Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pražská 1B, Blansko
Centrum zdraví - gyn. ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem dříve mívala dost problémy, řešení problémů se snažila oddalovat, proto jsem je řešila přes známého. Udělala jsem dobře, neboť jsem operativní zákrok stihla prý tak akorát za minutu dvanáct.
Přesto jsem u lékařky zůstala ,asi ze zvyku. Letos nastaly opět dost velké problémy, které se již ale snažila řešit ihned. Nyní proti ní nemohu říci nic záporného. Její chování? Je osobitá, je více jak se říká od huby. A to, že je náladová? Co bychom kolikrát dělaly v její situaci? Zamysxleme se.

J
Ověřeny pacient

Paní doktorka se snaží být milá, ale běda když nastane problém. Je velice necitlivá, nepříjemná a její slova se kolikrát nedají ani dále prezentovat. Jsem ráda, že už to není moje gynekoložka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

G
Ověřeny pacient

Paní doktorka je lékař na svém místě. Vždy mi pomohla. Je ve svém oboru veliký odborník. Neměnila bych. A pokud si, ŽENY, nehlídáte prevence a podobně, tak se potom nedivte, že vám vynadá. Já bych ani nic jiného nečekala. Vy ano? Paní doktorka řekne vždy na rovinu co si myslí a je jenom na vás, jak si to přeberete. Tak to má být.

PANÍ DOKTORKU VŘELE DOPORUČUJI...CHODÍM K NÍ ASI 12 LET A VĚŘÍM JÍ....NECHALA JSEM K NÍ ZAREGISTROVAT I SVÉ DVĚ DCERY...NENÍ CO DODAT....SNAD JEN TA PLNÁ ČEKÁRNA....ALE ASI TO SVĚDČÍ O TOM,ŽE JE MNOHO SPOKOJENÝCH PACIENTEK JAKO JÁ...A SESTŘIČKA ? SUPER....

Paní doktorka nepozná těhotenství a poslala mě na ultrazvuk,že jsem minimálně ve druhém měsíci gravidity-nebyla jsem. Tudíž nedoporučuji-arogantní přístup,žádná empatie.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Od této lékařky jsem odešla a vůbec ji nedoporučuji. Po potratu a dlouhé době, kdy jsem nemohla otěhotnět mi sdělila, že je to normální a nic se neděje. Tak jsem odešla k jiné lékařce a díky ní mám dnes 2 krásné zdravé děti - poslala mě na vyšetření a zjistila, proč vlastně nemohu otěhotnět. K doktorce Kelnerové bych nedoporučila ani svého nepřítele. Navíc je náladová a arogantní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jsem s ní velmi spokojená.

Paní doktorka je ráznější, ale jsem s ní za těch 7let velice spokojena a její povaha mi vyhovuje. V dospívání mi zodpověděla všechny moje dotazy a poradila. Občas i za vtipkuje, co víc si přát. Snad jediné mínus je doba strávená v čekárně.
Sestřička je velice milá a laskavá.

Ověřeny pacient

Paní doktorku nedoporučuji. Špatný přístup, arogantní chování. A plnou čekárnu má jenom proto, že si chodí na kafíčko.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Lékařka, která je příjemná, zodpovědná, nebojím se k ní chodit a věřím jí.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti