Adresa

Praktický lékař stomatolog
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka je velice vstřícná a hodná. Za ošetření nevybírá žádné poplatky. Je to jedna z mála stomatologů, kteří nevydělávají na lidské bolesti.
Názor pana Krusberského je zcestný, chodil k ním 20 let zadarmo a s péči byl spokojený, nyní se jí snaží jen pomluvit a pošpinit její jméno. Je to její bývalý zeť. Proto jeho recenze je jen snůška lží.

M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Dobry den,
Paní doktorka je velmi vstřícná a má profesionální přístup, ochotná vyjít vstříc. Nechala jsem si okorunkovat celý vršek a paní doktorka to spolu se zubní techničkou zvládla za 2 týdny !!! Děkujeme Vám , chodíme k Vam celá rodina a chválíme si vás.

A jak vím tak pan krusbersky k ní vůbec nechodí možná tu ordinaci viděl někde z dálky!

P
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog hodnocení s odstupem času

Paní dr. je už stará a ošetřuje zuby starými a špatnými metodami. Nevyžaduje návštěvy zubních hygienistů, což je základ pro udržování zdravých zubů. Plombuje zuby zdarma, ale plomby vydrží pár týdnů maximálně měsíců, takže kolem padesátky vám vydrží žalostné torzo v puse. Kdo chcete přijít o svůj chrup co nejdříve, buďte paní dr. věrni i nadále.


Z

Léta už chodím k paní doktorce a nikoho lepšího ,ochotnějšího ,jsem ještě nepotkala a moc jí děkuji.


Ověřený profil

Nedělá rentgeny a nevidí viditelné kazy. Takže po přestupu k novému zubaří vám najdou i 10 kazů. Paní zubařka má velmi špatnou pověst, ale to člověk zjistí až když má problém a poptá se. Nedoporučuji.


Dobrý den, k paní doktorce jsem chodila od střední školy.Na preventivní prohlídky jsem chodila pravidelně a vždy bylo vše v pořádku. Když jsem si našla kaz, tak jsem jí musela přesvědčovat že to kaz je, neboť ho paní doktorka neviděla a přitom mi chyběla skoro půlka zubu. 2x mi ztratila kartu a na dotaz co s odhalenými krčky řekla pouze "už nic". Po těhotenství jsem přešla k jiné zubařce, které mě hned poslala na rentgen a ten odhalil že veškeré zuby co mi paní doktorka vrtala, tak vrtala špatně. V mrtvých zubech mi nechala nervy a podobně. Absolutně nedoporučuji


Vstřícný přístup k pacientům.


Dobrý den, chodila jsem k paní zubařce několik let. Pravidelně jsem podstupovala preventivní prohlídky, které trvaly cca 1 minutu s tím, že to mám překrásné.
Po změně zubaře, mi bylo nalezeno 8 kazů z toho 4 mi byly oznámeny bez rentgenu.
Když jsem psala na stomatologickou komoru, tak mi bylo řečeno, že zubař nemusí dělat rentgen. Absolutně nedoporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu