Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Paní doktorka je kapacita na svém místě, svému oboru velice dobře rozumí. Při vyšetření je šetrná, na vše předem upozorní. Jen občas dokáže vypustit ne příjemnou větu, která dané situaci moc nepřilepší. Myslím, že za těch x let praxe a zkušeností by mohla být v některých případech k pacientkám vlídnější.

W
Ověřený profil

Paní dr. je určitě člověkem na svém místě. Chápu, že občasný osobitý přístup může někoho odradit, avšak paní dr. je velice pečlivá a to nade vše, dočkala jsem se kvalitního přístupu k mému problému, k těhotným přistupuje velice opatrně, snaží se předcházet problémům. Byla jsem se vším spokojená, protože ani od svého dr. jsem se takového pochopení a vyslechnutí nedočkala.

M
Ověřený profil

Paní doktorka je asi dobrý diagnostik a rozumí své profesi, ovšem její přístup k pacientkám je někdy velice hrubý, až cynický. Připadám si u ní jako malá školačka, která dostává vynadáno. Měla by si uvědomit, že léčí i vlídné slovo a povzbuzení.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřený profil

Nejlepší "gyndařka" v J. Hradci! Vždy se snaží nic nezanedbat a nic nebere na lehkou váhu. Je moc hodná a ochotná vše vysvětlit, je vidět, že se vyzná. Kéž by takových doktorů bylo víc a to ve všech možných oborech...


P
Ověřený profil

Nejlepší ženská lékařka. Vždy vše v klidu vysvětlí, je milá, hodná a trpělivá. Konečně nemám strach chodit na gynekologii. Rozhodně doporučuji !!!


Paní doktorka je zatím nejlepší gynekolog, ke kterému jsem chodila. Až u ní jsem se dočkala vyřešení problému, který jsem u jiných lékařů řešila neúspěšně. Vždy ochotně poradí a o pacienta se zajímá.


Ověřený profil

Paní doktorka Šteflová je rozhodně nejlepší gynekolog,se kterým jsem se v našem městě setkala. Až v její ordinaci jsem se konečně dočkala nějaké pomoci. Je velmi milá,ochotná,empatická a vše podrobně vysvětlí. Nemám strach se jí na cokoliv zeptat a ona pokud náhodou neví, tak vše do příště zjistí nebo s někým zkonzultuje. Jediná nevýhoda je,že ordinuje jen málo hodin v týdnu a člověk často dlouho čeká. Pokud ale víte,že vám pomůže,tak to stojí za to.


Došlo k chybě, zkuste to znovu