Ord. praktického lékaře pro dospělé
DD - Rozcestí 9, Ústí nad Labem

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Výstupní 2, Ústí Nad Labem-Severní Terasa, Ústí nad Labem

Nic pozitivního říci nemohu , chtěl jsem napsat léky na bolesti jelikož mám vážný poranění páteře, léky beru uz 6 let , bez léků nemohu dojít ani na záchod, neby ani ochotná mi napsat alternativu, takže mohu jen upozornit že je arogantní a neochotná pomoct pacientovi.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Nejlepší paní doktorka na světě. Jsem u ní od 18 let a nemůžu si stěžovat. Poradí, všechno vysvětlí, nikdy bych ji nevymenila.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Jsem u paní doktorky desítky let. Je vždy ochotná a vstřícná, vždy mi pomohla se uzdravit. Přeji ji do dalších let hodně zdraví, protože si neumím představit kde najdu podobnou lékařku.

Jen jednou v životě jsem měl vážnější nemoc a to mononukleózu. Paní doktorka mě, jako obvykle, velmi zběžně prohlédla a řekla, že to je angína a dostal jsem antibiotika. Po 14 dnech jsem měl pořád teplotu kolem 37 a necítil jsem se dobře. Přesvědčoval jsem ji, že to bude něco jiného, asi něco vážnějšího, když jindy takové problémy nemám. Musel jsem ji přesvědčit, aby mi vzala alespoň krev. Neochotně to udělala, celá dotčená, že jí říkám, co má dělat. Ukázalo se, že to je infekční mononukleóza.

Jede v kolejích, které roky používá, až do důchodu. V některých věcech běžného života, péče o zdraví mi otevřela oči, ale právě proto dám aspoň dvě hvězdy.
Jinak je to, jak píší ostatní, antibiotika, penicilin, a poplatek hned u dveří. Narváno v čekárně, běžně se tam dá chytnout cokoli, s čím tam nejdete. Na WC nedává toaletní papír ani mýdlo.
Už u ní nejsem.

Paní doktorka byla mou lékařkou řadu let. Již není. Paní doktorka opravdu neléčí, pouze přeposílá k odborným lékařům, jejich závěry však ani nečte. Za zmínku stojí také porovnání výkonů, které provádí a které vykazuje zdravotní pojišťovně.

Paní doktorka Plzáková dělá svou práci velmi dobře. Někteří z hodnotitelů si pletou ordinaci s kadeřnictvím.
Hodnocení by se měla týkat její odborné práce a ne toho, jestli sestřička vybírá 30 Kč.
Doufám, že ti nespokojení si již našli jiného ošetřujícího lékaře.
9.2.2012

Dlouhé čakací lhůty. Neochotná, hrubá...na vše by nejraději předepsala Penicilin. Láduje vás zbytečně antibiotiky, neodebere vám ani krev. Hlavně, že vybere regulační poplatek

Vstřícná, objektivní a velmi erudovaná doktorka.
Jsem u ní asi 30 let a neměl jsem důvod ke stížnosti.

Je rychlá, věcná, ale trefí se s DG,