MUDr.

Eva Uličná

Praktický lékař

Kontaktní informace

• Paní doktorka je skvělá, věnuje se pacientovi, empatická, zajímá se o zdraví pacienta. Když se něco děje (a u mě se dělo), zvedla telefon a obtelefonovala několik oddělení, aby vyřešila můj stav a nenechala se odradit, když jí říkali: NE. Zbytečně nenasazuje antibiotika, nestřílí léčbu od boku, je racionální v předepisování léčiv. Taky paní Zajíčková (sestřička) je velmi pozitivní člověk, usměvavý, injekce od ní nebolí, má zájem o pacienty. Vřele doporučuji tuto paní doktorku a sestřičku, takových je málo!

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• V

že jsem velice nespokojená je slabé slovo!! po letech kdy nebyly problémy jsem ani s paní doktorkou neměla problém, ale nyní mám jiný názor. Paní doktorka se stala velice nepříjemnou, a ordinaci docela výrazně řídí arogantní sestřička!

• Velmi mě těší, že takto profesionální lékařka může být k disposici i nám obyčejným lidem. Velmi oceňuji velmi lidský přístup a ochotu s jakou přistupuje k problémům pacienta. Ani jednou jsem se nesetkal s tím, že by zlehčovala mé problémy, naopak snaží se je pečlivě poznat. Paní doktorko Uličná, děkuji vám, že jste se rozhodla být lékařkou a že své poslání vykonáváte tak dobře. Vybrala jste si taky velmi příjemnou a pracovitou sestru a vždy to na mě působí, že pracujete velmi dobře v týmu. Sestra umí velmi ochotně a s úsměvem přivítat pacienty a připravit je na setkání s vámi tak, aby se nic nezdržovalo. Jsem rád, že nemusím v čekárně trávit hodiny, ale že všechno pěkně odsejpá! Váš tým má můj obdiv. Jsem rád, že jsem ve vaší péči. Radek Navrátil OFMCap.

• Vážím si paní doktorky pro její profesionální i lidský přístup. Je ochotná, milá, pečlivá a svědomitá.
      Jitka Zahálková

• M

Paní doktorka je velmi milá, lidská a snaží se brát ohledy zejména na pacienta. V prostředí její ordinace budete cítit, že jste ve správných rukou.

• K

Za paní doktorku Uličnou jsem velmi vděčný. Je ochotná a milá, působí velmi profesionálně jak v rozhodování tak v komunikaci. Nepožaduje horentní sumy za kde jaké prásknutí razítkem. Oceňuji i to, že do člověka "nerve" automaticky nějakou chemii "jen aby měla klid", ale pokud existuje šetrnější cesta, nebrání se a navrhne přirozenější řešení. V neposlední řadě profesionalitu, kterou sama k sobě přijala, požaduje i po druhých, její sestrička je ochotná, milá a usměvavá.
      Naštěstí k lékaři moc nemusím a zdraví slouží, když už tam ale jdu, tak se vlastně i těším :)

• ochotná paní doktorka

• Velmi fundovaná paní doktorka, na nic si nehraje a má velmi lidský přístup k pacientům. Skvělé je taky to, že u ní nečekáte v čekárně věčnost.

• Skvělá praktická lekařka, velmi pečlivá a lidská.

• Skvělá doktorka potěší uzdraví a rozesmeje doporučuji

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní