MUDr.

Plastický chirurg

Kontaktní informace

• Umístění: Lékařský dům LaureaSlužby: Tumescentní liposukce/ aplikace botoxu do čela

Před 3 týdny jsem na doporučení podstoupila mikrokanylovou tumescentní liposukci vnějších stehen u pana doktora a následně i vyhlazení vrásek na čele. Pan doktor je opravdu empatický a pečlivý člověk a v obou případech jsem naprosto nadšená a spokojená s výsledky. Po "rankách" (pokud se dají vůbec takto nazývat), kde se odsával tuk, ani památky, což velmi oceňuji. Moc milý přístup personálu a pana doktora vše jen podtrhuje. Mohu vřele doporučit!

Evžen Trupar Ph.D.2018-02-16

Děkujeme vám za krásné hodnocení, jsme rádi, že jste u nás byla spokojená a vážíme si vašeho doporučení.
    Za celý tým dr. Trupara, Alena Truparová

• Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Plastický chirurg
    Brno
    Dobrý den paní Jano,

tento výkon na našem pracovišti neprovádíme. V Brně provádí zákroky ve fakultních nemocnicích (Sv. Anna a Bohunice). S pozdravem za tým dr. Trupara,
    Alena Truparová

Hodnocení pacientů

Evžen Trupar Ph.D.2018-02-16

Za celý tým dr. Trupara, Alena Truparová

• U pana doktora Trupara jsem podstoupila zvětšení rtů kyselinou hyaur. a byla jsem maximálně spokojena. Pan doktor je neobyčejně lidský, milý a vstříčný. Se vším mě dopředu seznámil, během "zákroku" vše popisoval, ptal se jestli tohle nebo ono moc nebolí, průběžně jsme rty prohlíželi v zrcadle, co bych ještě ráda doladila a hlavně kladl velký důraz na přirozený výsledek. A ten se povedl. Nyní se chystám na zvětšení prsou a s největší pravděpodobností to mile ráda podstoupím v jeho rukou :)

• R

U pana doktora jsem podstoupila augmentaci prsou. Na tento zákrok jsem se chystala už několik let a nakonec jsem zvolila podle mě toho nejlepšího. Od první konzultace až po propuštění a následné kontroly si nemůžu na nic stěžovat ba naopak psát jen chválu. Pan doktor je velmi lidský nesnaží se nic vnucovat vyslechne si pacienta a vše s ním dokonale probere a ještě se u toho zasmějte:) Pan doktor na mě působil jako velký odborník. Prsa mám teď opravdu krásná i když jsem po operaci jen pár dní. Celý kolektiv na na klinice Laurea, kde jsem zákrok podstoupila byl skvělý. Strávila jsem tam dvě noci. Pana doktora Trupara všem doporučuji.

• C

Dobrý den,

u pana doktora Trupara jsem absolvovala operaci dolních víček k plné spokojenosti - doporučila bych opravdu každému. Trápily mě tukové prolapsy a pan doktor se mnou vše pečlivě prokonzultoval a nabídl mi i alternativní metodu laserem, nakonec jsem se rozhodla pro operaci u něj. Mé rozhodnutí bylo ovlivněno nejen výbornými referencemi na internetových diskuzích, ale také zjištěním, že jako jeden z mála provádí operaci orbitálního septa, které zkracuje a přešívá, což mi přišlo jako skutečné řešení mého problému oční kýly. Dalším faktorem byla příjemná komunikace a velmi pozitivní dojem pana Trupara i veškerého personálu.

Co se týče jakýchkoliv lékařských zákroků, patřím k těm méně statečným, ale musím říct, že operace i následné vyndání stehů bylo téměř bezbolestné. Při operaci jsem cítila pouze injekce s anestezií, ale bolelo to asi jen jako očkování. Pak už jsem vůbec nic necítila a během operace se mnou pan doktor i veškerý personál příjemně komunikovali, dokonce byla i legrace:) Po operaci jsem dodržela veškeré pokyny a po sedmi dnech jsem šla na vytažení stehů. Po odlepení náplastí jsem dokonce neměla žádné modřiny (kromě jedné drobné u zevního koutku oka). S výsledkem i prací pana Trupara jsem velmi spokojená, je to skutečný odborník a já jsem šťastná, že jsem se odhodlala.

• J

Operace, kvůli níž jsem pana doktora Trupara navštívila, sice kvůli mému zdravotnímu stavu nemohla být zatím provedena, přesto se chci podělit o svou zkušenost s tímto lékařem. Velmi dobře na mě zapůsobil už při první konzultaci, kdy mi všechno podrobně vysvětlil, jednání s ním bylo velmi příjemné, neformální, objektivní, bez jakéhokoli tlaku na to, abych se pro zákrok u něj nakonec rozhodla. Pan doktor mě naopak vybízel, ať si to opravdu dobře rozmyslím. K panu doktorovi Truparovi jsem získala důvěru a pocit, že jestli se k zákroku rozhodnu, tak to bude u něj. Pro zákrok jsem se rozhodla, bohužel se ale ukázalo, že jej zatím nemohu podstoupit. Pokud to ale v budoucnu bude možné, ráda a s důvěrou se do jeho rukou svěřím.
      Nicméně jsem si u pana doktora nechala zatím provést alespoň drobnější zákrok - odstranění většího množství kožních výrůstků. Přestože jsem kdysi (jinde) podobný zákrok absolvovala a nedopadl zrovna dobře, tentokrát to proběhlo výborně a jsem VELMI spokojená! Pan doktor zákrok provedl naprosto odborně, pečlivě a se skvělým výsledkem.
      Pan doktor Trupar je skvělý lékař a navíc je jednání s ním opravdu příjemné. Rozhodně doporučuji.

• R

Pred pul rokem jsem podstoupila operaci zvetseni prsou, operaci hornich vicek a labioplastiku v ustavu Laurea v Brne. Pana doktora Evzena Trupara jsem si vybrala kvuli jeho skvelym doporucenim od jeho pacientek na webovych strankach a udelala jsem velmi dobre. Hned pri prvni konzultaci jsem se rozhodla pro tohoto lekare. Vse mi peclive vysvetlil, nenutil me do zadnych zakroku, spise odrazoval, ze to moc nepotrebuji. Take me velmi zaujalo, ze pan doktor se zabyva o obor take jako hobby, ne pouze jako praci a cte literaturu od jinych plastickych lekaru z celeho sveta. Ponevadz moje prsa byla povisla, doporucil mi anatomicky tvar implantatu a prsa vypadaji fantasticky. Zdravotnicky personal na operacnim sale byl velmi laskavy a profesionalni. V jeden den jsem mela operovana dolni vicka a provadenou labioplastiku v lokalni anestezii a za tri tydny jsem mela augmentaci prsou v celkove anestezii. Po operaci prsou jsem lezela v ustavu Laurea dva dny. Pece zdravotnickeho personalu byla vynikajici. Po operacich jsem se ridila vsech doktorovych instrukci a rekonvalescence byla bez komplikaci a temer bez bolesti. Jsem velice rada, ze jsem se rozhodla pro tohoto lekare, s vysledky jsem nadmerne spokojena. Vsem pana doktora vrele doporucuji.

• K

Veľmi dobrý lekár, príjemný človek. Po preštudovaní stránok "omlazení" na doporučenie väčšiny spokojných klientiek som podstúpila operáciu dolných viečok. S výsledkom som veľmi spokojná, aj na horné viečka sa bez obáv zverím do rúk tohto odborníka. Ďakujem a odporúčam.

• T

Pan doktor je úžasný profesionál, ale zároveň velmi empatický a lidský. Vždy se na něj velice těším. Navíc, což je podstatné, jeho práce je dokonalá. Mohu jen doporučit a také to stále dělám. Mnoho mých kamarádek již využilo služeb u pana MUDr. Trupara na mé doporučení.

• V

Doporučuji! Profesionální a zároveň přátelský přístup. Precizní práce. Jsem velmi spokojena s průběhem operace. (liposukce vnějších stehen a lýtek)