Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Praktický lékař pro dospělé

  Kateřinská 11
  779 00 Olomouc, olomoucký

  Kontaktní údaje

  94
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Hodnocení pacientů:

32 názorů

 • Paní doktorka je skvělá, věnuje se pacientovi, empatická, zajímá se o zdraví pacienta. Když se něco děje (a u mě se dělo), zvedla telefon a obtelefonovala několik oddělení, aby vyřešila můj stav a nenechala se odradit, když jí říkali: NE. Zbytečně nenasazuje antibiotika, nestřílí léčbu od boku, je racionální v předepisování léčiv. Taky paní Zajíčková (sestřička) je velmi pozitivní člověk, usměvavý, injekce od ní nebolí, má zájem o pacienty. Vřele doporučuji tuto paní doktorku a sestřičku, takových je málo!

 • MZ

  že jsem velice nespokojená je slabé slovo!! po letech kdy nebyly problémy jsem ani s paní doktorkou neměla problém, ale nyní mám jiný názor. Paní doktorka se stala velice nepříjemnou, a ordinaci docela výrazně řídí arogantní sestřička!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Velmi mě těší, že takto profesionální lékařka může být k disposici i nám obyčejným lidem. Velmi oceňuji velmi lidský přístup a ochotu s jakou přistupuje k problémům pacienta. Ani jednou jsem se nesetkal s tím, že by zlehčovala mé problémy, naopak snaží se je pečlivě poznat. Paní doktorko Uličná, děkuji vám, že jste se rozhodla být lékařkou a že své poslání vykonáváte tak dobře. Vybrala jste si taky velmi příjemnou a pracovitou sestru a vždy to na mě působí, že pracujete velmi dobře v týmu. Sestra umí velmi ochotně a s úsměvem přivítat pacienty a připravit je na setkání s vámi tak, aby se nic nezdržovalo. Jsem rád, že nemusím v čekárně trávit hodiny, ale že všechno pěkně odsejpá! Váš tým má můj obdiv. Jsem rád, že jsem ve vaší péči. Radek Navrátil OFMCap.

 • Vážím si paní doktorky pro její profesionální i lidský přístup. Je ochotná, milá, pečlivá a svědomitá.
  Jitka Zahálková

 • MG

  Paní doktorka je velmi milá, lidská a snaží se brát ohledy zejména na pacienta. V prostředí její ordinace budete cítit, že jste ve správných rukou.

 • KV

  Za paní doktorku Uličnou jsem velmi vděčný. Je ochotná a milá, působí velmi profesionálně jak v rozhodování tak v komunikaci. Nepožaduje horentní sumy za kde jaké prásknutí razítkem. Oceňuji i to, že do člověka "nerve" automaticky nějakou chemii "jen aby měla klid", ale pokud existuje šetrnější cesta, nebrání se a navrhne přirozenější řešení. V neposlední řadě profesionalitu, kterou sama k sobě přijala, požaduje i po druhých, její sestrička je ochotná, milá a usměvavá.
  Naštěstí k lékaři moc nemusím a zdraví slouží, když už tam ale jdu, tak se vlastně i těším :)

 • ochotná paní doktorka

 • Velmi fundovaná paní doktorka, na nic si nehraje a má velmi lidský přístup k pacientům. Skvělé je taky to, že u ní nečekáte v čekárně věčnost.

 • Skvělá praktická lekařka, velmi pečlivá a lidská.

 • Skvělá doktorka potěší uzdraví a rozesmeje doporučuji