Polní 175, Chrastava
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Nejlepší paní doktorka jakou jsem si pro svou dceru mohla přát. Milá, lidská, ochotná a hlavně empatická. Stejně úžasná je i sestřička. V ordinaci je vždy příjemná atmosféra, nemám obavy se na cokoliv zeptat. Neměnila bych ☺

Já musím jen chválit znám ji ze svého dětství a obě dcery k ní chodí,poradí,pomůže,je pravda že tam je fofr ale zase tam nestrávím celé dopoledne za mě ,super doktorka

Vynikající odborník a člověk. Nikdy ji nevyměníme i když musíme dojíždět :) L.V.

je vyborna nemuzu si nani vnecem stezovat je nejlepsi a nejhodnejsi Dohnalova Lucie

Vždycky poradí, kromě léků doporučí i jiné věci, jak se nemoci zbavit. Na př.: cibule s cukrem atp.

Pani doktorka je velmi hodna nam pomuze i nepracovni dobe i kdykoliv ji zavolam ohledne deti tak mi pora iky moc

Mám pocit, že je to tam vždy jak na běžícím pásu. Čekárna je přecpaná k prasknutí - sestra nervózní s falešným úsměvem. Vysvětlení a někdy bohužel i vyšetření skoro mezi dveřmi a honem ať už může jít další. Už se poohlížím po nové lékařce.

Dobrý den, musím jen přitakat ostatním... K paní doktorce jsem chodila já jako malá a ted tam chodím se svým synem. Je to opravdu ten nejlepší nejen pediatr, ale i doktor, se kterým jsem se setkala. Nemohu si ji vynachválit. Nechápu, že jak paní doktorka, tak i paní sestřička jsou stále pozitivně naladěné. Neléčí jen tělo, ale svým úžasným přístupem i duši člověka. Můj syn tam chodí moc rád a to je pro mě také moc důležité. Ať se Vám paní doktorko stále daří!!!

Obvykle se do takovýchto diskuzí nezapojuji, ale u paní Dr. Štičkové mi to prostě nedá. Musela jsem kouknout a 100% zelených příspěvků jsem opravdu nečekala. Ono také... není divu. Paní doktorka si zaslouží jen a jen nejlepší hodnocení. Pro mě je to defacto nejlepší dětský pediatr, kterého jsem kdy "zažila". Chodil k ní jak můj přítel, tak i "švagr". Bydlím v Liberci a i přesto, že mě již několikrát paní doktorka "přemlouvala", jestli se nechci najít lékaře poblíž mého bydliště, i přesto mi nedělalo problém sednout s 3 měsíčním miminkem na vlak a s kočárem se kodrcat až do Chrastavy! Sestřička taktéž výborná. Obě dvě vždy usměvavé, svou skvělou náladou a přístupem dokáží vyhnat snad každou černou myšlenku v hlavě člověka. Stejně tak, jak zde bylo zmiňováno nemá paní doktorka problém vzít pacienta i po ordinační době. Nehledě na to, že když jsem porodila, paní doktorka k nám domů jezdila nespočitatelněkrát, i v 6h večer, kdy by už dávno "odpočívala" doma. Jak vypadá její ordinace jsem se dozvěděla až skoro po 3 měsících :o) Pokud vím, tak většinou pediatr jede za miminkem domů na první prohlídku, pak už maminka musí dorazit sama. Toto byla pro mě jedna z mnoha vizitek, kdy člověk pochopí, že lékař svojí práci dělá proto, že ho to baví a těší a ne proto, že z toho má pouze zisk (což se ovšem o mnohých lékařích říct nedá). Mohla bych tu psát donekonečna samou chválu a zkušenosti/"zážitky", za mě a mou dceru prostě dávám hodnocení "nejlepší"!!! P.S. doufám, že mi můj příspěvek nebude administrátorem zeditován a změněn na jiný bod hodnocení ;o) Pěkný den, Petra H.

Opravdu člověk na svém místě. Sice dojíždíme, ale za tu péči to stojí. Jana