrem.Chová se naprosto přirozeně, pohodově. Mohu se mu bez obav svěřit s čímkoliv, aniž bych se cíítila trapně. Je spolehlivý, ochotný, důvěruhodný a velice příjemný.Nikdy jsem návštěvy u něj nelitovala.

Když mně bylo zle,pomohl.

Pan psycholog Smehlik je uplne nejlepsi . Nikam jsem nejdriv chodit nechtela, ale ted se tam vzdycky hrozne tesim. A ani se na me nezlobil, kdyz jsem nekolikrat spletla sezeni kdy mam prijit.

Chodím k panu magistrovi již dlouho, přešla jsem od jiné psycholožky, která mi nevyhohovala. Tak můžu porovnávat. Konečně jsem našla normálního psychologa, který mě fakt poslouchá, rozumí a co řekne má hlavu a patu. je trpělivý, umí být vážný i vtipný. Byla jsem na něho někdy naštvaná, že mě neutěšoval, ale pak jsem pochopila, že to tak bylo dobře. nevím, co by teď se mnou bez něj bylo...Nikdy se mi nestalo, že by nepřišel, když byl jednou nemocný, tak mi volal. Těch pět minut co mě nechá sedět samotnou se vždycky naladím na sezení. A vychází mi vždycky vstříc s časem sezení.Já ho můžu jenom vřele doporučit, nikdy bych ho neměnila.