Praktický lékař stomatolog
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Nejhorší bytost na světě! Malé absolutním nezájmem a ignorancí kazů zničila první zuby. Pohotovost ze zánětem a váčkem potom byla pro malou jistě velmi skvělá zkušenost. Jak pan Doktor na pohotovosti, tak současný doktor, ke kterému jsme nyní přestoupili měli vůbec problém uvěřit, že jsme s dcerkou někam chodili! Nechápu, že ještě může ordinovat! Hanba, takovým lidem, kteří jen využívají nedostatku dětských zubařů

S negativnimi příspěvky na paní doktorku plně souhlasím, nevzpomíním si, že by někdy použila rentgen, k dětem se chová nevybíravě a sestra navíc arogantně. Pokud jsem ji navštívila se svým synem, tak se asi držela na uzdě, ale jakmile šel sám , vždy mu nadala a po poslední návštěvě už odmitl k ní chodit. K do ví, zda tyto příspěvky někdy četla, mohla by se sama poučit.

Tato zubařka mi vrtala zub totalitní vrtačkou :( Tolik bolesti a zbytečně. Po dvou týdnech mi blomba vypadla a bolí to jako čert. Jenže mám hrůzu tam znovu jít :( Nevíte někdo o zubařce která příjmá? :(

Nejhorší zubařka,paní doktorka i sestra mají chování z dob totality.A zástup (pan doktor) hrůza,když dceří kontroloval chrup ve stoje,zhrozila jsem se.Sedmiletá dcera prohlásila,že si pan doktor mohl aspoň umýt ruce,a že má špínu za nehty.Paní doktorce doporučuji odchod do důchodu.Věk na to má...Utekli jsme k paní doktorce Sobotkové a jsme absolutně spokojeni s jejím přístupem.

Moje obě děti naučila paní doktorka mít neuvěřitelnou hrůzu ze zubaře. Předtím, než k ní ve školní povinné kontrole docházely, byly na zubním ošetření (ve školce) naprosto v pořádku a nebály se.
Praxe, že se děti musí dívat, jak jinému dítěti dělá zákroky v ordinaci s atmosférou drsného přístupu, se blíží horroru. Trvalo roky léta, něž se syn zbavil třesu při ošetření a dcera se děsí dodnes. Přístup sestry všemu ještě dodává korunu. Pán bůh s námi a zlé pryč. Možná pro dospělé by byly dobrá, to neumím posoudit, ale k dětem NE!!

Absolutně nedoporučuji,chodila jsem k ní tři roky a při každé návštěvě mi plombovala zub,protože jsem na něm měla údajně náběh na kaz,ne že bych v něm měla kaz! Vždy mi vyvrtala zub tak,že mi z něj zbyla pouze skořápka a tu poté vyplnila povětšinou již zatvrdlým amalgánem. Jednou se stalo,že jí amalgán došel,tak mi ho tam prostě dala méně. Takto (ne)zaplombovaný zub mě začal po nějaké době bolet,protože se pod malou plombou ve velké díře začal kazit. Představa,že by mi zase rozvrtala celý zub mě nakopla k tomu najít si jiného zubaře. Vřele doporučuji Mudr.Zuzanu Bartošovou,taktéž na poliklinice. Je milá,ochotná,zub mi spravila a chodím k ní opravdu ráda. Má světlou ordinaci,ne kobku paní Učenové. Navíc paní Učenová má svůj specifický přístup k lidem,který je všechno,jen ne přívětivý..

Souhlasím se všemi negativními příspěvky, jako matka malého dítěte prožívám nervy už několik dní před návštěvou Dr. Učenové.Paní doktora i sestra jsou velmi nepříjemné!!!Hlavně k dětem, které mají přirozený strach a to když po nich obě křičí, že mají být potichu jim fakt nepomáhá a mají z toho docela trauma. Paní doktorka mi vždy vytkne, jak se mají příště děti chovat atd. no docela bych chtěla vědět jeji radu jak na to to dítě připravit, možná její milejší přístup!!! Dítě jsem přehlasíla k jinému doktorovi, K DR. Učenové už nikdy, absolutně nedoporučuji!!!! Paní doktorce radím at si nebere do evidence malé děti které mají normálně strach a vysvětlit se jim to nedá!!

Já mám opačný názor - absolutně žádný problém, jsme spokojeni. Děti si na paní doktorku pěkně zvykly a to i přesto, že měly hodně negativní zkušenost s bývalou zubní lékařkou, ke které jsme dříve chodily.