Praktický lékař stomatolog
Rooseveltova 14, Opava

Úžasná lékařka. Chodím k ní celý život - od cca mých 20-ti let dodnes - bude mi 60let.Ona byla tenkrát těsně po promoci - od počátku pečlivá, vstřícná - " nemožné do tří dnů, zázraky na počkání".

Velmi kvalitní zubní lékařka, je velmi pečlivá, profesionální a milá. Svoji práci dělá na 120% a to jde taky poznat na mojich zubech. Snad nikdy jsem se nevrátil s nějakou reklamací její práce, vždy vše ošetřeno perfektně.
Trhání zubů u ní ani neucitíte a vrtání děla velmi pečlivě že když sotva začne už vám řekne že už je hotovo.
Velmi pěkná ordinace i čekárna kde je i vlastní rentgen, k tomu výborna sestra. Mohu tuto paní doktorku i sestru jenom doporučit.

Nejlepší zubní lékařka v Opavě. Profesionální práce, ordinace na úrovni. Velmi milá sestra.

Paní zubařka i sestřička velice ochotné a znalé svého oboru. Akorát jsem nikdy nepřišla na to, jak mám odpovědět paní doktorce na otázku, když mám otevřenou pusu....Je to asi podivné, ale k této paní doktorce se vždy skoro až těším, i když to někdy bolí......

Jsem pacietkou paní doktorky již řadu let a její profesionalita je skvělá.Je vstřícná, ochotná a citlivá při ošetřování zubů.Se svým bratrem, Mudr.Marcel Buchta, jsou team stomatologů,kteří se navzájem podporují a jejich slib lékařů naplňují s odborností a zkušenostmi.
Mají velmi pěknou ordinaci,využívají stále nové přístroje.
Svou doktorskou stomatologickou práci vykonávají s láskou.
Poděkování za péči patří i jejich asistentkám,sestrám.

Nejlepší lékařka ve svém oboru co znám.. vstřícná, sympatická, hodná, zákroky provádí citlivě a velmi kvalitně! Málo kdo chodí rád k zubaři, ale díky přístupu kvalitám a osobnosti paní doktorky by se jeden snad i na náštěvu zubaře těšil :-) Moc si paní doktorky vážím i jejího bratra Marcela, který je rovněž vynikajícím zubním lékařem a odborníkem na svém místě, taktéž sympatické a hodné sestřičky. Honza B.

nejlepší lékařka co znám, sice opravdu neuznáva lokální anestezii to bych ji vytkla, to mi na ní vadí, ale jinak jé úžasná, ochotná strašně hodná a šikovná, kde se s tím nikdo jiný nepáře a hned trhá, ona zachraňuje. Škoda že má tak plno a nepřibírá další pacienty, něm co se nelíbí ať jdou k řezníkům a nechají volná místa pro další. Věřte, že by se o ne poprali, znám spoustu lidí, kteří k ní chtějí...

Pani doktorka mi dala všechny zuby do pořádku.Je ochotná,má vlídný přístup k pacientům a je velice pečlivá.

Mám s ní jen jednu dobrou zkušenost, ale smekám před ní a před její ochotou, můj lékař mně na bolavý zub dal jen antibiotika s tím že do 12 hod mně zub přestane bolet,bylo to dopoledne,odpoledne jsem už nevydržel a sháněl jsem kde to jen šlo, všichni zubaři mně odmítly a odkazovaly mně na pohotovost na Fifejdy, byla pro mě poslední záchranou před šílenou bolestí, zub mně otevřela, kanálky vyčistila a bylo po bolesti, její vřelý a krásný přístup jsem nezažil nikde ani u svého zubaře, mockrát jí za to děkuju.

Zub, který můj zubní lékař již odsoudil po dlouhé léčbě k extrakci mi paní doktorka v rámci pohotovostní služby opravila tak, že ho mám stále bez dalšího zákroku již 33 let!!! Totéž kaz na krčku dalšího zubu. Skvělá lékařka.