Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

K paní doktorce jsem šla, že mám problém s dutinami a s horečkou. Jelikož jsem nedostala ten den menzes odmítla jsem na rentgen. Ona mi řekla no to je dobrý to je dřina dělat děti pak mi řekla co se mnou má jako dělat? Pak se otočila a řekla, že si mě pamatovat nebude, 30Kč jí dávat nemusím, že mám přijít až dostanu menzes... Přístup katastrofa já měla zalehlé uši blbě mi bylo - nečekala jsem takový přístup byla jsem vyjevená, jelikož jsem ji brala vždy za perfektního lékaře což se změnilo. Nakonec se mi podařilo ji přesvědčit, aby se mi podívala do krku asi 3 sekundy a pak mi dala antibiotika. Řekla mi, že mám přijít až budu mít menzes. Hroznej přístup! ...Ovšem našla jsem jinou příjemnou lékařku, která mi místo rentgenu dala světlo ...A ŠLO TO :)

Zakouřená ordinace, neochotný a nepečlivý přístup, špatná diagnostika.

Paní doktorka suverénně kouří v ordinaci, popelník si položí kousek od "desinfikovaných" nástrojů a přístrojů. Po mne například chtěla, abych si sám diagnostikoval RTG. Rigidní přístup k pacientům, nevrlá, nepříjemná, místy až lidsky nedůstojné chování. Svoji neschopnost maskuje za rady typu "tak to si radši zajděte k psychologovi, protože na tom RTG nic nevidim. NO TAK SE PODÍVEJTE!!!".

Vrcholem bylo to, když si sestra natáhla ruku pro poplatek za minutový pobyt v hospodě - ordinaci, kdy jsem ani nebyl vyšetřen. Po mém ohrazení nasadila velice zklamaný výraz, holt zase nebude na kávičku. Právě sepisuji stížnost na LK kvůli porušování protikuřáckého zákona a etických norem v ordinaci. Této doktorce se obloukem vyhněte prosím.

Paní doktorka má zakouřenou ordinaci, což kouřit v ordinaci mi u specialisty ORL nepřijde jako profesionální. Antibiotika doktorka naordinuje ještě před výsledky stěrů, což také nevidím jako velký přínos, když pak řekne, že stěry byly negativní. Po přetrvávajícím problému, kdy člověk nemá vyléčen problém, s kterým tam přišel, tak ztrácí důvěru ve správnosti léčení i postupu. Rovněž nerozumím pořadí, v kterém člověk vstupuje do ordinace, když jsou před vámi vziti 4 další lidé, kteří přišli až po vás a nikdo z nás nebyl objednán, je pravda, že na dveřích pořadí určuje lékař, ale moc optimisticky se pak v čekárně netváříte.

chcete-li pokaždé podstoupit rentgen, případně si zaužívat atb, necítit se jako klient, ale jako pacient, doporučuji.

ano, paní doktorka je opravdu velmi rychlá! Totiž, kolik času zabere podívat se do uší, nosu, pusy a pak automaticky předepsat ATB? jiný scénář jsem totiž u ní nezažila. Vůbec jí nezajímalo že už synovi píše čtvrtá ATB za půl roku a to vče bez CRP.jako na běžícím pásu. naše současná ORL doktorka synovi zatím nenapsala ATB ani jednou..

Nemůžu jinak, ale s tak nepříjemným ošetřujícím jsem se v životě nesetkala, ordinace zakouřená-nebo alespoň načichlá, doktorku jsem vyloženě obtěžovala a to jsem se snažila o co nejslušnější chování.

DOBRÝ DEN HODMOCENÍ PANÍ DOKTORKY KOBZOVÉ HODNOTÍM VELMI DOBRÝ PROTOŽE VYŠETŘENÍ BÝVÁ VELMI DOBRÉ A KVALITNÍ A NENÍ V ORDINACI VELKÉ ČEKÁNÍ.
TO BY BYLO ASI VŠE. DĚKUJI. MILAN ŠVUB.

Paní doktorka je pečlivá příjemná a léky dává vždy po důkladném vyšetření.Jsem tam spokojená jinam bych nešla.

Pani doktorka je především pečlivá,přitom příjemná,ochotná a supr ženská.