Václava Vacka 1668, Ostrava
Odborný lékař oční, Dr. Matějová s.r.o (mapa)

12.12. 2016 jsem zde byla objednána na prevenci. Po 1,5 hodině čekání vyšla sestra, že paní Dr. chce jít domů a mám se přeobjednat.
Se mnou byl v čekárně pán, který čekal 3,5 hodiny. Od jiných lékařů. kam docházím, jsem si na toto jednání odvykla a povazuji ho za nepřijatelné. Nehledě na to, že při oslovení pacientem paní Dr. ani nehne brvou a beze slova mizí v ordinaci. Myslím, že lekce slušného chování a time managementu by neškodila. Od paní Dr. odcházím.

Spokojenost, příjemná, bez čekání.

Velmi příjemná, s hezkým vztahem k lidem, doporučuji!

F

Velmi příjemná ,starostlivá o pacienty obyčejný lidský přístup s dobrými radami.

Doporučuji

X

Velmi příjemná,vždy usměvavá a s dlouholetou zkušeností.Vřele doporučuji,ikdyž klientela veliká.

Spokojenost, příjemná, bez čekání.

Velmi příjemná, s hezkým vztahem k lidem, doporučuji!

F

Doporučuji