Velmi příjemná starší paní doktorka, která má soucit s pacientem, uklidní a rozptýlí povídáním a vysvětlováním. Dostala jsem se k ní na pohotovost a musím uznat jen samou chválu. Ačkoli jsem se čištění kanálků bála, i bez umrtvení byla paní doktorka velmi šetrná a při náznaku mé blesti polevila. Oproti ostatním komentářům musím pochválit i usměvavou a ochotnou sestřičku.

K paní doktorce Šefránkové sem přešla nedávno na doporučení mojí kamarádky.Měla jsem kaz a na moje překvapení mě ho velmi rychle a ochotně ošetřila.Byla jsem na maximum spokojená.Při její druhé návštěvě,když jsem se zeptala na jakékoliv problémy ohledně zubů,p.doktorka byla ochotná mně všechno vysvětlit...Má velmi lidský přístup a záleží jí na její práci! :)

Sestřička sice lehce náladová, ale alespoň je s ní sranda. Paní doktorka má skvělý přístup, práci velmi precizní a přitom vcelku rychlou. Jsem s ní naprosto spokojená - vyměnila jsem už nejednu zubařku...

Paní doktorka náladová,setřička nepříjemná,neochotná!! Po jednom zákroku jsem skončila v péči jiné paní doktorky, která řekla, že nikdy neviděla něco podobného..tak dorasové lůžko po zákroku paní doktorky Šefránkové.

Skvela zubarka dojizdim k ni nekolik kilometru a jsem velice spokojena,ma pristup jak k lidem tak i cit.Jen sestricka by mela byt jina:-)

maximální spokojenost

Zubařka dobrá,ale sestřičku by měla vymněnit!!!

Výborná paní zubařka jestli ne vůbec nejlepší v kraji!!!

Velmi dobrý přístup k pacientovi a vysoký standard kvality.