MUDr. František Mikoška

Praktický lékař Více

Uherské Hradiště 1 adresa

11 názor

Adresa

Praktický lékař
Stará Tenice 1195, Uherské Hradiště

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Jsem spokojena již téměř 25 let. Po tuto dobu jsem v péči tohoto doktora. Vždy vyhoví, poradí a v případě větších potíží zašle na odborné vyšetření. Jeho přístup k pacientům je vstřícný a odborný.

Jsem u tohoto doktora naprosto spokojený pacient. Vyšetří, vysvětlí, poradí, doporučí vše k danému problému a vše v klidu s rozvahou.

Z ordinace na vás vždy dýchne ochota a lidský přístup a to není všude.


Ověřený profil

Pan doktor neposlouchá, co mu pacient říká. Tenkrát mi bylo 33 let. Po těžké viróze mě začaly velmi silně bolet kyčelní klouby - celodenně a chůze byla pro mě utrpením. Když jsem žádala o podrobnější vyšetření, řekl mi, že je to normální, že po těžších virózách bolí klouby a jestli nechci předepsat něco na uklidnění. Takový přístup mě naprosto šokoval! Sama jsem tedy zašla přímo k odborníkovi a ten u mě zjistil silný zánět kloubů, který pak doprovázely 40 C horečky a pomohly mi až silná antibiotika a následná léčba na revmatologii, kam jsem docházela ještě dalšího půl roku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

Zkušený lékař s individuálním přístupem k pacientům. Jsem v jeho péči téměř celý život, velmi mu děkuji i za péči o zbytek naší rodiny.


°

Lékař, kterého nezajímá zdravotní stav pacienta. Neměl by vůbec vykonávat lék.praxi.Po jeho tzv.léčbě jsem skončil v inv.důchodu. Neposlouchá co mu pacient sděluje a nesnaží se jej ani poslat na patřičná vyšetření, či odebrat vůbec krev na jakoukoliv analýzu. Tragédie...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Přes čtvrt století, kdy k němu chodíme na preventivní kontroly ale i jako bývalému závodnímu lékaři i nyní mnoho z nás zůstává věrno i nyní,kdy můžeme se svobodně rozhodnout pro změnu.

Pro své pacienty ,ale i klienty - kteří preventivně dbají ,neboť si uvědomují že to je každého právo i povinnost se starat o své zdraví- má pochopení.

Pochopitelně nemá jako odborník rád , když někdo od něho chce bianko/česky-doklad o pacientově přestavě svého léčení ,ev. jak by se měla podílet pojišťovna na jeho léčbě.To potem z obětavého (někdy i dlouhého monologu pacienta) poslouchání subjektivních potížích každého,lidsky a bez servítku řekne bez obalu své odborné vyjádření,které se mnohým nemusí líbít....

Na každý pád, tato ordinace tvoří homogenní pár již několik desítek let a spolu se svoji - nezaměnitelnou , příjemnou a obětavou sestrou tvoří velmi dobrý tým.


J

velmi zkušený praktický lékař. rozdílné hodnocení je způsobeno tím, že ke správnému pochopení tohoto lékdře je předpoklad alespoń určitého minimálního IQ.
josef


V
Ověřený profil

Zkušený a kvalitní praktický lékař.


Díky za péči o moji mamimku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu