Evžen Trupar Ph.D., plastický chirurg Brno

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

Plastický chirurg

24 názorů

Uložit


Adresa

Bulharská 1320/29, Brno-Královo Pole, Brno
Human Beauty s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Specializace

 • plastická chirurgie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
M
Umístění: Human Beauty s.r.o. Jiný

Dobry den,jsem den po zákroku,takže zatim názor o konzultace a průběh zákroku- vše na nejvyšší úrovní- precizní přístup lékaře i sester. Doporučuji.Děkuji!


V
Ověřeny pacient
Umístění: Human Beauty s.r.o. Jiný

Na doporučení jsem šla k panu doktoru Truparovi a ničeho nelituji. I přesto, že nestíhal, tak jsem na první konzultaci byla přes hodinu a půl. Vše ohledně augmentace mi vysvětlil a nepřipadala jsem si odfláknuta jako u nejmenované propagované kliniky v Brně, kde jsem byla sotva 15 minut a odcházela s úplně něčím jiným, než byla moje představa. Na druhé konzultaci jsme s panem doktorem vybrali finální implantát. Dnes je to 14 dní od operace a já jsem velice spokojená.Veškerý personál na klinice včetně pana doktora je skvělý! Vřele doporučuji kliniku Human Beauty Brno!

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

Dobrý den,
velmi děkujeme za milé hodnocení. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojená, spokojenost našich klientů je pro nás prioritou.
s pozdravem za celý tým dr. Trupar


J
Umístění: Human Beauty s.r.o. Jiný

I já se přidávám pouze ke kladným ohlasům. Podstoupila jsem u pana doktora plastickou operaci horních víček. Celý kolektiv včetně pana doktora mi poskytnul naprosto nadstandartní péči. Milé, empatické chování, příjemné prostředí a velmi přijatelné ceny. Mohu vřele doporučit, budete v těch nejlepších rukou.

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

Dobrý den,
velmi děkujeme za milé hodnocení. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojená, spokojenost našich klientů je pro nás prioritou.
s pozdravem za celý tým dr. Trupar


L
Ověřeny pacient
Umístění: Human Beauty s.r.o. Explantace prsních implantátů

Co napsat co zde ještě nebylo řečeno? Pana doktora jsem zvolila po dlouhém hledání na internetu, a byla to trefa do černého, přestoze jsem až z Ostravy, to dojíždění za to určitě stálo. Nejen že je to skvělý lékař o jehož kvalitách nemůže být pochyb, je to také příjemný a empatický člověk, který svým pacientům věnuje dokonalou pozornost od počátečního pohovoru až po pooperační péči. Také veškerá komunikace s klinikou samotnou byla vždy velmi příjemným zážitkem, na což človek ve zdravotnictví běžně není moc zvyklý. Podstoupila jsem explantaci prsních implantátů, všechno proběhlo hladce, bez komplikací, není co dodat. Snad jen že mockrát děkuji panu doktorovi i celému jeho týmu nejen za skvělé lékařské služby, ale také za samotný přístup k pacientovi. Pokud ještě někdy budu potřebovat služby plastického chirurga, moje volba bude jasná!

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

Dobrý den,
velmi vám děkuji za hodnocení. Jsem rád za zpětnou vazbu a že jste u nás byla spokojená. Pro celý tým je to odměna.
s pozdravem Evžen Trupar


K
Ověřeny pacient
Umístění: Human Beauty s.r.o. Augmentace

Nejlepší pan doktor vůbec. Znám ho již dlouhou dobu a vím, ze je naprosto pečlivý, precizní a vždy odvede skvělý výkon. Byla jsem u něj již na více zákrocích - naposledy augmentaci prsou. Měla jsem tuberozni prs, takže jsem výsledek nečekala opravdu nijak ohromující- jak mi pan doktor vysvětlil. A nakonec to predcilo moje očekávání !! Prsa vypadají skvěle, úžasný tvar i velikost. Opravdu obrovské díky ! Moc všem pana doktora doporučuji

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

Děkuji vám za krásné hodnocení. Každého názoru svých pacientů si velmi vážím. s pozdravem Evžen Trupar


Ověřeny pacient
Umístění: Human Beauty s.r.o. Tumescentní liposukce/ aplikace botoxu do čela

Před 3 týdny jsem na doporučení podstoupila mikrokanylovou tumescentní liposukci vnějších stehen u pana doktora a následně i vyhlazení vrásek na čele. Pan doktor je opravdu empatický a pečlivý člověk a v obou případech jsem naprosto nadšená a spokojená s výsledky. Po "rankách" (pokud se dají vůbec takto nazývat), kde se odsával tuk, ani památky, což velmi oceňuji. Moc milý přístup personálu a pana doktora vše jen podtrhuje. Mohu vřele doporučit!

MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

Děkujeme vám za krásné hodnocení, jsme rádi, že jste u nás byla spokojená a vážíme si vašeho doporučení.
Za celý tým dr. Trupara, Alena Truparová


Ověřeny pacient

U pana doktora Trupara jsem podstoupila zvětšení rtů kyselinou hyaur. a byla jsem maximálně spokojena. Pan doktor je neobyčejně lidský, milý a vstříčný. Se vším mě dopředu seznámil, během "zákroku" vše popisoval, ptal se jestli tohle nebo ono moc nebolí, průběžně jsme rty prohlíželi v zrcadle, co bych ještě ráda doladila a hlavně kladl velký důraz na přirozený výsledek. A ten se povedl. Nyní se chystám na zvětšení prsou a s největší pravděpodobností to mile ráda podstoupím v jeho rukou :)


R
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem podstoupila augmentaci prsou. Na tento zákrok jsem se chystala už několik let a nakonec jsem zvolila podle mě toho nejlepšího. Od první konzultace až po propuštění a následné kontroly si nemůžu na nic stěžovat ba naopak psát jen chválu. Pan doktor je velmi lidský nesnaží se nic vnucovat vyslechne si pacienta a vše s ním dokonale probere a ještě se u toho zasmějte:) Pan doktor na mě působil jako velký odborník. Prsa mám teď opravdu krásná i když jsem po operaci jen pár dní. Celý kolektiv na na klinice Laurea, kde jsem zákrok podstoupila byl skvělý. Strávila jsem tam dvě noci. Pana doktora Trupara všem doporučuji.


C
Ověřeny pacient

Dobrý den,

u pana doktora Trupara jsem absolvovala operaci dolních víček k plné spokojenosti - doporučila bych opravdu každému. Trápily mě tukové prolapsy a pan doktor se mnou vše pečlivě prokonzultoval a nabídl mi i alternativní metodu laserem, nakonec jsem se rozhodla pro operaci u něj. Mé rozhodnutí bylo ovlivněno nejen výbornými referencemi na internetových diskuzích, ale také zjištěním, že jako jeden z mála provádí operaci orbitálního septa, které zkracuje a přešívá, což mi přišlo jako skutečné řešení mého problému oční kýly. Dalším faktorem byla příjemná komunikace a velmi pozitivní dojem pana Trupara i veškerého personálu.

Co se týče jakýchkoliv lékařských zákroků, patřím k těm méně statečným, ale musím říct, že operace i následné vyndání stehů bylo téměř bezbolestné. Při operaci jsem cítila pouze injekce s anestezií, ale bolelo to asi jen jako očkování. Pak už jsem vůbec nic necítila a během operace se mnou pan doktor i veškerý personál příjemně komunikovali, dokonce byla i legrace:) Po operaci jsem dodržela veškeré pokyny a po sedmi dnech jsem šla na vytažení stehů. Po odlepení náplastí jsem dokonce neměla žádné modřiny (kromě jedné drobné u zevního koutku oka). S výsledkem i prací pana Trupara jsem velmi spokojená, je to skutečný odborník a já jsem šťastná, že jsem se odhodlala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobry vecer mela bych zajem o zmenseni bricha asi se jedna o liposukci a zajimalo by me kolik by me tento zakrok vysel aspon priblizne dekuji za odpoved Radka

  Dobrý den, cena tumescentní liposukce břicha včetně potřebného liposukčního prádla u nás je 22.400,- Kč. Nezbytná je ovšem vstupní konzultace, kde si upřesníme typ a rozsah zákroku. V případě břicha může být i vhodnějším řešením abdominoplastika, vždy záleží na konkrétním nálezu a bez osobní konzultace není možné se vyjádřit přesně.

  MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

 • Dobrý den, prosím jak staré musí být vyšetření ultrazvuku, nebo mamografu před operací prsou? Děkuji Hanka

  Dobrý den paní Hanko, u nás požadujeme před operací poprsí vyšetření prsů maximálně 5 měsíců staré. Je možné, že požadavky různých pracovišť se mohou lišit.
  s pozdravem za tým dr. Trupara,
  Alena Truparová

  MUDr. Evžen Trupar Ph.D.

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

 • plastická chirurgie