Sam. ordinace PL - gynekologa
U lékárny 316, Odolena Voda

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Paní doktorka nemá snahu něco vysvětlovat, řekne že vám napíše léky a že máte lehky zánět. Až v lékárně jsem zjistila že se jedná o antibiotika což vzhledem k tomu že jsem neměla nějaké zjevné problémy bylo poněkud nepochopitelne. V případě mých dotazů byla vždy stručná odpověď víceméně bez pomoci a řešení. Návštěva rychlá a další pacientky už čekaly. Byla jsem zvyklá že mi předešlá doktorka ukazovala a popisovala vyšetření u ultrazvuku a vždy řekla zda je vše v pořádku, to jsem zde nezažila.
Mohu posoudit pouze cca 2 roky návštěv u paní doktory bez operace a těhotenství. Každopádně po změně lékaře vidím že je opravdu co zlepšovat alespoň na přístupu.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Dobrý den, chtěla bych touto cestou z celého srdce poděkovat paní doktorce Novotné a její skvělé empatické sestřičce. V její ordinaci jsem podstoupila ambulantní hysteroskopii bez nutnosti narkózy. Vše mi bylo pečlivě vysvětleno, neměla jsem žádný strach ani obavy o své zdraví. Po výkonu jsem se cítila v pořádku. Naprosto úžasný profesionální přístup paní doktorky v pěkném a čistém prostředí. Kdyby tady byla možnost dát 10 hvězdiček tak je máte. Opravdu děláte svojí práci na jedničku s hviězdičkou. Všem mohu jen doporučit.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Paní doktorka není příjemný člověk, moje dotazy jí obtěžovaly a neustále nabízela placené služby. Na jedné z návštěv jsem měla dokonce pocit, že mě přesvědčuje o tom, že budu mít těhotenskou depresi a měla bych využít služeb centra, se kterým mají spolupráci. Necítila jsem se tam vůbec dobře a před každou návštěvou byla nervózní, což si myslím, že je opravdu problém. Navíc ve chvíli, kdy jsem prožívala první těhotenství, všechno pro mě bylo nové. Sestřička je příjemnější, ale neustále spěchá, člověk má pocit, že jí vlastně zdržuje.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Podstoupila jsem ambulantní hysteroskopii. Lékařka a sestřička byly velmi empatické, komunikativní. Čas objednání odpovídal skutečnosti, žádné čekání v přeplněné ordinaci. Vše mi bylo vysvětleno, neměla jsem obavy. V jiných nemocnicích musí pacientka ležet 2-3 dny v nemocnici, být pod narkózou a poté má 6 týdnů režim. Ambulantně jsem byla cca za půl hodinky po výkonu (samotný výkon asi 5 minut), byly mi odebrány vzorky na histologii. Po výkonu jsem se cítila v pohodě, úplně, jako bych nic nepodstoupila. Nejsem z okolí, ale cesta tam i zpět za všechna ta pozitiva stojí. Ordinaci vřele doporučuji.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Má první návštěva byla velice příjemná a proběhla v naprostém pořádku. Přístup paní doktorky i sestřičky byl profesionální a zdvořilý. Při vyšetření paní doktorka nikam nespěchala a veškeré mé dotazy byly detailně zodpovězeny.
Můžu jen doporučit.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Velice milá a pozorná paní doktorka i sestřička. Doporučuji
Byla jsem na drobném zákroku- ambulantní hysteroskopii, bez nutnosti narkózy. Vše probíhalo na velmi milé a zároveň profesionální úrovni. Za mě velké díky a doporučení všem poseroutkům, jako jsem já

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Má první návštěva přeběhla v naprostém pořádku byla jsem moc spokojená. Jenže s partnerem se snažíme o miminko ( nespěšně). Mám anovulační cykly , již více než půl roku ordinaci navštěvuji každý měsíc a paní doktorka mě ani jednou nevyšetřila(jen první krát) , jen mi předepsala léky a poslala pryč že mám přijít na kontrolu až je doberu... jsem z toho zoufalá . Nic se neděje po každý vždy poví , že se nic nezměnilo (jen na základě měření bazální teploty nikoli nějakého vyšetření).Jsem velice nespokojená ...

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Podle doporučení na netu jsem se objednala na ambulantní hysteroskopii. Už v telefonu mě velmi uklidnila nekonečně milá a i v osobním kontaktu velmi pomáhající sestřička. Naprosto profesionální a trpělivá paní doktorka mi pak vše ohledně zákroku předem vysvětlila a po jsem dostala další informace. Nikdo nikam nespěchal, vše probíhalo velmi pomáhajícím a respektuplným způsobem. Mohu jen doporučit. Skvělá péče.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa hysteroskopie

Naprosto úžasný přístup. Paní doktorka mi vyšla vstříc co se týče termínu zákroku, vše předem vysvětlila. Během zákroku byly se setričkou neuvěřitelně sehrané, dokázaly odvést pozornost od mého strachu a nakonec jsme vše v pohodě zvládly. Pár hodin po zákroku jsem ani nevěděla, že jsem na něm byla. Děkuji!

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa odstranění polypu

Vše proběhlo naprosto v pořádku, bez jakéhokoliv užití přípravků na bolest. Tento zákrok v tak příjemném prostředí s úžasným personálem bych si kdykoli zopakovala bez jakéhokoliv strachu.
Paní doktorka i sestra jsou neskutečně milé, ochotné a profesionální. Vše podrobně vysvětlí. Kéž by taková péče byla standardem v českém lékařství.
Moc děkuji!