Adresa

Sam.ord. PL pro dospělé
Potoční 44, Jablonné nad Orlicí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: Sam.ord. PL pro dospělé Jiný

Vřele MUDr. Krivdu doporučuji. Je pečlivý, velmi ochotný. Potřebovali bychom v Jablonném dalšího takového lékaře.

V
Umístění: Sam.ord. PL pro dospělé Jiný

Stará se o pacienty i ve svém volnu a bez nároku na honorář. Je velmi obětavý a nezištný. Snaha o to nic nepodcenit.

Ověřený profil

Každému doporučuji a neopomenu pochválit ani jeho sestřičku,jsou oba super touto cestou bych jim oběma chtěla poděkovat Jana Machačnáí


Ověřený profil

Sice PC nemá, ale je velice ochotný se na Vás podívat ve svém volném čase. Třeba i v Neděli když vám není dobře. Já sním jsem spokojena.


Obětuje svým pacientům i svůj volný čas, a to i o víkendech, starým a nemohoucím vyzvedává léky a rozváží je při návštěvách až na vesnice, lidé za ním s prosbou o radu či pomoc chodí až domů a nestává se, že by byli odmítnuti. A chodí za ním mimo pracovní dobu i pacienti od jeho kolegy, který nebydlí v místě, a pokud je v ordinaci mimo své ordinační hodiny, auto si pečlivě ukryje tak, aby nebylo na první pohled zřejmé, že v ordinaci je, aby ho nikdo neobtěžoval. Myslím, že tomu, kdo je s MUDr. Krivdou nespokojen, nic nebrání přihlásit třeba právě k jeho kolegovi, za kterým v případě nouze bude muset do Letohradu - a kdoví, jak u něj v takovém případě pochodí.


nema chybu


Hmmmm tak to musím pánovi který si volá kvůli lékům opopnovat pan doktor je velice ochotný své dovolené a volna tráví mezi pacienty a co je u něj velice,a veliké plus není podplatitelný za krabičku cigaret nebo flašku si pana doktora nekoupíte nenechá si zaplatit ani jak se říká zápalky a proto je velmi rovný a nekouká že jeden je syn toho nebo toho je to doktor s velkým D. a když teda už píšete na pana doktora hany a nepodložené že se nepodepíšete a že nemá pc v ordinacimá pc doma a tam si vše zálohuje pracuje na svůk úkor ještě doma díky pane ale mě není potřeba doktor aby měl pc v ordinaci já potřebuji doktora aby mi pomohl a pan doktor Krivda je velice ochotný a pomůže tam kde je potřeba


je to superdoktor


je velmi obetavy pro lidi jsme snim moc spokojenid


J

nemůžu si stěžovat kéž by takových lékařů bylo víc


Došlo k chybě, zkuste to znovu