Dovoluji si upozornit pacienty, že pracoviště je již několik let přemístěno na adresu Vitošská 3411/3, Praha 4 -Modřany, tel. č. 241761135, http://revmatologie-praha.cz/.

Vitošská 3411/3, Praha
Revmatologie a rehabilitace (mapa)

MÁM S PANEN DOKTOREM JEN TU NEJLEPŠÍ ZKUŠENOST .DOBRÝI,SVĚDOMITÝ ,PROTĚ ČLOVĚK NA SVÉM MÍSTĚ !!!

I stárnoucím sportovcům dá dobré rady a při potížích nabídne výbornou rehabilitační péči prováděnou jeho spolupracovnicí - skvělou Mgr.Rosenbergerovou.

zdá se, že rozumí svému řemeslu a ještě si s vámi hezky popovídá. kdyby takový byl každý doktor! rozhodně jsem měl z jeho výkonu velmi dobrý dojem.

Velmi dobrý a schopný specialista. Lidský, osobní a vstřícný přístup k pacientům. V čekárně se nikdy zbytečně nečeká.

• revmatologie