MUDr. František Kroužek

Týnec nad Sázavou 1 adresa

Samostatná ordinace PL - gynekologa
K Náklí, Týnec nad Sázavou

Umístění: Samostatná ordinace PL - gynekologa

S panem doktorem mám jen pozitivní zkušenosti. Vždy když jsem měla akutní problém zavolala jsem a ihned jsem mohla přijet. Velmi lidský přístup. Pozitivní člověk, vždy pomohl, poradil. Úžasný gynekolog.

Umístění: Samostatná ordinace PL - gynekologa

Byla jsem odeslana sestrickou s vysledky krve ktere meli vysokou hodnotu aby mi byla napsana vhodna antibiotika jenze pan doktor po po prohlidce to odmitl s tim že mám zustat v nemocnici na kap ant a po te me čeka operace delohy\ vajecniku velice timto jednanim zklamal jeste byl netaktni bohuzel muj os lekar mel dovolenou uz jednou jsem mela zanet vajecniku jednou tato obdobna situace nastala a muj pan lekar nasadil ant leky +vaginalni ant zkousel nejdriv lecbu coz tento pan dokt neuznava musela jsem aspon k obv aby mi tedy na diagnozu co pan krouzek rekl dal pres vikend aspon ant co mi pomuzou b a zabrani zhorseni stavu fakt hroznej lekar!!!!!!!!!!!

Nejlepší gynekolog co znám a prima chlap. Skvělý operatér.Lidský přístup a rychlé rozhodování.
Všem doporučuji :-)

Pan doktor je super. Setkala jsem se s nim poprvé u porodu syna. Musím říct že to je skvělý porodník,kteremu budu do smrti vděčna. Porod byl klestovy,komplikovany s obrácenou rotaci. Syn ztratil ozvy ale díky němu dopadlo vse dobře. Mel tendenci se pote omlouvat za to jak musel porod vést, ale nevím vůbec proc. Sama bych ho prý neporodila. Viděla jsem tim, ze mu na pacientovi rozhodne záleží. Syna zachránil a o to šlo. Ještě několikrát se u me potom zastavil a chtěl vědět jak mi je a koukal i na chlapečka. Pro me je to odborník s rychlým rozhodováním a hezkym pristupem. Občas se s nim člověk i zasměje.

S pane doktorem Krouzkem jsem velice spokojena. Mel dokonce sluzbu, kdyz jsem rodila syna. Porod koncil cs a pan doktor nechtel na noc cekat a na sal jsme sli temer okamzite... jeho pristup k pacientkam mi prijde v poradku, pokud nektere tvrdi, ze se k nim choval tak ci tak,musi si uvedomit, ze jak se chovaji ony k nemu, bude se chovat on k nim. Ja jsem s nim nikdy problem nemela.

Pan doktor je velice lidský a pomohl mi byla jsem u něj na pohotovosti v nem.Benešov. Mohu doporučit.

Pán doktor Kroužek,podľa mňa patrí mezdi najlepších špecialistov, porodil mi 3 deti a to všetko cisárske rezy, vždy ochotný, milý.... Škoda, že som sa presťahovala na Slovensko,nikdy by som ho za iného doktora nevymenila.

Hodně se zhoršil, nemá čas na pacientky, všechno dělá ve spěchu a stresu. Při kontrole ani nekoukne do PC ani ho nezajímájí předchozí vyšetření od jiných dr. Není to poprvé co jsem se v něm takto zklamala. Z ordinace odcházím s pocitem, že jsem ho otravovala. Hledám jiného dr.

Bohužel i já musím zde napsat, že přístup pana doktora Kroužka se mění jen k horšímu :-( Kdysi skvělý lékař, který byl pečlivý, neponechával nic náhodě a raději udělal vyšetření navíc, tak se nyní dost změnil. Je roztržitý, přestože si pacientky nyní objednává, tak i když jsem objednaná s určitým zdravotním problémem na další vyšetření, které se koná již třeba další týden, tak pan doktor ani neví, nepřečte si dokumentaci, nekoukne na výsledky předchozího vyšetření, které mu přišli z laboratoře a pod. Je schopný si pacientku objednat na určité vyšetření a pak když tam přijdete si nic nepamatuje. V kartě to snad ani napsané nemá, protože předchozí domluvu o nutnosti vyšetření popře a pod. Chodím k němu už skoro 20 let, ale jsem jeho přístupem zklamaná. Pokud člověk nemá zdravotní problémy a jde k němu 2x za rok na preventivní prohlídku, tak ujde, ale pokud má žena zdravotní problémy...je lepší si najít jiného.Bohužel :-( Radila bych mu zvolnit tempo, nebo se zase nějaké jeho pacientce něco špatného stane z důvodu zanedbání lékařské péče.

Zanedbání v těhotenství i v gynekologické péči. Léčím se teď u jiného lékaře. Pan doktor už bohužel není tak dobrý jako býval, má obrovskou spoustu pacientek a nic nestíhá pořádně. Navíc ten familiérní přístup...