MUDr. Eva Pokorná

Zubař Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Prakt. zubní lékařka pro děti a dorost
Za Alejí 1072, Uherské Hradiště

Dobrý den, dnes jsme měla velmi negativní zkušenost s paní zubařkou Pokornou. Chtěla jsem telefonicky objednat syna, bohužel jsem na úvod neřekla, že jsme noví. Když to paní zubařka ve druhé větě zjistila, zvýšila na mě hlas: "No co si to vůbec dovolujete? Jak to takto můžete říct, že chcete objednat syna?" Na moje "promiňte, omlouvám se, neuvědomila jsme si, že jsem to měla říct na začátku.", odvětila: No jak promiňte! Takto jste si pokazila první reputaci." Podle mého názoru, pokud se někdo omluví a ten druhý člověk je nervózní, začne zvyšovat hlas a zpochybňovat tuto omluvu, tak je to velmi neslušné. Navíc pokud se jedná o vztah lékaře a pacienta tak reputaci si má snažit udržet spíše lékař. Slušně jsem ukončila jsem hovor a po této zkušenosti bych se synem k takové paní zubařce nešla.

Vodila jsem k ni, děti cca 10let a nikdy nebyl problém. Vloni si dcera narazila zub.Prý to nic není. Tri měsíce na to jí trhala myšák. Druhý den jsme volali že má dcera horečku,že ji dovezu. Prý je to zbytečné,ať nám obvodní dá antibiotika a máme dávat obklady.Stalo se. Po víkendu nás odmítla ošetřit s tím že má dcera angínu,protože má plnou pusu hnisu. Obvodní nás okamžitě poslala do nemocnice(za což jí děkuju) a dcera tam podstoupila chirurgický zákrok,kde jí museli otevřít již stálý zub,rozřezat dáseň a byla skoro měsíc na kapačkách.ten přední zub má mrtvý.Když jsem informovala p.zubařku řekla:TO JSEM NEMOHLA VĚĎET ŽE TAM JE ZANĚT. Běháme u skoro rok po zubařích a nakonech nám dělali plnění kanálku až v Brně,na mikriskopu. Jen toto stálo to přes 3200,- Tak nevím jestli je tohle šťastý přístup k děckým pacientům.

Paní doktorka je velmi příjemná, k dětem neuvěřitelně milá. První trhání zoubku proběhlo se smíchem, byť měla naše malá ( 7 let ) zpočátku docela strach a bála se (po předchozích neuspěšných pokusech vytáhnout zoubek doma námi rodiči, se jí ani nedivím ) :-) jak to bude probíhat a bolet, zoubek byl venku ani nevěděla.

Paní doktorka je užasná,chodím k ním se syny.Mladší má problémy se zuby,od malička se hodne bojí ošetření,ale díky paní doktorce to vždycky zvládneme......Mužu jen doporučit!!!!!!!

Na ošetření u této zubařky jsem byla dnes. Přišel problém /kaz, vrtání/ při kterém jsem nestačila zírat, jak se milá zubařka proměnila na netrpělivou a vzteklou. Následovalo netrpělivé vyjednávání, zvýšení hasu a nakonec nekontrolované ječení. V takové situaci jsem očekávala profesionální přístup, který by od dětské zubařky očekával každý. Nestalo se! Je mi z toho na nic, místo vlídného přátelského slova přišlo řvaní!?

good

Vynikající přístup k dětem, vždy je vlídná a ochotná. Taktéž provádí velmi pečlivou práci. V širokém okolí je nejlepší.

Paní doktorka je naprosto skvělá, jsem vždy velmi spokojená s milým přístupem k pacientům i s perfektně a odborně vykonanou prací. Všem doporučuji. Nejlepší zubařka.

C

Skvělá paní zubařka. Mé děti ji zbožňují a já si jí velmi cením.

Skvělá paní doktorka,jsme velmi spokojeni.Je nejlepší.