Praktický lékař pro dospělé
Elektrárenská 1, Hodonín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Nelze se objednat telefonicky, tudíž cestu k doktorovi musíte absolvovat dvakrát, pokud nechcete strávit celý den v čekárně. A až se konečně dostanete na řadu, přivítá vás nepříjemná sestra, nesmírně se těšící na konec směny. Jednání s pacientem mizerné, někdy jsem si připadal, že je snad svými problémy otravuji.
Pánové Doktoři: Vaše práce je posláním, tak se k tomu tak postavte. Vy máte v teple svých ordinací léčit lidi, a přirozeně s nimi jako s lidmi zacházet.

Pan doktor je léta náš rodinný lékař a jsme s ním velmi spokojení i se sestřičkou,která dovede vždy poradit.Děkujeme.

Je to náš lékař v rodině a s jeho přístupem (odborné i lidské) jsme velmi spokojeni.

Pan doktor se mi velmi líbí.Nezanedbává nemoci jako ostatní.Vždycky mi pomohl.Doporučuji.

Pan doktor má velmi lidský přístup,umí naslouchat i poradit. V tandemu se svojí sestřičkou jsou super team. Chodím k němu léta a můžu jen doporučit! Pravdou je, že je náročné se k němu dostat - má nás takových "spokojených" hodně a proto taková dlouhá čekací doba.

Velmi dobrý lékař.

Jo pohoda má lidský přístup a ta jeho sestřička také. Jsou oba fajn. Jsou trpěliví a dovedou člověka vyslechnout a také mu poradit.

Lidský přístup k pacientům . Pozorný a perfektní lékač. Je jen velká škoda systém jeho praxe.Pro nás , kdo nepracujeme v elektrárně a nechodíme do práce na 6 hod. Je obtížné
se k němu dostat kvůli omezené denní kvótě pacientů , kterou ráno dělníci ihned naplní.

Jediný lékař, který mi po těžké operaci dokázal pomoci. Ostatní měli obavy jednat, jelikož jsem měla po těžké operaci, měl pohotovost,okamžitě jednal tak, že do týdne jsem měla po problémech. Od té doby jsem u něho registrována. Neznám lepšího praktického lékaře.

Nechává se ovlivnit při rozhodování o léčbě pacientem , který si určuje , co je pro něj nejvýhodnější