Ord. praktického lékaře gynekologa
Sadová 528, Klášterec nad Ohří

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Milý pan doktor, který nikam nespěchá, vše prokonzultuje. Hodně ví i o alternativních způsobech léčby či jiných přípravcích, které pomohou - viz Mastidynom - kapky z bylinek na bolavá prsa před menstruaci. Nešetří na vysetrenich.

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

K panu doktorovi chodim od roku 2009 tudiz v srpnu to bude 12 let co k němu chodim. Lepsiho gynekologa bych si přát nemohla.

Jediný lekar, ke kterýmu mam 100% důvěru ! Nikdy me nezklamal, vždy je velice vstřícný, vse vysvětli, trpělivě naslouchá a chová se opravdu lidsky. Da se snim mluvit narovinu. Bydlím v Praze a toto je jediný lékař kterého ani ve vzdálené budoucnosti nehodlám měnit ! :) a co se mi moc líbí vždy pri příchodu do ordinace stoji, podává ruku s úsměvem a větou "jak se mate? ".

Pan doktor Pokorný je kapacita ve svém oboru. Jeho přístup přesahuje jakýkoli jiný, se kterým jsem se dosud ve zdravotnictví setkala. A proto neváhám už pátým rokem dojíždět na gynekologii do Kadaně až z Prahy a nemám nejmenší chuť toto do budoucna měnit. Vím, že mu jako svému lékaři mohu důvěřovat a že mi vše, co mě zajímá vysvětlí. Jeho profesionální přístup, vřelé uvítání a úsměv jsou jen třešničky na dortu :)

Vynikající lékař! Jsem ráda že jsem jeho pacientka. Je milý, se vším poradí a jednoduše vysvětlí.

jsem sním naprosto spokojená, nejlepší lékař, kterého jsem potkala. Podá ruku pokaždé co přijdu, zeptá se jak se mám dodá to pacientce pocit zájmu :-)) vždy vše řeší okamžitě. Chodím k němu již řadu let a momentálně jsem v jeho péči s druhým těhotenstvím a jsem naprosto spokojená!!! Bydlím již přes rok v Praze a i přesto stále dojíždím k němu !!!

Váhala jsem, zda odejít od své gynekoložky nebo ne, ale nyní musím říct, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí . Pan doktor je kapacita o tom není pochyb. Bývalá lékařka, leč velmi milá, nikdy mé problémy neřešila, notož aby je léčila (nejspíš proto, že jsem mladá, krásná a prudce inteligentní :D). S problémy mě dokonce posílala k obvodnímu lékaři, který byl z toho trochu bezradný. Ke gynekologovi obecně chodím párkrát do roka, ale i tak jsem si připadala, jako naprostý hypochondr a odcházela vždy pomalu se slzami v očích.
Pan doktor Pokorný hned po prvním (!) sezení nasadil přesně to, co jsem potřebovala. Svěřila jsem se mu i se svými dalšími obtížemi a neváhal je řešit. Nyní se cítím velmi dobře a spokojeně, nic mě netrápí a je to pro mě velká výhra chodit k takovému Odborníkovi!

Velmi dobrý lékař, mohu doporučit :)

chodím k panu doktorovi léta a připadal mi vždy velmi pečlivý,ale momentálně musím napsat velmi negativní posudek,jsem na rizikovém těhotenství a momentálně v nemocnici na infuzích,pan doktor zanedbal péči a nechal mě doma 3týdny s vysokým tlakem a velkýma otokama dolních končetin kdy ty vysoké tlaky mám i v těhotenské průkazce.o otokách mi tvrdil,že je to normální a tlak je vyšší no.dopadlo to tak že mě v noci přijímali akutně na porodnice s tlakem 180/120 i s bílkovinou v moči s velkýma otokama v kritickém stavu a v ohrožení života s tím,že ten den jsem byla u pana doktora Pokorného na kontrole.jen díky lékařům a porodním asistentkám na porodnice v Ostrově nad Ohří jsem já i miminko v pořádku a mimo ohrožení,ale muj stav ještě není v uplně v pořádku.tento lékař mě velice zklamal.a již k němu nikdy nehci.přeji ostatním at nemají stejnou zkušenost a aspon si vše hlídají

velmi dobrý