Praktická zubní lékařka
Ořechovičská 1, Ořechov

Chodil jsem k této paní doktorce od dětství do roku 2003 (do 17ti let), poslední kapkou byla "opravená" stolička, která mě poté nenechala několik nocí vyspat a funguvat bez silných tlumících prášků a byla tímto zásahem (odvrtání půlky zubu) nenávratně zničena. Problém byl přitom jinde, ve špatně rostoucích osmičkách, což se paní doktorka ani nepokoušela zjistit. Až po následné změně zubaře (MUDr. Trenz) jsem poznal, že na návštěvy se nemusí chodit se strachem a i "zubařina" jde dělat profesionálně. Paní doktorka Zelinková byla pravidelně citit kouřem,často také alkoholem, používala i na tehdejší dobu staré nástroje. Doteď si pamatuji na bolesti při odvrtávání a páčení plomby a hrozný pocit s špatně udělanou plombou, po které jsem ani nemohl dokousnout.

Byla jsem u této paní doktorky se synem a nikdy více! Cigaretový zápach, paní dr. měla na sobě značně špinavou mikinu, synovi projela celou pusu prsty bez rukavic a ani nevěděla jestli máme platit poplatek nebo ne. Brečel bolestí, ale ona mu tvrdila, že ho to nebolí. Otřesný zážitek.

chodím už k ní od mala a je to supr doktorka a odborník jak má být,ochotná,příjemná. Jen nám nechodte už do důchodu kdo nás bude ošetřovat !