Eva Novotná, gynekolog Odolena Voda

Gynekolog

U lékárny 316, Odolena Voda
Sam. ordinace PL - gynekologa

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Velice milá a pozorná paní doktorka i sestřička. Doporučuji
Byla jsem na drobném zákroku- ambulantní hysteroskopii, bez nutnosti narkózy. Vše probíhalo na velmi milé a zároveň profesionální úrovni. Za mě velké díky a doporučení všem poseroutkům, jako jsem já

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Má první návštěva přeběhla v naprostém pořádku byla jsem moc spokojená. Jenže s partnerem se snažíme o miminko ( nespěšně). Mám anovulační cykly , již více než půl roku ordinaci navštěvuji každý měsíc a paní doktorka mě ani jednou nevyšetřila(jen první krát) , jen mi předepsala léky a poslala pryč že mám přijít na kontrolu až je doberu... jsem z toho zoufalá . Nic se neděje po každý vždy poví , že se nic nezměnilo (jen na základě měření bazální teploty nikoli nějakého vyšetření).Jsem velice nespokojená ...

Š
Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Podle doporučení na netu jsem se objednala na ambulantní hysteroskopii. Už v telefonu mě velmi uklidnila nekonečně milá a i v osobním kontaktu velmi pomáhající sestřička. Naprosto profesionální a trpělivá paní doktorka mi pak vše ohledně zákroku předem vysvětlila a po jsem dostala další informace. Nikdo nikam nespěchal, vše probíhalo velmi pomáhajícím a respektuplným způsobem. Mohu jen doporučit. Skvělá péče.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa hysteroskopie

Naprosto úžasný přístup. Paní doktorka mi vyšla vstříc co se týče termínu zákroku, vše předem vysvětlila. Během zákroku byly se setričkou neuvěřitelně sehrané, dokázaly odvést pozornost od mého strachu a nakonec jsme vše v pohodě zvládly. Pár hodin po zákroku jsem ani nevěděla, že jsem na něm byla. Děkuji!

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa odstranění polypu

Vše proběhlo naprosto v pořádku, bez jakéhokoliv užití přípravků na bolest. Tento zákrok v tak příjemném prostředí s úžasným personálem bych si kdykoli zopakovala bez jakéhokoliv strachu.
Paní doktorka i sestra jsou neskutečně milé, ochotné a profesionální. Vše podrobně vysvětlí. Kéž by taková péče byla standardem v českém lékařství.
Moc děkuji!

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Hysteroskopie

Hysteroskopii bez bolesti?Ledo tak ve snu!Zaplatila jsem 650 Kč žádná narkoza žádný zákrok.Penize nikdo nevrátil jediné co jsem dostala za té peníze doporučení do nemocnici.Uz za paní doktorkou Novotnou nikdy v zivote

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa pravidelná kontrola

Doktorka je neochotná, co si nezaplatíte, nebo si o to neřeknete i přesto, že na to od pojišťovny máte nárok - neudělá. Nepoznala ani mé zamlklé těhotenství.. jen projede ultrazvukem, vše ok, uloží si pro potřeby vykázání pojišťovně a už Vás žene, ať muže vzít další pacientku... Celkově nestíhá, pacientky si objednává příliš často za sebou... pak se jim ale moc nevěnuje..

O
Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa hysteroskopie

Dnes jsem podstoupila ambulantní hysteroskopii včetně odstranění polypů bez celkové narkózy.
Zákrok byl absolutně bez bolestný,jediné co sem pociťovala je tlak v podbřišku srovnatelný se začínajícím menstruačním krvácením.Paní doktorka a sestřička jsou perfektně sladěný tým ,vládne zde příjemná klidná atmosféra, vše je pečlivě vysvětleno a od výkonu umí krásně odvést vaši pozornost takže nemáte vůbec pocit že jste v ordinaci.
Pro mne nejlepší gyn lékařka kterou jsem potkala a tím ji chci také poděkovat.Mnoho lékařů by se mělo od paní doktorky co naučit,např. jak správně se chovat k pacientovi.
Děkuji
Valerie Růžičková

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa gynekologický zákrok

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat příjemné a veselé sestřičce a pečlivé paní doktorce za jejich úžasnou péči při hysteroskopickém zákroku. Jsem jim vděčná za možnost absolvovat ho ambulantně a nemuset ležet tři dny v nemocnici. Moc a moc děkuji!!!

Gynekologii jsem navštívila po informaci na netu, kde jsem zjistila, že existuje ambulantní hysteroskopie. Můj ošetřující doktor mi doporučil pouze zákrok pod narkózou. Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Novotné a sestřičce Lafkové za profesionální, příjemný a moc hezký přístup. Vše mi bylo krásně vysvětleno. Po jednoduchém zákroku, který byl jen lehce nepříjemný jsem vůbec nekrvácela, ani jsem neměla další šestinedělní omezení. Domů jsem odjela ihned autem a nebylo potřeba žádné neschopenky nebo delšího volna.. Anna P