František Jagoš, chirurg Vyškov

Prim. MUDr. František Jagoš

Chirurg

Purkyňova 36, Vyškov
Nemocnice Vyškov - Chirurgické oddělení

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Že se na začátku 8. měsíce těhotenství táhnu na chirurgii v těch vedrech a ještě s dvouletým synem, aby mě odbyl, že mé problémy nemůže vyřešit, že to má na starosti můj gynekolog, tak to mě fakt dostalo. Ještě prej, že to už jsem na konci těhotenství, tak to je dobry. No pardon. Jestli panu doktorovi přijde v pohodě 2 měsíce mít bolesti a nemoct pořádně chodit, tak to teda pěkně děkuju. Přitom jediné, co jsem po něm chtěla, bylo, aby mi napsal pánevní pás. Můj gynekolog mi ho napsat nemůže - info z pojišťovny.
Takže pane doktore, velice vám "děkuji". Nikdy více.

Člověk by čekal, že pan doktor má letité zkušenosti a tudíž se člověk nemusí bát, že by něco zanedbal. Opak je pravdou. Vyloženě laxní přístup, diagnozu určí podle povídání s pacientem, ale pořádného vyšetření se člověk nedočká. A to si myslím, že odběr krve či vzorek moči je to nejmenší, co může lékař udělat, když neví, co bolest způsobuje. Můžu mu tedy poděkovat za zbytečné bolesti a několikatýdenní trápení, které ještě není u konce. Ale s tímto člověkem už nechci mít nic společného a jakýkoli jeho názor už je mi vyloženě u zad*u. Nohy na ramena, jestli ještě někdy budu muset mít tu ,,čest" !!

Pan primář je opravdová kapacita v oboru. Je velmi ochotný, vždy se snaží vyjít pacientovi maximálně vstříc.

Pan primar Jagos je extratrida ve svem oboru,klidny a vstricny..

Velmi ochotný, laskavý, trpělivý. Možná nejhodnější primář chirurgie, který není tak nafoukaný a arogantní jako ti ostatní primáři z chirurgie.

Ž

Jeden z nejlepších, vstřícný, slušný, klidný, prostě prvotřídní lékař ve svém oboru.

Dlouhodobá praxe v oboru,vysoká odborná úroveň,zodpovědný,empatický,vstřícný.

Nedoporučuji

Chirurg par excelance.