Je to perfektní pí doktorka. Má zájem o pacienta! Starostlivá, chytrá a má lidský přístup. Marek Drobný

Umístění: Paracelsus, s.r.o.

K pí doktorce Mašatové chodím již od roku 1988. Jen se modlím aby mi neodešla do důchodu, Jsem po celou dobu opravdu s její péčí o mé zdraví spokojen.

Umístění: Paracelsus, s.r.o. nemoc asi ne? To je mi otázka, proč bych hodnotila lékaře ?

Jsem ráda, že mám takovou pani doktorku , jsem jí moc vděčná za její přístup. Děkuji pani doktorko !!!!!!!!

Jeden z lékařů s lidskou tváří.

Naše rodina k ní chodí už léta a je velmi spokojená. Můžeme jen doporučit.

S paní Mudr.Mašatovou jsem velice spokojená,

Je velmi dobrá.Já osobně si nemůžu na nic stěžovat.Je vždy připravena pomoci,třeba i jen dobrým slovem.

Jo Mašatka je v pohodě, u mě nic zatím nikdy nepodcenila, spíš naopak, přijdete s angínou a zjistíte že máte i cholesterol atd..:) Je i příjemná. Také sestra co tam je je v pohodě. Sice jsem u ní chvilku a k doktoru moc nechodim ale zatím bych jí určitě doporučila :)

Je to to celkem v pohodě,vždy se o nás starala,někdy až moc,trochu zakašlu a už mám jít marodit.Já ji mohu doporučit.

Můj miláček tedy rozhodně není......podceňuje různé příznaky nemocí a svádí vše na stres