Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Polní 175, Chrastava
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka jakou jsem si pro svou dceru mohla přát. Milá, lidská, ochotná a hlavně empatická. Stejně úžasná je i sestřička. V ordinaci je vždy příjemná atmosféra, nemám obavy se na cokoliv zeptat. Neměnila bych ☺

R
Ověřeny pacient

Já musím jen chválit znám ji ze svého dětství a obě dcery k ní chodí,poradí,pomůže,je pravda že tam je fofr ale zase tam nestrávím celé dopoledne za mě ,super doktorka

L
Ověřeny pacient

Vynikající odborník a člověk. Nikdy ji nevyměníme i když musíme dojíždět :) L.V.

B
Ověřeny pacient

je vyborna nemuzu si nani vnecem stezovat je nejlepsi a nejhodnejsi Dohnalova Lucie

L
Ověřeny pacient

Vždycky poradí, kromě léků doporučí i jiné věci, jak se nemoci zbavit. Na př.: cibule s cukrem atp.

J
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velmi hodna nam pomuze i nepracovni dobe i kdykoliv ji zavolam ohledne deti tak mi pora iky moc

J
Ověřeny pacient

Mám pocit, že je to tam vždy jak na běžícím pásu. Čekárna je přecpaná k prasknutí - sestra nervózní s falešným úsměvem. Vysvětlení a někdy bohužel i vyšetření skoro mezi dveřmi a honem ať už může jít další. Už se poohlížím po nové lékařce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E

Dobrý den, musím jen přitakat ostatním... K paní doktorce jsem chodila já jako malá a ted tam chodím se svým synem. Je to opravdu ten nejlepší nejen pediatr, ale i doktor, se kterým jsem se setkala. Nemohu si ji vynachválit. Nechápu, že jak paní doktorka, tak i paní sestřička jsou stále pozitivně naladěné. Neléčí jen tělo, ale svým úžasným přístupem i duši člověka. Můj syn tam chodí moc rád a to je pro mě také moc důležité. Ať se Vám paní doktorko stále daří!!!

Ověřeny pacient

Obvykle se do takovýchto diskuzí nezapojuji, ale u paní Dr. Štičkové mi to prostě nedá. Musela jsem kouknout a 100% zelených příspěvků jsem opravdu nečekala. Ono také... není divu. Paní doktorka si zaslouží jen a jen nejlepší hodnocení. Pro mě je to defacto nejlepší dětský pediatr, kterého jsem kdy "zažila". Chodil k ní jak můj přítel, tak i "švagr". Bydlím v Liberci a i přesto, že mě již několikrát paní doktorka "přemlouvala", jestli se nechci najít lékaře poblíž mého bydliště, i přesto mi nedělalo problém sednout s 3 měsíčním miminkem na vlak a s kočárem se kodrcat až do Chrastavy! Sestřička taktéž výborná. Obě dvě vždy usměvavé, svou skvělou náladou a přístupem dokáží vyhnat snad každou černou myšlenku v hlavě člověka. Stejně tak, jak zde bylo zmiňováno nemá paní doktorka problém vzít pacienta i po ordinační době. Nehledě na to, že když jsem porodila, paní doktorka k nám domů jezdila nespočitatelněkrát, i v 6h večer, kdy by už dávno "odpočívala" doma. Jak vypadá její ordinace jsem se dozvěděla až skoro po 3 měsících :o) Pokud vím, tak většinou pediatr jede za miminkem domů na první prohlídku, pak už maminka musí dorazit sama. Toto byla pro mě jedna z mnoha vizitek, kdy člověk pochopí, že lékař svojí práci dělá proto, že ho to baví a těší a ne proto, že z toho má pouze zisk (což se ovšem o mnohých lékařích říct nedá). Mohla bych tu psát donekonečna samou chválu a zkušenosti/"zážitky", za mě a mou dceru prostě dávám hodnocení "nejlepší"!!! P.S. doufám, že mi můj příspěvek nebude administrátorem zeditován a změněn na jiný bod hodnocení ;o) Pěkný den, Petra H.

Opravdu člověk na svém místě. Sice dojíždíme, ale za tu péči to stojí. Jana

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti