Odborný lékař kožní
Seifertova 746, Bohumín

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Řešíme atopický ekzém mé 7mi leté dcery.
1. Dr ani nechtěl vidět místa, kde jsem říkala, že je celá osypaná a téměř od stolu napsal mast. Nepomohla.
2. KDyž se ji kolem pusy rozlezl šílený ekzém, jela jsem do ordinace (dle předchozího doporučení sestry-když jsem jednou volala, kdy můžeme přijet, říkala, že v pondělí od 8mi mají akutní stavy, tak proč tam nejsem v 8 hodin a volám)....Tak jsem tam přijela v 8:05 a řekli mi, že smůla, že ji už neošetří. Upozornila jsem na akutní stav 7mi letého dítěte, ale odmítli dcerku ošetřit. Opravdu ukázková péče o malé dítě, které mělo pusu do masa rozpraskanou.

Pohodový chlas s výbornýma znalsotma.

K doktoru Vašulínovi jsem dlouho chodil a mnohá negativní hodnocení mě překvapují jako nespravedlivá. Nesporné je, že kdyby byl špatný doktor, tak bude mít čekárnu prázdnou, plná čekárna je pozitivní vizitkou, i když nepříjemnou.
Pan doktor se nad každou mojí nemocí velmi dlouho a dobře zamýšlel. Vždy mi dobře poradil a vyléčil mě. Je velmi pečlivý, přemýšlivý, proto mu každé vyšetření tak dlouho trvá. Nechtěl bych doktora, jehož ambulancí lidé tryskem probíhají jako nádražím.
Když jdu k němu, tak vím, že mě vyléčí. S každou nemocí musím mít trpělivost i já jako pacient. Od odborníka nelze čekat, že na pacienta mrkne levým okem a v tom okamžiku o jeho nemoci ví úplně všechno tak, jak to vidíme v televizi u těch půlnočních věštců a kartářek. Lékařina je seriózní, pečlivá, vytrvalá a leckdy dlouhodobá práce.
Komu vadí jeho dlouhá vyšetření, nechť se chodí léčit ke kartářce. Tam bude hotový šupyšup. A spolehlivě blbě.

Dosti mne prekvapuje prevaha negativnich hodnoceni tady. K panu doktorovi chodim uz leta. Vzdycky mi pomohl. I presto, ze uz nebydlim v Bohumine a k panu doktorovi proto musim dojizdet, stoji mi ta cesta za to. Plna cekarna byla u pana doktora Vasulina co si pamatuji. Je to castecne proto, ze se doktor kazdemu venuje a taky asi proto, ze lidi maji dobre zkusenosti a k Dr. Vasulinovi jich proto chodi hodne(kdyby byl tak spatny jak nekteri pisi tak neverim, ze by za ty roky vsichni neprohledli a nenasli si noveho dermatologa).

Zkousela jsem si drive najit kozniho v miste noveho bydliste, ale pote, co jsem doktorce (pravda, cekarnu mela prazdnou, tak jsem si libovala)jeste ani nedorekla svuj problem a ta uz mela vystaveny recept a pakovala mne ze dveri, tak si radsi tu frontu v Bohumine vystojim. Lecba pani doktorky stejne nezabrala, problem vyresil az Dr. Vasulin (uplne jina diagnoza nez pani doktorka, jeho masticka zabralala velmi rychle) a ja se rozhodla, ze budu radsi dale dojizdet.

O usínání pana doktora jsem nikdy neslyšela a ani jej při spánku neviděla.
Chodím k němu s dcerou pravidelně. A jeho přístup k malým dětem je perfektní, dcera se ho nebojí a vždy nám pomohl. Delší čekání podle mne asi znamená že se svým pacientům poctivě věnuje. A pokud nechcete čekat můžete se objednat na odpoledne, tuto možnost využívám a jsem s ní spokojená. Paní sestřička je bezvadná.
Pokud někomu tento lékař nevyhovuje ať chodí jinam, dnes přece máme možnost výběru. Ale já osobně za ním jezdám 30 km.

Pan doktor usíná nejen mezi pacienty (i když u něj v ordinaci nikdo není, klidně se čeká i 20-30minut) ale i při vyšetření. Ač s triviálními problémy jsem byla v ordinaci téměř třičtvrtě hodiny a úplně zbytečně, protože většinu doby psal do počítače a přemýšlel. Nicméně sestra je skvělá paní. Jedna z nejpříjemnějších sester, co jsem kdy poznala. Velice vstřícná...

Nejlepší diagnostik!!! Zachránil život mému nejdražšímu...!!!

Musím se připojit k negativnímu hodnocení, protože pan doktor je naprosto nemožný, na mé akné mi předepsal 100% čistý líh a mojí sestřence na lupenku také líh...vážně nečekané, připadá mi že na vše předepisuje jen líh, je to vážně příšerný doktor a už bych k němu vživotě nešla a o přecpané čákárně se raději ani zmiňovat nebudu. Jediné co je na tom pozitivní je doopravdy ta sestra.

Nejhorší varianta, která může existovat, je jít ke kožnímu p.Vašulínovi. Dignostikoval mi zcela něco jiného než jsem měla, pomohla mi až jiná paní kožní lékařka, která mi kupodivu řekla, že mast, kterou mi pan doktor předepsal není ani na obličej a že pokud mast vysadím, tak se můj stav zhorší. Zhoršil. Až jsem přešla jinam, tak bylo do měsíce vše ok. Vždycky neplatí to, že pokud je doktor ve městě ve kterém bydlíte je to ta nejlepší varianta. Je lepší si zajet někdy dál a pozjišťovat zkušenosti svých známých. O Těch 4 hodinových čekacích lhůtách je škoda mluvit........ Ale jedno je tam skvělé. Sestra s velice lidským přístupem.

Bezesporu specialista, profesionální přístup,doporučuji,sestra- lidský a asertivní způsob chování.Jediné negativum - dlouhá čekací doba