Evald Krivda, praktický lékař Jablonné nad Orlicí

MUDr. Evald Krivda

Praktický lékař

Potoční 44, Jablonné nad Orlicí
Sam.ord. PL pro dospělé

Každému doporučuji a neopomenu pochválit ani jeho sestřičku,jsou oba super touto cestou bych jim oběma chtěla poděkovat Jana Machačnáí

Sice PC nemá, ale je velice ochotný se na Vás podívat ve svém volném čase. Třeba i v Neděli když vám není dobře. Já sním jsem spokojena.

Obětuje svým pacientům i svůj volný čas, a to i o víkendech, starým a nemohoucím vyzvedává léky a rozváží je při návštěvách až na vesnice, lidé za ním s prosbou o radu či pomoc chodí až domů a nestává se, že by byli odmítnuti. A chodí za ním mimo pracovní dobu i pacienti od jeho kolegy, který nebydlí v místě, a pokud je v ordinaci mimo své ordinační hodiny, auto si pečlivě ukryje tak, aby nebylo na první pohled zřejmé, že v ordinaci je, aby ho nikdo neobtěžoval. Myslím, že tomu, kdo je s MUDr. Krivdou nespokojen, nic nebrání přihlásit třeba právě k jeho kolegovi, za kterým v případě nouze bude muset do Letohradu - a kdoví, jak u něj v takovém případě pochodí.

nema chybu

Hmmmm tak to musím pánovi který si volá kvůli lékům opopnovat pan doktor je velice ochotný své dovolené a volna tráví mezi pacienty a co je u něj velice,a veliké plus není podplatitelný za krabičku cigaret nebo flašku si pana doktora nekoupíte nenechá si zaplatit ani jak se říká zápalky a proto je velmi rovný a nekouká že jeden je syn toho nebo toho je to doktor s velkým D. a když teda už píšete na pana doktora hany a nepodložené že se nepodepíšete a že nemá pc v ordinacimá pc doma a tam si vše zálohuje pracuje na svůk úkor ještě doma díky pane ale mě není potřeba doktor aby měl pc v ordinaci já potřebuji doktora aby mi pomohl a pan doktor Krivda je velice ochotný a pomůže tam kde je potřeba

je to superdoktor

je velmi obetavy pro lidi jsme snim moc spokojenid

nemůžu si stěžovat kéž by takových lékařů bylo víc

Absolutní spokojenost

Vyborny lekar.odbornik,velmi obetavy.Jsme opravdu spokojeni !!!