Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sadová 528, Klášterec nad Ohří
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Milý pan doktor, který nikam nespěchá, vše prokonzultuje. Hodně ví i o alternativních způsobech léčby či jiných přípravcích, které pomohou - viz Mastidynom - kapky z bylinek na bolavá prsa před menstruaci. Nešetří na vysetrenich.

J
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

K panu doktorovi chodim od roku 2009 tudiz v srpnu to bude 12 let co k němu chodim. Lepsiho gynekologa bych si přát nemohla.

L
Ověřeny pacient

Jediný lekar, ke kterýmu mam 100% důvěru ! Nikdy me nezklamal, vždy je velice vstřícný, vse vysvětli, trpělivě naslouchá a chová se opravdu lidsky. Da se snim mluvit narovinu. Bydlím v Praze a toto je jediný lékař kterého ani ve vzdálené budoucnosti nehodlám měnit ! :) a co se mi moc líbí vždy pri příchodu do ordinace stoji, podává ruku s úsměvem a větou "jak se mate? ".

N
Ověřeny pacient

Pan doktor Pokorný je kapacita ve svém oboru. Jeho přístup přesahuje jakýkoli jiný, se kterým jsem se dosud ve zdravotnictví setkala. A proto neváhám už pátým rokem dojíždět na gynekologii do Kadaně až z Prahy a nemám nejmenší chuť toto do budoucna měnit. Vím, že mu jako svému lékaři mohu důvěřovat a že mi vše, co mě zajímá vysvětlí. Jeho profesionální přístup, vřelé uvítání a úsměv jsou jen třešničky na dortu :)

M
Ověřeny pacient

Vynikající lékař! Jsem ráda že jsem jeho pacientka. Je milý, se vším poradí a jednoduše vysvětlí.

Z
Ověřeny pacient

jsem sním naprosto spokojená, nejlepší lékař, kterého jsem potkala. Podá ruku pokaždé co přijdu, zeptá se jak se mám dodá to pacientce pocit zájmu :-)) vždy vše řeší okamžitě. Chodím k němu již řadu let a momentálně jsem v jeho péči s druhým těhotenstvím a jsem naprosto spokojená!!! Bydlím již přes rok v Praze a i přesto stále dojíždím k němu !!!

L
Ověřeny pacient

Váhala jsem, zda odejít od své gynekoložky nebo ne, ale nyní musím říct, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí . Pan doktor je kapacita o tom není pochyb. Bývalá lékařka, leč velmi milá, nikdy mé problémy neřešila, notož aby je léčila (nejspíš proto, že jsem mladá, krásná a prudce inteligentní :D). S problémy mě dokonce posílala k obvodnímu lékaři, který byl z toho trochu bezradný. Ke gynekologovi obecně chodím párkrát do roka, ale i tak jsem si připadala, jako naprostý hypochondr a odcházela vždy pomalu se slzami v očích.
Pan doktor Pokorný hned po prvním (!) sezení nasadil přesně to, co jsem potřebovala. Svěřila jsem se mu i se svými dalšími obtížemi a neváhal je řešit. Nyní se cítím velmi dobře a spokojeně, nic mě netrápí a je to pro mě velká výhra chodit k takovému Odborníkovi!

M
Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař, mohu doporučit :)

N
Ověřeny pacient

chodím k panu doktorovi léta a připadal mi vždy velmi pečlivý,ale momentálně musím napsat velmi negativní posudek,jsem na rizikovém těhotenství a momentálně v nemocnici na infuzích,pan doktor zanedbal péči a nechal mě doma 3týdny s vysokým tlakem a velkýma otokama dolních končetin kdy ty vysoké tlaky mám i v těhotenské průkazce.o otokách mi tvrdil,že je to normální a tlak je vyšší no.dopadlo to tak že mě v noci přijímali akutně na porodnice s tlakem 180/120 i s bílkovinou v moči s velkýma otokama v kritickém stavu a v ohrožení života s tím,že ten den jsem byla u pana doktora Pokorného na kontrole.jen díky lékařům a porodním asistentkám na porodnice v Ostrově nad Ohří jsem já i miminko v pořádku a mimo ohrožení,ale muj stav ještě není v uplně v pořádku.tento lékař mě velice zklamal.a již k němu nikdy nehci.přeji ostatním at nemají stejnou zkušenost a aspon si vše hlídají

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

velmi dobrý

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti