MUDr. František Mikoška

Praktický lékař Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Praktický lékař
Stará Tenice 1195, Uherské Hradiště

Jsem spokojena již téměř 25 let. Po tuto dobu jsem v péči tohoto doktora. Vždy vyhoví, poradí a v případě větších potíží zašle na odborné vyšetření. Jeho přístup k pacientům je vstřícný a odborný.

Jsem u tohoto doktora naprosto spokojený pacient. Vyšetří, vysvětlí, poradí, doporučí vše k danému problému a vše v klidu s rozvahou.

Z ordinace na vás vždy dýchne ochota a lidský přístup a to není všude.

Pan doktor neposlouchá, co mu pacient říká. Tenkrát mi bylo 33 let. Po těžké viróze mě začaly velmi silně bolet kyčelní klouby - celodenně a chůze byla pro mě utrpením. Když jsem žádala o podrobnější vyšetření, řekl mi, že je to normální, že po těžších virózách bolí klouby a jestli nechci předepsat něco na uklidnění. Takový přístup mě naprosto šokoval! Sama jsem tedy zašla přímo k odborníkovi a ten u mě zjistil silný zánět kloubů, který pak doprovázely 40 C horečky a pomohly mi až silná antibiotika a následná léčba na revmatologii, kam jsem docházela ještě dalšího půl roku.

Zkušený lékař s individuálním přístupem k pacientům. Jsem v jeho péči téměř celý život, velmi mu děkuji i za péči o zbytek naší rodiny.

°

Lékař, kterého nezajímá zdravotní stav pacienta. Neměl by vůbec vykonávat lék.praxi.Po jeho tzv.léčbě jsem skončil v inv.důchodu. Neposlouchá co mu pacient sděluje a nesnaží se jej ani poslat na patřičná vyšetření, či odebrat vůbec krev na jakoukoliv analýzu. Tragédie...

Přes čtvrt století, kdy k němu chodíme na preventivní kontroly ale i jako bývalému závodnímu lékaři i nyní mnoho z nás zůstává věrno i nyní,kdy můžeme se svobodně rozhodnout pro změnu.

Pro své pacienty ,ale i klienty - kteří preventivně dbají ,neboť si uvědomují že to je každého právo i povinnost se starat o své zdraví- má pochopení.

Pochopitelně nemá jako odborník rád , když někdo od něho chce bianko/česky-doklad o pacientově přestavě svého léčení ,ev. jak by se měla podílet pojišťovna na jeho léčbě.To potem z obětavého (někdy i dlouhého monologu pacienta) poslouchání subjektivních potížích každého,lidsky a bez servítku řekne bez obalu své odborné vyjádření,které se mnohým nemusí líbít....

Na každý pád, tato ordinace tvoří homogenní pár již několik desítek let a spolu se svoji - nezaměnitelnou , příjemnou a obětavou sestrou tvoří velmi dobrý tým.

velmi zkušený praktický lékař. rozdílné hodnocení je způsobeno tím, že ke správnému pochopení tohoto lékdře je předpoklad alespoń určitého minimálního IQ.
josef

Zkušený a kvalitní praktický lékař.

Díky za péči o moji mamimku.