Adresa

Zubní lékař
Letkovská 2, Oslavany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Vynikající přistup k pacientovi! Dospěli - děti ! Nějakej zákrok se doplati ale nejlepší servis je vždy dražší než ty obyčejné a výsledek je take nesrovnatelný! Jsem rada že mě Vas doporučili.

T
Ověřený profil

Pan doktor přistupuje šetrně apředem informuje o zákroku.Na problémové trhání mých 8 mi doporučil dobrou stomato-chirurgickou ordinaci v Třebíči. To považuji za dobrý přístup.Jestli si někdy povídají o soukromých věcech,tak to mi teda nevadí a jsem rád, že se můžu odreagovat od napětí.Jestli někdy špatně zavtipkují,tak si to vyřiďte na místě a nefňukejte tady.V Třebíči se taky koukla sestra do pusy,když to nějak nešlo a mě to teda nevadilo.Co by jste pak museli říkat u porodu,my jsme měli trochu fofr a čumělo tam 5 lidí na intimní místa.Tak proč ne do pusy.....
Závěrem .... Neměnil bych !

pan doktor ?-doporucuji.a sestra hodna a ochotna volala jsem ji i v so a ne rano i vecer-vždy když potrebuji odbornou radu a nikdy nerekla --nejsou ordinacni hodiny nebudu nic resit.vi že se bojim zubaru a vždycky me tak podpori že jsem schopna jit se nechat osetrit.a osobne znam par lidi kteri zacli s lecenim až se dozvedeli že sestra je mila a vždy se snaži o osobni pristup.a chodi tam porad!!takže dekuji jak sestre tak i panu doktorovi za peci.lenka


Doktor je v pohodě, příjemný, mněla jsem tu čest u jedné akutní ,,akce,, a zústala bych klidně u něho i s celou rodinou, ale ta jeho když už to tak řeknu hloupá a vulgární sestra mně od toho odradila a myslím, že nejen mně. Jinak on jako doktor je v pohodě po odoborné i lidské stránce.


Ověřený profil

Pana doktora hodnotím kladně, vždy k mému problému přistupuje citlivě a s ohledem na bolest. Když nezaberou jedny analgetika, dostanu druhá, která zaberou a je vše OK . Dostanu vždy dostatečné vysvětlení problému, zákroku či další léčby. To, že se někdy dlouho čeká v čekárně, no, to se bohužel stává, nedá se nic dělat, lékař ošetřuje pacienty, kteří přišli přede mnou....Ordinace je velmi krásná, to se musí nechat, žlutá barva navozuje příjemnou a odlehčenou atmosféru. Chování sestry v ordinaci - no, dejme tomu - spíše dle osobní nálady. Ale bohužel jsem se nedávno dověděla, že na veřejnosti probírá s kamarádkami velmi citlivé témata o pacientech a bohužel se to týkalo i mne - a velmi se mne to týkalo a VELMI SE MĚ TO DOTKLO!!! PROBOHA, JAKÝM PRÁVEM MŮŽE SDĚLOVAT CIZÍM LIDEM ZDRAVOTNÍ STAV NĚKOHO CIZÍHO BEZ DOVOLENÍ A ještě tak šikovně, že to slyší spousta jiných lidí okolo.... SESTRO, VELMI VÁM DĚKUJI ZA POTUPU!!! Buďte ráda, že jsme k Vám neměla zrovna cestu, měla jsem sto chutí si to s vámi vyříkat z očí do očí !!! Nyní jsem již nad věcí a nebudu řešit ,ale příště půjdu raději k jinému lékaři, kde zdravotní stav pacienta zůstává za dveřmi ordinace. Velmi dobré hodnocení dávám pouze proto, že zde hodnotím lékaře. Až bude nějaký server o sestrách, ráda se také připojím .


Velmi osobní přístup, citlivé jednání, pan doktor vše vysvětlí a v mém případě bez problémů při bolesti umrtvil. Mohu vřele doporučit.


Byla jsem u pana doktora jednou. Poté, co mi řekl, že nemůže zub umrtvit, protože by tam potom neviděl ten kaz, jsme prchla.Nechápu. Tchánovi řekl, že se mu nekýve zub, ale hýbou se mu prsty!
Pryč od něj

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Naprostá spokojenost.


Je to sice mlady pan zubar, to ano, ale je velice sikovny. Umi to s lidmi, co maji ze zubaru strach. Chodim k nemu uz nekolik roku a nemohu si stezovat na jedinou vec.


Vyborny stomatolog člověk!


Došlo k chybě, zkuste to znovu