Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

EUC
Bratří Štefanů 895, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Dobrý den, přístup paní doktorky mě opravdu zarazil ... Zlomeninu v hlavičce v lokti ,kterou jsem měla v sádře 18 dní mě sundala bez toho aniž by mi udělala rentgen a poslala mě domů , když jsem v bolestech vyhledala jiného lékaře tak ten oznámil , že loket není úplně doléčen a navrhl mi několik možností doléčení . A přístup sestry při mé první návštěvě ? Zlomila se mi dlaha tak jsem zašla a poprosila jestli by mi neudělala převaz a sestra mě oznámila ,že za 15 minut má padla a neví jestli mi to udělá ...

D
Ověřený profil

Nebudu hodnotit paní doktorku, proti té nemám žádné výhrady. Ale jsem znechucená a otrávená sádrou, kterou mi udělala sestra. První, co mě zarazilo, že použila 10 dní starou dlahu, kterou jsem měla z pohotovosti, v tomto vedru propocenou a prostě hnusnou. Vycpala jí vatou a nabalila na ní tak cca 5 kg sádry, hlavně na chodidlo, nezačistila okraje nahoře, takže tam mám ostrý, sádrou pokrytý "obvaz", který škrábe. Navíc mi váha celé sádry padá na nárt, který mám právě zlomený. No prostě hrůza!

A
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá ženská má zlaté ručičky.Udělala my už mnoho zákroků a vždy výborně po vyzážní stránce za jedna.Její péče k pacientům je dokonalá vztřícná i přísná a hlavně dobrá.Rozhodně doporučuji.Byla jsem na vyřezávání pih žádná jizvička čisté lepší než v sanusu kde jsou profíci a má kamarádka má odnich rožklebené záda hrozí jí plastika.


R
Ověřený profil

Příjemná,milá a rozumí věci.


Paní doktorka je prostě skvělá:)


Perfektní a lidský přístup ke všem pacientům. Důslednost a mateřská pečlivost. Vysoká odbornost a ochota k odpovědnosti.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, může se vyskytovat v pubertě rakovina na hrudním koši, žebrech? Nebo jiné nemoci spojené s pohyblivými nebolestivými bulkami? Děkuji mockrát za odpověď.

Dobrý den, jak víme, rakovina se vyskytuje v každém věku a je nevyspytatelná. Z toho, co uvádíte, bych spíš
myslela na nezávažné lipomy či ateromy. Bylo by vhodné navštívit chirurga, aby věc posoudil, event. nařídil další vyšetření- UZ, CT, labor...

MUDr. Eva Matyášová

Dobrý den, mám dotaz ohledně odstranění znaménka cca: 1cm, které se nachází přímo na páteři. Chci se zeptat , zda, zde nastává byť i minimální riziko spojené s místem znaménka, kdy by skalpel, nebo umrtvovací injekce mohla jakkoliv svým zásahem poškodit něco z oblasti páteře, spinálních nervů, míchy... cokoliv co by mohlo vést ke zdravotním komplikacím. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, jestli je znaménko na kůži nad páteři , tak není problém s jeho poraněním při odstraňování. Je-li však přímo na páteř, je to otázka pro neurochirurga.

MUDr. Eva Matyášová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti