U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. (mapa)

Paní doktorka je kapacita na svém místě, svému oboru velice dobře rozumí. Při vyšetření je šetrná, na vše předem upozorní. Jen občas dokáže vypustit ne příjemnou větu, která dané situaci moc nepřilepší. Myslím, že za těch x let praxe a zkušeností by mohla být v některých případech k pacientkám vlídnější.

W

Paní dr. je určitě člověkem na svém místě. Chápu, že občasný osobitý přístup může někoho odradit, avšak paní dr. je velice pečlivá a to nade vše, dočkala jsem se kvalitního přístupu k mému problému, k těhotným přistupuje velice opatrně, snaží se předcházet problémům. Byla jsem se vším spokojená, protože ani od svého dr. jsem se takového pochopení a vyslechnutí nedočkala.

Paní doktorka je asi dobrý diagnostik a rozumí své profesi, ovšem její přístup k pacientkám je někdy velice hrubý, až cynický. Připadám si u ní jako malá školačka, která dostává vynadáno. Měla by si uvědomit, že léčí i vlídné slovo a povzbuzení.

Nejlepší "gyndařka" v J. Hradci! Vždy se snaží nic nezanedbat a nic nebere na lehkou váhu. Je moc hodná a ochotná vše vysvětlit, je vidět, že se vyzná. Kéž by takových doktorů bylo víc a to ve všech možných oborech...

Nejlepší ženská lékařka. Vždy vše v klidu vysvětlí, je milá, hodná a trpělivá. Konečně nemám strach chodit na gynekologii. Rozhodně doporučuji !!!

Paní doktorka je zatím nejlepší gynekolog, ke kterému jsem chodila. Až u ní jsem se dočkala vyřešení problému, který jsem u jiných lékařů řešila neúspěšně. Vždy ochotně poradí a o pacienta se zajímá.

Paní doktorka Šteflová je rozhodně nejlepší gynekolog,se kterým jsem se v našem městě setkala. Až v její ordinaci jsem se konečně dočkala nějaké pomoci. Je velmi milá,ochotná,empatická a vše podrobně vysvětlí. Nemám strach se jí na cokoliv zeptat a ona pokud náhodou neví, tak vše do příště zjistí nebo s někým zkonzultuje. Jediná nevýhoda je,že ordinuje jen málo hodin v týdnu a člověk často dlouho čeká. Pokud ale víte,že vám pomůže,tak to stojí za to.