Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Sukovy sady 660, Hradec Králové

Jsme s ní moc spokojeni,chodila jsem k ní jako dítě a ted i mé 2 děti.Velice pečlivá a ochotná.Nemůžu ni cvytknout i sestra hodná vše jak má být

Výborná paní doktorka, profesionální přístup a je moc hodná.
Chodila jsem k ní celé své dětství a než jsme se přestěhovali, tak i první dcera.
Vřele všem doporučuji!!!

mohu jenom doporucit moc prijemna mila k detem i k rodicum dala bych za ni ruku do ohne dasa smirice moc pomohla mim detem dekuji

velmi profesionální přístup.Velmi pěkný vztah jak k dětem tak k rodičům.

Ing.Aleš Cee,CSc.

Opravdu výborná doktorka,není co jiného dodat...doporučujeme!!!

Opravdu skvělá dětská lékařka,velice příjemná,pečlivá a ochotná pomoci třeba i o víkendu,od nás jí patří dík za všechny mé 4 děti

paní doktorka je vždy příjemná a vstřícná, pokud je to možné poradí i po telefonu, chodíme k ní s dcerou a synem a můžeme jen vřele doporučit...vždy se snaží pomoci jak to jde nejlépe

vymikající, vstřícná, pečlivá.

Výborná lékařka, trpělivá. Je vidět, že děti má ráda a svou práci také. Velmi ochotná a lidská.