Soukromá ordinace
Vratimov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Vratimov

Soukromá ordinace

MUDr. Eva Jarošová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.
Po ukončení studia nastoupila v roce 2008 na Oční oddělení Mě...

• oftalmologie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou jsem byla velmi spokojena. Sestřička profesionální vystupování, vse vysvětlila a byla opravdu milá. Paní doktorka taktéž prijemná. Vřele doporučuji.

Profesionální přístup, zdvořilé jednání, musela jsem sice nejakou dobu čekat, přestože nebyl u paní doktorky žádný pacient. Jinak vše proběhlo tak, jak má. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku jsem si vybral po malém pátrání na internetu. Měla dobré recenze stejně jako celé oční oddělení. První návštěva proběhla vcelku standardně. Profesionální personál a moderní zázemí.
Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jako vždy velmi spokojená.Nikdy jsem neměla zkušenost se špatným přístupem .K dětem se umí velmi dobře chovat, nemají strach.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i sestřičky byly super, ochotné, milé, usměvavé, profesionální. Tuto ambulanci všem doporučuji. Měla jsem tu čest poznat tři lékařky v této ordinaci a všechny byly moc fajn.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

vše proběhlo rychle a k plné spokojenosti, není co dodat, dlouhé komentáře nejsou k ničemu!!!!!!!!!

Paní doktorka je velice milá, ochotná a symptatická. Rovněž oceňuji, že pokud se objednáte, vezmou vás v určenou hodinu. Paní doktorka odpoví na všechny dotazy a opravdu pečlivě a odborně vyšetří v moderní ordinaci. Pomohla mi a hlavně vysvětlila můj problém, na který mi předtím dlouhodobě nikto nedal jasnou odpověď.Tuto specialistku jen a jen vřele doporučuji!

Pani doktorka i sestřičky jsou příjemné, vstřícné a vysoce profesionální. Ordinace je špičkově vybavena. S vyšetřením jsem byl velice spokojen a všem doporučuji.

Byl jsem příjemně překvapený profesionálním a zároveň lidským přístupem paní doktorky a sestřičky. V čekárně vás nenechají dlouho čekat, vše zvládají s úsměvem. Je vidět, že je práce baví a jsou sehraný tým. Oceňuji i objednávkový systém s možností domluvit si návštěvu v ambulanci i v odpoledních hodinách.

Zdeněk S.
Přístup paní doktorky Jarošové je profesionální.Je trpělivá a vše srozumitelně vysvětlí. Je vidět, že je skvělý odborník. Taky musím kladně ohodnotit přístup celého personálu. Ochotné sestřičky a paní doktorka na svém místě. Mohu jen doporučit všem svým známým. Úžasné prostředí, lidský přístup, skvělá odbornost, špičkové vybavení ambulance, je balzámem na duši v našem bolavém zdravotnictví.