Soukromá ordinace praktického lékaře
Pekařská 75, Lednice

Dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným, lidským přístupem jak u této paní doktorky, tak u sestřičky. Jako jedna z mála opravdu poslouchá pacienta. Cítila jsem se velmi dobře a bezpečně.

Spokojenost,jak s paní doktorkou tak se sestřičkou Kamilou.

Jsem velmi spokojený. Kéž by všichni lékaři měli k pacientům pododobný přístup.

Zlatá ženská s permanentním úsměvem, skvělá kuchařka a upovídaná je jako její sestřička.
Takže je to vždy na dýl. To je pro mě mínus, protože když u ní jsem tak většinou spěchám.
Její dobrota a upřímnost jsou pro mě zárukou kladného hodnocení.
Její odbronost a efektivita? Já ji vlastně posoudit nemůžu. Chodím tam jen, když se chci objednat jinam. A moc si na její vyšetření nepamatuju. Spíš na to, jak se otevřou dveře ordinace a přivítá mě její úsměv.
Cheh. Tak todle hodnocení asi nebylo moc užitečné, ale věřim, že ste si o ní trošku obrázek udělali.

Paní doktorka je skvělá,vždy si udělá čas a má o pacienta veliký zájem.Je velmi pozorná a pošle na patřičné vyšetření. Neponechá nic náhodě a tak se ji - např.v mém případě podařilo odhalit chorobu.Mám s ní ty nejlepší zkušenosti a směle ji můžu doporučit.

vzdy mila a starostliva vše vysvětli a hlavně nic nepodcenuje a když je potreba okamžite zajisti dalši odborne vyšetřeni pac p

Je nejlepší

Paní doktorka je velice milá, ochotná, obětavá, lidé ji mají rádi

Raději bych doktora nepotřeboval,ale když tak někoho kdo má pochopení k pacientovi,a to paní doktorka má.

Vždy se snaží maximálně pomoci.