MUDr. Eva Jirásková

Sam. ordinace PL - stomatologa
Riegrova 359, Rtyně v Podkrkonoší

Zubní ordinace Pilníkov Milena Brátová

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Paní doktorka je opravdu velmi milá a hodná, ale dle mého názoru jako lékařka za moc nestojí. Kazy neopravuje pečlivě, takže pod plombou zuby ničí vesele dál. Na vše je podle ní dost času. Nakonec se objeví zánět, paní doktorka pouze nasadí antibiotika a při přetrvávajících potížích vás pošle na jinou kliniku (Hradec Králové, Police nad Metují). Bohužel si myslím, že kdybych nechodila k této paní doktorce, byla bych na tom se zuby dnes lépe.

Paní doktorka je milá,opatrná a velmi citlivá,ale ne pečlivá a důkladná,s jakýmkoliv zubem tam přijdu,otevře,objeví se zánět,nasadí atb.,popř.doporučí laser a nakonec stejně frčím na kliniku do Police nad Metují,zánět čistí tak dlouho dokud je co v zubu zvětšovat,nyní mám 2 zuby prasklé až po dáseň a zbývá mi jen navštívit pana Neorala v Polici :-( aby dílo dokonal...přední zuby vrtané před rokem a už tam jsou známky kazů znovu...bohužel hledám novou důkladnější zubařku...plomby ze základní školy od p.Henychové drží dodnes...

K paní doktorce jsem přestoupila, před více než rokem, od soukromého lékaře na doporučení. Jsem maximálně spokojená. Je velice pečlivá, starostlivá, šikovná a hodná. Pro mě to byla nejlepší volba. Všem mohu jenom doporučit.

Výborná paní doktorka!

Jenom ty nejlepší zkušenosti. Pomohla hlavně překonat můj strach ze zubařů.

Rozumí své práci

No vidíte Lenčo, já slyšela něco jiného o Vašem případě, tak Bůh ví kde je pravda,ale klientela, resp. množství pacientů paní doktorky hovoří o tom, že nebude tak neoblíbená a neprofesionální, jak ji popisujete. Hezký den

Přesto, že se paní doktorka tváří mile a vstřícně, tak s ní mám téměř ty nejhorší zkušenosti. Zubní kaz je jen maličkost, kterou lze na půl roku odložit, na všechno je dost času, nic nespěchá. Díky ní přišlo moje dítě téměř o přední zub, protože ji ho nechala sedm měsíců otevřený, dále o stoličku, na které má díky ní ve čtrnácti letech korunku. Při změně lékaře pan doktor nevěřil, že moje dítě bylo naposledy u paní doktorky před čtrnácti dny. Mělo kromě zničeného předního zubu dalších šest kazů. Paní doktorka člověka přímo utluče řečmi, dělá chytrou, vše zdlouhavě vysvětluje, ale výsledek je roven NULE. Horší doktorku jsem nikdy nepotkala. NIKOMU JI V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI!!!

Velice hodná a milá.Konečně stomatolog,kterého se nebojím.